Ja bi fakat uveo nekakve plocice s imenima (neobavezne, tko nece nek ne nosi) pa da se ljudi upoznaju.ivakika prvotno napisa
(meni se bas svidjala ona moja koju sam imao na 5 godina Rode sa avatarom i nickom ... jedino kaj vise ne znam gdje je, a sad ju ne stignem napraviti)




Odgovori s citatom