A ja sam se često pitala gdje si ti???
Pogotovo što smo skupa bile na ljetno-jesenskim bebama 2004.
Dobrodošla natrag i ostani s nama nemoj opet kidnut netragom!

I naravno čestitam na trudnoći. :D