Molim za savjet
Imam curicu od 6 godina koja noću kad zaspe ima jaki kašalj (sluz se slijeva u grlo te onda počne ) , noćas je do 3 ujutro kašljala, dr. je dala Supremin sirup, koji ništa ne pomaže. Tko ima iskustva, što najbolje pomaže
Molim za savjet
Imam curicu od 6 godina koja noću kad zaspe ima jaki kašalj (sluz se slijeva u grlo te onda počne ) , noćas je do 3 ujutro kašljala, dr. je dala Supremin sirup, koji ništa ne pomaže. Tko ima iskustva, što najbolje pomaže