-
unutarnje stubište u kući
Zna li netko nekog majstora koji bi dobro i povoljno napravio stubište unutar kuće - iz d.boravka na kat za spavaće sobe.
S obzirom da smo osiromašili od podizanja kata i stavljanja krova, preferiramo cijenovno povoljne majstore. Ima li netko preporuku?
-
kakvo? drveno? metalno? betonsko?
ima za kupiti montažna stubišta metal-drvo , ne samo okrugla nego i ravna .. samo mi je na poslu katalog ...
-
Ma može biti drveno ili metalno pa kombinacija s drvetom ili metalno pa zatvoreno knaufom s drvenim gazištima... samo da ga ne sfuša
-
Nas je stubište zajedno s podom i ogradom galerije (cca 12 m2) došlo otprilike toliko koliko koštaju samo stepenice u Merkuru ili Pevecu. Ja ti imam super majstora za drvo, ali pretpostavljam da si ti u Zg, pa ti to ne odgovara? U svakom slučaju, mislim da bi se prvo trebala odlučiti što hoćeš, nacrtati to, i zatražiti ponude. Ako te brine koja je varijanta jeftinija, zatraži ponude za više varijanti.
-
jeste našli majstora? i mi trebamo stepenice na tavan, cjenovno nepreskupe
-
Nismo još našli majstora, ali progresivno
tražimo. Možda idući tjedan dođu ponude.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma