-
Mi smo upali!
Ne znam što se dogodilo, možda oni neki mailovi koje sam poslala na neke adrese, možda utjecaj nečeg drugog ili nekog drugog, ali opet je sve kao i prijašnjih godina!
Napravili su listu s upisanih 19 djece za našu skupinu, a u njoj su djeca rođena do kraja 2006. Krenuti ćemo kad navršimo godinu dana a do tada nas čeka mjesto. Tako je bilo i prijašnjih godina. Točna lista biti će formirana kada se potpišu ugovori, odnosno kada oni koji su se prijavili u više vrtića upišu dijete u samo jedan, ili kad neko odustane...
Sretna sam jer ipak znam da A. ima svoje mjesto u našem vrtiću!
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma