Bez pelene smo i nema puno nezgoda ali samo zato jer on odlaže pišanje i kakanje što duže može.Kad god ga pitam neće ništa,kad već stvarno prođe par sati onda ga natjeram da sjedne na WC (ne silom nego pričom i usput mu skidam gaće i posjednem ga ) i on se ispiša,pobriše pišonju,povuče vodu i idućih par sati opet ništa jer mu se ne da,ne želi,ne znam što...!?Nekad mu mrvica pobjegne i on drži i dalje i opet čeka da ga natjeram na pišanje.
Ajde još dobro to s pišanjem ali od jučer ujutro nije kakao i to se jučer ujutro iskakao u pelenu koju još nismo stigli skinuti nakon buđenja.
Vjerujem da mu se kaka jer inače kaka najmanje 2 puta na dan iza 2 veća obroka.Ali neće i neće.Brinem se za to kakanje jer imamo malog poznanika koji ne kaka i po desetak dana,drži koliko god može i kad je već nemoguće držati onda ide kakati uz žive muke.Ne bi htjela da nam se to dogodi,kaj da radim???