na moju veliku sriću (i rijetko kad žalost ) ja nemam svekrvu. :D :D tako da tih problema nemam.
a svekra sam davno "dovela u red" po pitanju male. čim mala počne čudinjat, svekar odma viče: nevista mogu li/smijem li/šta ću radit. a najčešće maloj kaže: ne mogu (npr. nešto dat) čeri ja to bez mame. ona mora odlučit. a mi moramo slušat mamu.
auuuu koji dobar svekar (još da mu je zavirit u glavu kad to govori da vidim šta i misli, bilo bi super )