meni nije (mislim na ovo malim slovima), cini mi se da mnogi imaju ideju da su pravila i podjele samo moje djelo, to je rad tima od desetak ljudi plus moderatora kojima je UO Rode dao povjerenje da to naprave
meni nije (mislim na ovo malim slovima), cini mi se da mnogi imaju ideju da su pravila i podjele samo moje djelo, to je rad tima od desetak ljudi plus moderatora kojima je UO Rode dao povjerenje da to naprave