Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 149

Tema: Help-mislim da je progutao bateriju???

  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno Help-mislim da je progutao bateriju???

    Hitno mi treba odgovor. Naime, Janko je jučer nešto progutao....Nisam znala kaj je, stavila sam ga spavati on se digao, uzeo neku igračku, ja ga imam običaj obilaziti dok ne zaspi jer se stalno diže i nešto uzima od igračaka. Uglavnom on je nešto progutao, to je sto posto sigurno. Pregladala sam cijeli krevet mislila sam da je možda kotačić od auta ili nešto takvo malo jer mu je kliznulo niz grlo, zakašljao se i počeo plakati. Rekao je dxa je progutao nekaj ali mi nije znao reći kaj. Od svega kaj je dovukao u krevet, ništa na ničemu nije falilo, tek navečer sam skužila da u jednoj od igračkica fali jedna ona mala baterija, ona kaj izgleda kao tabletica. On je super, sve jede, ništa ga ne boli (to znam jer se on čim ga malo zaboli žali da ga buba), normalno se ponaša, dobre je volje. čekala sam da se pokaka, pokakao se maloprije, u kakici nema ništa ali je jaaaaako čudne boje....I kaj sada, kaj ako je stvarno progutao tu bateriju. Da li mu može kaj biti? Da li da idemo na hitnu? Da li da mu dam da nešto popije tipa mlijeko, jogurt.
    Cure koje možda znate molim vas hitno. MM još niej došao doma. Stvarno ne znam da li trebamo juriti na hitnu i stvarati paniku ili će on to pokakati s kojom drugom stolicom. Jadna sam, baš se osjećam ko zadnja koza. Znam jedino da uklanjam sve baterije iz igračaka koje može sam odšerafiti ...

  2. #2
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ja bi nazvala pedijatriju ili hitnu. A kakve je boje stolica ??

  3. #3
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Nekakva siva! Inače normalne tvrdoće kao uvijek :/

  4. #4
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Nazovi Klaićevu i pitaj za savjet. Samo beware, vole hospitalizirat i teško puštaju van. držim fige da je sve ok.

  5. #5
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ne znam da li negdje ima kakve je boje stolica kad se otruje nekom kemijom,ništa pametno ne nalazim, ajde nazovi bolnicu za svaki slučaj,bit će ti srce namjestu , a i čisto da ti kažu da li može biti što ako je progutao malu bateriju,ja mislim da ne može,ali nisam stručnjak. Za sada je dobro što se uobičajeno ponaša...

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    Nazovi Klaićevu i pitaj za savjet. Samo beware, vole hospitalizirat i teško puštaju van. držim fige da je sve ok.
    Toga se i bojim, da ga be ostave, nije meni problem tam otići...
    Uf!

  7. #7
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Neće ga ostaviti ako je dobrog općeg stanja !!


    I ne krivi sebe za to,djeca gutaju i gore stvari , vjeruj mi !!

  8. #8
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Pa nemoj se s time šaliti. Bolje ti nazovi i ako ti kažu da dođeš, odi tamo. Obično na toksikologiji zadrže klinca 24 sata da vide jel ok. Osim toga možeš na tom odjelu biti od 10 ujutro do 8 navečer.

  9. #9
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ma ja mislim da će on to pokakati prije nego što bi baterija uspjela pustiti onu kiselinu. Ali za svaki slučaj nazovi pedicu ili Klajčevu. (Ali ja ga nebi vodila tamo osim ako kažu da je baš opasno.)
    Javi kaj su ti rekli!

  10. #10
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Evo nazvala sam prvo pedijatricu. Rekla mi je da ona ne bi trčala na hitnu jer bi on to trebao pokakati, ali mi ne zna reći kaj mu može biti od baterije. Od samog metala ništa kaže i da bi, ona misli, trebala izaći nakon koje dvije kakice.
    Na Hitnoj u Klaićevoj su mi rekli da isto ne znaju da li mu nekaj može biti ili ne, da AKO HOĆEMO dođemo da vidimo da li je u njemu ili nije. I kaj sad??? Jošp ionako moram čekati da MM dođe doma

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    kud koji mili moji
    Postovi
    36

    Početno

    odi bolje radi svoga mira, bit će sve ok, nemoj brinuti i javi nam kako je

  12. #12
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Pa tko zna što mu može biti ako doktori ne znaju ?? Katastrofa !!

    Svakako javi šta se događa !

  13. #13
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Hoću svakako. jedino kaj je MM totalni kuler i ANTIPANIČAR, tak da će njegovo razmišljanje biti da ne dižemo paniku i ostanemo doma jer je on ionako dobro. Ali sačuvala sam pelenu da mu pokažem kako to izgleda, pa da ga odemo samo poslikati da vidimo da li je u njemu ili nije.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ne znam za baterije, ali nama je prof. iz toksikologije dao broj telefona na koji se može nazvati 0-24h ukoliko se popije, proguta, polije se s nekom kemikalijom....rekao nam je da su oni puno informiraniji od bolnica, a da čak ni u bolnicama ne znaju da ta služba postoji. nazove ih se i pročita im se deklaracija ako se radi o nečem nepoznatom i oni daju upute kako postupiti u konkretnom slučaju. navodno imaju ogromnu bazu podataka.

    probaj nazvati, niš te ne košta; a broj bum napisala za ne daj bože da nekome ikad zatreba...

    centar za kontrolu otrovanja
    institut za medicinska istraživanja u zg

    tel: 234 8 342

  15. #15
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,655

    Početno

    ..ajme..bateriju?!..skoro pala sa stolice kad sam ovo pročitala..-ma ja bi odmah jurila na hitnu.neznam...-javi sta je bilo...

  16. #16
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Anki-ovo je stvarno vrijedan podatak,btw-nisam znala da to postoji,ali uvijek je dobro imati taj broj-za ne daj Bože !! Hvala

  17. #17
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Joj anki hvala ti puno, sada sam ih nazvala i rekli su mi da je bad ako ona u roku od 48h ne izađe van jer se može otvoriti i pustiti tu svoju kiselinu.
    Rekla je da bi s idućom stolicom trebala izaći iz njega van, ali da bi svakako bilo dobro otići ga poslikati tek toliko da budemo mirni, da znamo da ona "putuje" i da bi trebala biti na putu prema "van". Sad čekam MM pa ćemo najvjerojatnije na rendgen da ga poslikaju da vidimo di je i da li uopće je u njemu. Jedino ako imate za preporučiti čime da ga hranim da to malo potjeramo van??? Joj, baš sam

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    ana.m, a jesi li probala mozda potraziti tu bateriju negdje oko krevetica da vidis da nije negdje ispala. Steta je bezveze zraciti dijete, pogotovo ako nisi sigurna je li ju progutao. Joj, bas mi je zao da se to dogodilo. A da mu probas naprosto dati nesto sto djeluje laksativno, da mu skorz ispere zeludac. Bolje i to nego rendgen...

  19. #19
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    a kada ocekujes sledecu kakicu?
    ako kaki svaki dan 1-2 puta, mozda ipak da sacekas?

  20. #20
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    ana.m, a jesi li probala mozda potraziti tu bateriju negdje oko krevetica da vidis da nije negdje ispala. Steta je bezveze zraciti dijete, pogotovo ako nisi sigurna je li ju progutao. Joj, bas mi je zao da se to dogodilo. A da mu probas naprosto dati nesto sto djeluje laksativno, da mu skorz ispere zeludac. Bolje i to nego rendgen...
    od riječi do riječi potpisujem


    sok od naranče, topla jako zaslađena kamilica, suhe šljive ili kompot/ćaj/sok od istih
    topao jogurt


    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrr da sve bude ok

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ana.m, nemoj se nervirati, natankaj ga sa mlijekom, nek se proba još koji puta pokakati. još jednom pregledaj onu prvu kakicu, možda ti je promaklo :?
    a ako ne bude išlo, odite na snimanje; nije to niš tak strašno, kaj da je pao i da se sumnja da je nekaj slomio, onda bi ga bez problema poslikali :/

    držim fige da sve bude ok

    vrageci mali, kak samo uspiju u sekundi izvesti takve stvari...

  22. #22
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I ja tako mislim. Ne zaboravi da ti ne smiješ na rengen, pa ako ipak tamo završite neka ide TM sa njim.
    ~~~~~~~~~~~~ da pokaka što prije!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Anki-ovo je stvarno vrijedan podatak,btw-nisam znala da to postoji,ali uvijek je dobro imati taj broj-za ne daj Bože !! Hvala
    većina ljudi ne zna za to; velim, baš nam je prof rekao da ni bolnice ne znaju za njih :/ problem nastaje ak je nezgoda sa nekom nepoznatom kemikalijom ili kombinacijom...u bolnici ti jedino znaju ispumpati želudac, a ponekad trebaš popiti nekaj za neutralizaciji ili pak napraviti nešto sasvim treće....
    ja sam si sačuvala taj broj zato kaj fort nekaj petljam sa kemikalijama, pa da ne bi bilo... :/ , ali mislim da ga je uvijek dobro imati jer vidiš da vrag nikad ne spava...i to na nekom mjestu gdje možeš u panici odmah do njega.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,058

    Početno

    Mojoj poznanici u Splitu se to desilo i znam da je dijete bilo u bolnici kako bi locirali bateriju. Ako hoces, poslat cu ti njen telefonski broj na PP pa je nazovi, ne moze odmoc.

  25. #25
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Samo da napomenem za slučaj da se odlučite za rentgen - kada je moja trudna drugarica trebala da vodi malecku na slikanje zbog nekog refluksa mokraćnih kanala bilo joj je zabranjeno da bude u ćerkinoj blizini u narednih 24h tako da ju je vodio tata a mama do sutradan bila kod svojih

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Znam da je bilo prije par godina u novinama da je dijete imalo
    isto bateriju koja je zastala negdje u jednjaku i na kraju su mu je
    nekako izvadili .... poslije je bilo sve ok
    ali najprije odite viditi da li je uopće baterija u pitanju

  27. #27
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,615

    Početno

    ana.m kak ste?
    joj, vibriram da ju mali misek nije progutao ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  28. #28
    frka20 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    čitam i nadam se da je sad sve ipak dobro...
    za svaki slučaj evo vibri ~~~~~~~~ ~~~~~~
    ~~~~~

  29. #29
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Hej, evo nas iz Klaićeve ...
    Imamo lijeeeeeeeeeepu snimku na kojoj se jako lijepo vidi baterija (već je u crijevima) .
    Uglavnom, za sada ništa posebno ne poduzimati, osim jako dobro pregledati svaku kakicu da smo sigurni da je izašla van, a ako se slučajno dogodi da ne izađe do ponedjeljka javiti se njima na kontrolu. Jedino razmišljam da ga hranim nečim da to što prije i što mekše izađe van! Baterija je mala glatka i ne bi smjela nigdje zapeti, pa ja vjerujem da je već sa idućom kakicom vani. Eto drage moje vidite kaj se sve može dogoditi...Uklanjam sve sitne igračke i one koje imaju baterije u sebi :/ .
    brane, sbuczkow, tražila sam bateriju oko kreveta ali evo, ipak sam, nažalost, bila u pravu.
    Svima u Klaićevoj smo bili vrlo zanimljivi, onako živahni došli na hitnu a dijete puca od zdravlja .
    Opće stanje super, trbuščić mekan, ma sve pet osim kaj je sad malo na baterije 8) . Ah, kao da inače nije, 100 na sat!
    anki hvala ti puno na onom broju, iskreno se nadam da neće nikome tyrebati ali super da je tu i da se zna da oni postoje i da nam mogu dati pravu informaciju! .
    Javim vam se ja još, jer priča još nije gotova, čekamo kakicu .
    A sada idem pajkiti jer sam slomljena.

  30. #30
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    918

    Početno

    Ono što sam ja čitala o toj bateriji koja je djetetu zapela u jednjaku je bilo da je baterija napravila rupu koja nikako nije mogla zacijeliti. Dijete je prolazilo sve i svašta, a na kraju mu je pomoglo liječenje u barokomori (čistim kisikom).

    Ja bi vjerovala uputama s toksikologije, 48 sati, ako ne pokaka - glasam za slikanje. Inače, broj sam odmah zapisala u adresar, ja imam fobije od gutanja jer su me oba moja sina svojevremeno smrtno preplašila zbog svojih gutačkih avantura.

    Znam kako ti je, držim fige da sve dobro prođe!

  31. #31
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    918

    Početno

    Ups - pisale smo post u isto vrijeme. Znači, slikica je ipak pokazala tu nesretnu baterijicu. Glavno da ona putuje, nadamo se da ćeš nam sutra javiti da je otputovala iz tvoga sina u neka druga "vječna lovišta".

  32. #32
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj clumsy mom prvotno napisa
    Samo da napomenem za slučaj da se odlučite za rentgen - kada je moja trudna drugarica trebala da vodi malecku na slikanje zbog nekog refluksa mokraćnih kanala bilo joj je zabranjeno da bude u ćerkinoj blizini u narednih 24h tako da ju je vodio tata a mama do sutradan bila kod svojih
    Meni ovo nisu rekli :shock: .
    MM je bio s njim unutra, on ga je nosio, vadio iz auta, stavio spavati, spavao je u svom krevetiću, još spava, ali ja sam danas cijeli dan s njim doma sama...
    Uglavnom čekam da se probudi i da kaka.

  33. #33
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,883

    Početno

    Ovo što je napisala clumsy mom je vjerojatno MCUG. To je rengensko snimanje ali je u dijete uštrcan i kontrast. Zbog radioaktivnog joda mama nije smjela biti blizu djeteta jer je dijete zračilo još kojih dan dva
    Ana.m, ne brini zbog toga a što se tiče baterije ~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije izađe

  34. #34
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Ovo što je napisala clumsy mom je vjerojatno MCUG. To je rengensko snimanje ali je u dijete uštrcan i kontrast. Zbog radioaktivnog joda mama nije smjela biti blizu djeteta jer je dijete zračilo još kojih dan dva
    Ana.m, ne brini zbog toga a što se tiče baterije ~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije izađe
    Joj Brunda hvala ti malo si me utješila jer sam već luda, kao blažno stanje a stalno nekaj. te vodene kozice, te sada ovo.
    Hvala ti, trebalo mi je ovako nešto napisati da sad opet cijeli dan ne provedem sva ukomirana

  35. #35
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mi vam šaljemo veliku , baš ste nas zabrinuli...

    Nadam se da baterija bude brzo izašla,bez problema !!!!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    171

    Početno

    Za brzo kakanje dobra je palenta,tj.pura.Procisti cijeli probavni trakt.


  37. #37

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    171

    Početno

    Mislim da je nedavno rinama pisala da su im na hitnoj preporucili palentu (na gusto kuhanu)da daju djetetu kada su mislili da je progutao komadic stakla.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,897

    Početno

    Napravi mu sad ujutro kašicu s posijama. Kaleb je od toga kao mlada vidra Šaljem vibrice da baterija što prije izađe i da se nestašni Janko ne odluči za skoru reprizu svog gutalačkog pothvata.

  39. #39
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    I obavezno sačuvajte sliku 8)

  40. #40
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    I obavezno sačuvajte sliku 8)
    Rekla sam da ću je uokviriti i staviti u jegovu sobu na zid .
    Ali evo mi smo još u baterijskim brigama jer se maloprije pokakao a nije ništa izašlo van, kakica je i dalje onako čudne boje. Muči me sada jedino kaj je u stolici bilo suncokretovih sjemenki od jučer, a baterija je od prekjučer :/ .
    Luna, to nema šanse da će on pojesti,palentu isto baš ne voli. Sada sam mu dala dva dukatina, nekako mi se čini da bi ga to moglo potjerati.
    Dajte još koji prijedlog

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,897

    Početno

    Pa umješaj mu posije u nešto što voli. Nešto što obožava i što će sigurno pojesti (pa makar i neki junk tipa Monte, kajjaznam).

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    442

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Sada sam mu dala dva dukatina, nekako mi se čini da bi ga to moglo potjerati.
    Jel to ono novo malo čudo od dukata, kaj navodno snižava kolesterol? Na kutiji (ne na bočici, već na onom kartonskom omotu) piše da nije za trudnice, dojilje i djecu do 5 godina, a odrasli samo jedan dnevno.
    Provjeri

  43. #43
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    toma, baš ću pogledati, iskreno nisam to nikada provjeravala .
    Inače, evo i drugi se put pokakao ali opet ništa od baterije, ali se kakica iz sive počela polako pretvarati u smečkastu. Znači sada više nije samo siva, nego s primjesama smeđe . Ali nije mi jasno zakaj neće ta šugava baterija van???
    Pa bar je mala glatka, ne vidim gdje bi mogao biti problem???

  44. #44
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Stavila sam Janka spavati ali sam sada već pomalo i ljuta ...
    Sve kaj sam mu ponudila da pojede a kaj bi mu moglo pomoći da se bolje očisti i da oprostite onako baš prosere, odbija. Nema šanse da proguta, sada mi je još na pamet pala juha od cvjetače jer to obožava, ali ja pak ne znam da li cvjetača otvara ili ne?
    I da li možda postoji neki čepić za tako male, kao laksativ, da mu očisti crijeva? Nije htio popiti ni sok od naranče. Jedva par gutljaja. Samo bi jeo nekaj kaj njemu paše i kaj uglavnom baš zatvara!
    toma, ovaj dukatino nije ono o čemu ti pričaš, zapravo ni ne znam o čemu pričaš ali to nije to. Ovo su oni mali kao jogurtići, ali nisu jogurtići nego sir s voćem...I na njima niš ne piše tko to smije jesti a tko ne smije.
    Očito je nekaj sasvim deseto...

  45. #45
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,768

    Početno

    da pitas tetu u ljekarni? mislim da vam da nesto za kaknje. jedinosto meni pada napamet su oni glicerinski cepici, koji se koriste kod tvrde stolice :/

  46. #46
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    davnih dana se koristila jedna mala pumpica kojom se bebi u guzu uštrcalo malo mlake vode . bez čepića (koji znaju peći), i ostalih "divota". i sve je izašlo van.

    sjetila sam se - jer je to netko meni donio kad sam rodila (iako nisam koristila)..

  47. #47
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Ići će MM u ljekarnu kad se bude vraćao doma...Nadam se da će mu dati bilo što samo da ta glupa baterija izađe iz njega i da se ja više ne mučim.
    I sada je već prošlo 48 sati :/

  48. #48
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    918

    Početno

    Znaš šta, mene već frče u želucu, mogu si misliti kako je tek tebi!

    Bila sam uvjerena da će danas biti priča završena, vibram da se to što prije desi.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  49. #49
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A šta su ti rekli u bolnici,što ako baterija,ne daj Bože , ne izađe prirodnim putem,šta se onda radi,tj. jel ima kakav način da ipak izađe ???

    Nadam se da ovo pitam samo teoretski,a da će vaša zločesta baterija već jednom izaći

  50. #50
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Nisu mi ništa rekli kaj se radi ako ne izađe, samo su mi rekli ako ne izađe da dođemo, a jedino kaj meni na pamet pada je klizma :/ .
    Mislim, kaj drugo mogu :?
    Nije on nju namjerno progutao, ležao je na leđima (bar sam ga takvog našla kad sam dojurila u sobu nakon kaj je zaplakao), pa pretpostavljam da se igrao njome, a ona mu je valjda skliznula u grlo, kad je takva mala...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •