Citiraj NatasaM... prvotno napisa
Imas li menstruaciju?
Nisam jos dobila nakon poroda. Ovako nam je od pocetka samo sam prije mislila da su skokovi a sad stvarno vise ne znam sto je. Problem je u tome da sam sve umornija od i da mi se svaki put sve manje da s tim zezati. Uz to, on sad vise ne zeli natezati sisu po cijele dane jer ima sto drugih stvari koje ga vise zanimaju pa kad vidi da ne ide onda ostavi ili zaspe. Ma jel krivo mozda dojim? Drzim ga na jednoj cici po 2-4 sata (ovisno o kolicini mlijeka) i tek kad je skroz isprazni idem na drugu. Dakle, kad pojede recimo u 10, uglavnom do 13 h pojede jos najmanje 2 puta iz te iste cice. Da nije mozda taj interval predug? S tim da podoji ne traju dugo, najdulje 15 minuta.