Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Karobela?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,340

    Početno

    ja ću napraviti malu količinu za probu i koliko treba za jednu turu palačinki

    koliko se dugo kuha taj rogač u vrhnju?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,384

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ja ću napraviti malu količinu za probu i koliko treba za jednu turu palačinki

    koliko se dugo kuha taj rogač u vrhnju?
    jesi isprobala? mene također zanima koliko dugo bi trebalo kuhati rogač u vrhnju.

    naime, jučer sam radila sa zobenim vrhnjem i kratko sam kuhala. ispalo je prilično rijetko. kad se karobela ohladila i zgusnula podsjećala je više na neki lagani čokoladni puding na bazi soje nego na nutelu
    okus je ok.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •