ak je to upućeno meni....kajsa prvotno napisa
ne znam
...stvar je u tome da mi nismo ni na jednoj listi...nisam imala vremena, ali sutra ću ići vidjeti u čemu je stvar.
Mislim da bi trebao biti bar na listi čekanja pa makar i zadnji :/
ak je to upućeno meni....kajsa prvotno napisa
ne znam
...stvar je u tome da mi nismo ni na jednoj listi...nisam imala vremena, ali sutra ću ići vidjeti u čemu je stvar.
Mislim da bi trebao biti bar na listi čekanja pa makar i zadnji :/