Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 131

Tema: depilacija

  1. #1
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno depilacija

    ako ima koji topic-molim šaljite me tamo
    kako riješavate urastanje dlačica,konkretno s nogu?imam braun depilator,super mi je,ali mi se zna desit da mi nekoliko dlačica uraste u kožu,pa onda prišt,crvenilo,gnoj...neko mi je reko da kantarionovo ulje(ili krema ili mast)pomaže kod urastanja?

  2. #2
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Noge mi izgledaju kao bojno bolje, kako mi dlačice urastaju ja ih stišćem i sada su užasne crvene točke...ma grozno. Sram me uopće staviti nešto kratko na sebe iz razloga da mi se ne vide noge

    Još nemam rješenje kako da to riješim

  3. #3
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    ja ih nemam tak puno,po 3-4 na svakoj nozi,ali me to smeta i svrbi i boli...
    i ne želim to imat.nadam se da će netko napisat neko riješenje,ako uopće postoji :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    5

    Početno

    Bilo dobro depilirati u jednom smjeru, ne vući depilatorom po nozi gore dolje, jer će dlačice početi rasti u krivom smjeru... ako neka dlačica i uraste izćupati je pincetom. Posle takve depilacije namžem se s losijonom (čupko poslje depilacije). Moram još reći da su mi prošli mjesec bile noge kriminalne od dlačica koje su urasle. užas. sad su mi ok. izčupala sam urasle dlačice , depiliram se u jednom smjeru i to je to.

  5. #5
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Noge mi izgledaju kao bojno bolje, kako mi dlačice urastaju ja ih stišćem i sada su užasne crvene točke...ma grozno. Sram me uopće staviti nešto kratko na sebe iz razloga da mi se ne vide noge

    Još nemam rješenje kako da to riješim
    ti i ja možemo pod ruku, pa obuć kratke gaće i pravit se da nitko ne vidi naš problem ako mi dovoljno visoko dignem pogled da nam ne padne slučajno na noge.

    da sam neko vrime depilirala noge baš braunovim aparatom i napravila sebi takve rane, gnojne, da sam se dvije godine liječila. dva lita sam tražila osamljene plaže jer me bilo sram se skinit na što su mi noge sličile. i onda je to prošlo, ali su ostali ožiljci.
    i meni urastaju dlake, pa i ja stišćem, čupkam pincetom, podvlačim ih iglicom i tome slično.

    i naravno, nemam rješenje za problem.
    ali mi puno manje urastaju od kada idem na depilaciju voskom nego kad sam skidala pokrov aparatom. :D

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    rjesenje je neposredno nakon cupanja raditi peeling, i to par dana za redom. potom namazati aloe verom, i istu upotrijebiti ako slucajno koja dlacica ipak odluci prkositi. otkad tako radim, i vise uopce ne koristim britvicu ni dep. kremu, nema vise urastanja.

  7. #7
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Sa čime da radim peeling?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Ja sam gledala na talijanskoj Tv egipatsku depilaciju, rade je sa vrucim secerom (nemam pojma kakav je postupak) navodno je jako djelotvorna ali uzasno boli...

  9. #9
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    ivana7997,čime se depiliraš?

    Loryblue,odlazak u salon bi vjerojatno riješio problem,ali kad ga već imam doma :/

    i da,što se tiče onih 3-4 komada-mo*š mislit,prije ih imam 30-40 uraslih.zeznula sam se malo.

  10. #10
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kad su me depilirali voskom - imala sam onoliko crvenih točkica na nogama - koliko je bilo dlaka :? . jedno vrijeme sam se depilirala kremom... trajalo, smrdilo... probala sam i veet trake (opet točke).

    sad uzmem balea pjenu za brijanje, i nekakav lady jednokratni žilet... jes da treba češće - ali nemam drugih problema.

    btw - točke su mi nestajale onda kad su dlake ponovo počele rasti...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    depiliram se voskom, u salonu. ili veet trakama doma. sad cu prije mora na egipatsku, ne boli nista vise nego obicni vosak.

    ana, peeling moze i obicnom palentom, ili imas u dm-u kojekakvih peelinga

  12. #12
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Hvala Ivana

    Ja sam odlazila više od godinu dana na depilaciju voskom i svejedno su dlačice urastale, sada sam kupila phillipsov satinelle ice aparatić i svejedno imam problem sa urastanjem dlačica :/

    Sorci i ja bi se najrađe brijala sa žiletom ili kremom, tj. jedno vrijem i jesam tako, urastanja naravno nije bilo ali su dlačice došle tako guste i jake da to nije bilo normalno. Čak su iz jednog korijena izlazile 3 dlačice :shock:

  13. #13
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Sorci i ja bi se najrađe brijala sa žiletom ili kremom, tj. jedno vrijem i jesam tako, urastanja naravno nije bilo ali su dlačice došle tako guste i jake da to nije bilo normalno. Čak su iz jednog korijena izlazile 3 dlačice :shock:
    :?

    ja ne zapažam apsolutno nikakvu promjenu u broju (tj. gustoći ).

  14. #14
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Stvarno :?

    Meni je bila doslovno dlačica na dlačici :/

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    protiv urastanja dlacica nakon cupanja sam cula da je dobro koristiti peeling za tijelo... neki sa zrncima i blago istrljati... ne znam koliko puta... da im se napravi prostora da izadju van...
    cula sam da postoji i varijanta da se sa kukuruznim brasnom moze ostici isto... samo ga se pospe malo na vlazne ruke i blago vlazne noge i blago protrlja - dobro je i za cirkulaciju...
    poslije se ispere...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ne brasno, nego griz kukuruzni, tj palenta. brasno je presitno, mislim

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    moze biti... :/
    ja imam neko mljeveno kamenim mlinom pa i nije bas jako sitno ali, da palenta se ipak cini efikasnija...

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Meni je bilo grozno kad sam čupala s aparatićem. Urastale dlake, pa su bili upaljeni prištići, užas.
    SAd pustim da malo narastu pa počupam s Veet trakama. Egipatska depilacija je isto ok samo mi je to malo preskupo. Bila sam kod kozmetičarke da mi tak depilira ruke i bile su super glatke nakon toga i ništ nije urastalo, a ne boli ništ više od čupanja voskom.
    Btw. od kad sam trudna, dlake mi puno sporije rastu, nisu više tak čvste i čine mi se rijeđe. Nadam se da će to tak ostati

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    a sta je ta egipatska ....depilacija...???
    i ja mislim da je vazan dobar peeling....i nece biti frke

  20. #20
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj Sirius Black prvotno napisa
    Btw. od kad sam trudna, dlake mi puno sporije rastu, nisu više tak čvste i čine mi se rijeđe. Nadam se da će to tak ostati
    haha hoće... dok ne rodiš Blaženo drugo stanje u svakom smislu!

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj silva1986 prvotno napisa
    a sta je ta egipatska ....depilacija...???
    depilacija sa šećernom pastom

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    103

    Početno

    Ja sam sebi nedavno napravila cijeli pokolj na nogama sa onom depilaciskom Veet kremom
    Ajme rana na rani , bolilo , svrbilo , poskakale mi bubuljice , poslije kraste
    Rekla sam nikad više , radije ću uzet MM kremu za brijanje i pola tone britvica , nego da mi noge izgledaju kao da sam izašla pravo iz klaonice

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    morska sol :D dezinficira i nema uraslih dlačica :D koristi se kao piling..

    a i tu se govorilo nesto malo o tome http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...=42013&start=0

  24. #24
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Noge mi izgledaju kao bojno bolje, kako mi dlačice urastaju ja ih stišćem i sada su užasne crvene točke...ma grozno. Sram me uopće staviti nešto kratko na sebe iz razloga da mi se ne vide noge

    Još nemam rješenje kako da to riješim
    Ni ja nemam riješenje već samo jedan OT, al što nije gušt kad se pojave crne točkice i uspiješ pogoditi pravi trenutak (to je umjetnost, jer ako je ranije onda napraviš ranu, ako zakasniš više ne izađu lijepo) i stisneš, a ono samo izađe mala crna dlakica.

    Inače i ja sam se zbog uraslih dlaka počela brijati, je da moram svako malo, ali onako je previše vremena trajalo dok bi ja oslobodila urasle, meni se nisu gnojile koliko su rasle pod kožu, narasle bi cijelom dužinom, 2 cm dlake koja raste ispod kože.

    Ovo sa solju mi izgleda dobro.

    Je tko probao veet kremu protiv urastanja?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    VG
    Postovi
    183

    Početno

    ja sam se povela za reklamom i kupila tu veet kremu protiv urastanja (to je i moj veeeliki problem, tim više što moram skidat dlake po cijelim nogama) i tek čekam rezultate, ali se bojim da je to ipak samo reklama- no, u nadi je spas.
    Skužila sam da mi nakon čupanja pomaže svakodnevno trljanje ručnikom nakon tuširanja, a piling bi vjerojatno bio još i bolji. No, bojim se da je to problem za koji nema idealnog rješenja (osim nečupanja ili nebrijanja- meni se i tad upale- ŠTO NE DOLAZI U OBZIR!)

  26. #26
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Piling od kukuruznog griza (pure) - napravite ga tako da ga pomiješate s kiselim vrhnjem! Ujedno je izvrstan za suhu i osjetljivu kožu, budući da mehanički odstrani sve odumrle stanice a vrhnje nahrani i ovlaži kožu. Ja ga koristim i za lice, naravno, uz blaže trljanje, posebno kad je koža umorna i opuštena.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    hm, a sad sam se sjetila: mozda bi vam pomoglo i suho cetkanje koze PRIJE tusiranja...
    to se inace radi za cirkulaciju i detoksifikaciju - no kako se uklanja i suha, mrtva koza s povrsine moglo bi funkcionirati i za urasle dlacice...

    te cetke mislim da u hr ima za kupiti u dm-u i nisu skupe...

  28. #28
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Noge mi izgledaju kao bojno bolje, kako mi dlačice urastaju ja ih stišćem i sada su užasne crvene točke...ma grozno. Sram me uopće staviti nešto kratko na sebe iz razloga da mi se ne vide noge

    Još nemam rješenje kako da to riješim
    ti i ja možemo pod ruku, pa obuć kratke gaće i pravit se da nitko ne vidi naš problem ako mi dovoljno visoko dignem pogled da nam ne padne slučajno na noge.

    da sam neko vrime depilirala noge baš braunovim aparatom i napravila sebi takve rane, gnojne, da sam se dvije godine liječila. dva lita sam tražila osamljene plaže jer me bilo sram se skinit na što su mi noge sličile. i onda je to prošlo, ali su ostali ožiljci.
    i meni urastaju dlake, pa i ja stišćem, čupkam pincetom, podvlačim ih iglicom i tome slično.

    i naravno, nemam rješenje za problem.
    ali mi puno manje urastaju od kada idem na depilaciju voskom nego kad sam skidala pokrov aparatom. :D
    Evo još jedne u klub skrivača noga
    A kaj da velim "bojno polje" zaista najbolje opisuje situaciju...
    I po najvećim vrućinama sam u hlačama, a onda zimi udri po šosekima

  29. #29
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    [/quote]
    ja ga koristim i za lice
    ali u tom slučaju koža lica mora biti više suha?ili može i normalna do masna?

  30. #30
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Problem uraslih sam rješavala svakako- najgore bi bilo kada bih čeprkala po koži i radila si rane.. onda sam skužila da mi prestaju rasti pod kožu kada sam za tuširanje nabavila rukavicu od špage i njome trljala noge i prepone u tuširanju. Nisam bila jako gruba ali sam trljala da osjetim. One jako duboko urasle dlake isto su vremenom izašle. Trljanje na suho nije mi bilo baš bajno a i jako sam iziritirala kožu iako nisam velim bila gruba.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj bauba prvotno napisa
    Trljanje na suho nije mi bilo baš bajno a i jako sam iziritirala kožu iako nisam velim bila gruba.
    suho trljanje mora na pocetku biti jaaaako njezno...
    mjesta sa i najmanjom iritacijom treba u potpunosti izbjegavati... ja izbjegavam i madeze...
    cetka (ili sa rukavicom od prirodnih materijala) se blagim potezima u smjeru srca...
    zasto bas na suho? - kazu da je puno efikasnije... (to sam procitala u knjizi 'ono si sto jedes', kupila u hr... )

    a s vremenom ti cak pocne i pasati malo zesce cetkanje... nevjerojatan gust...
    a i meni sluzi kao mali, kratki ritual paznje prema svom tijelu pa me i psihicki opusti...
    pa onda jos za bonus pod vodu... a u kadi koristim prirodnu spuzvu i jos se dodatno malo istrljam...

    e da, osobno ne radim to svaki dan ali pise da se moze slobodno svakodnevno trljati...
    dok se svakodnevno koristenje sapuna, pogotovo za cijelo tijelo ne preporuca -pogotovo za osjetljivu kozu....
    zanimljivo je da ono sto najgore smrdi - jesu upravo toksini koji se, izmedju ostalog, izlucuju kroz kozu... pa relativno redovitom detoksifikacijom ni smrad ne bude tako neugodan - kao npr. onaj najgori smrad od stresa i straha (ja to zovem 'urbani smrad') - otusiras se najbjesnijim sapunom a jos uvijek ga osjetis...

    ajd, malo je OT ali nece skoditi...

  32. #32
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    ali u tom slučaju koža lica mora biti više suha?ili može i normalna do masna?[/quote]

    Zaista ne znam kako djeluje na masnu kožu; ja imam izrazito osjetljivu kožu, sklonu prhutanju, crvenilu, uz to imam i bubuljice (blago meni!).... Ako ti je koža masna, probaj je nakon pilinga lagano istrljati krastavcem ili u piling dodaj sok limuna.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Ja se isključivo depiliram voskom. Naiđem tu i tamo na uraslu dlačicu ali samo na potkoljenici i za sada sam pincetom isčeprkavala.

    Iva_Luce kakav mora biti ovaj tvoj piling od palente i vrhnja? Dosta gust ili ne? I dal' se stavlja na suhu kožu?

    Što se dogodi kad dlaka uraste i ne može ju se izvući? Jel dolazi do kakvog problema?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    14

    Početno

    meni je palenta bolja s medom. i ulje stavim da se ne moram ni mazat poslije. :D na mokru kožu. :)

  35. #35
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja" prvotno napisa
    Ni ja nemam riješenje već samo jedan OT, al što nije gušt kad se pojave crne točkice i uspiješ pogoditi pravi trenutak (to je umjetnost, jer ako je ranije onda napraviš ranu, ako zakasniš više ne izađu lijepo) i stisneš, a ono samo izađe mala crna dlakica.


    Ja si svaki dan dezinficiram nige sa 100% alkoholom i onda ih znam i natrackati sa borotalcom....to mi je zadnja nada :/

  36. #36
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Što učini :shock:

    Ajmo ispočetka

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Ni ja nemam riješenje već samo jedan OT, al što nije gušt kad se pojave crne točkice i uspiješ pogoditi pravi trenutak (to je umjetnost, jer ako je ranije onda napraviš ranu, ako zakasniš više ne izađu lijepo) i stisneš, a ono samo izađe mala crna dlakica.


    Ja si svaki dan dezinficiram noge sa 100% alkoholom i onda ih znam i natrackati sa borotalcom....to mi je zadnja nada :/

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj alexxx prvotno napisa
    meni je palenta bolja s medom. i ulje stavim da se ne moram ni mazat poslije. :D na mokru kožu.
    Ajde reci omjer. Čega koliko staviš pa bih isprobala.

  38. #38
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Ja si svaki dan dezinficiram noge sa 100% alkoholom i onda ih znam i natrackati sa borotalcom....to mi je zadnja nada :/
    Ana, nemoj svaki dan alkoholom po koži, to nikako nije dobro za kožu: alkohol jako isušuje i izmuči kožu svakodnevnom upotrebom.

  39. #39
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Nisam mislila baš svaki dan nego kada kopam po nogama 8)

    Btw trenutno isprobavam neki miš - maš što mi je napravila teta u ljekarni.
    To pomaže kod točkica i rana od zarastanja dlačica
    To je mast od amonij-sulfogirodalata, i mogu reći da se malo crvenilo povuklo i noge već izgledaju bolje :D

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa
    Evo još jedne u klub skrivača noga
    A kaj da velim "bojno polje" zaista najbolje opisuje situaciju...
    I po najvećim vrućinama sam u hlačama, a onda zimi udri po šosekima
    pa to ko da sebe gledam
    strašno! prođe mi mladost u dugim hlačama; a kaj je najgore, noge mi uopće nisu loše, pogotovo ovaj dlakavi dio
    mislim da nam spasa nema. navodno da pod stare dane dlake prestaju rasti, bumo se tad guštale; sad mi je jasno kad vidim staru babu u minici - to je zbog dlaka u mladosti

    ja kopam svakodnevno i tu leži pola mog problema; dok sam bila trudna nisam mogla od trbuha, pa se sve to malo smirilo i u kombinaciji s hormonima izgledalo relativno ok :/

    no, vječno ću biti zavidna svima koji se briju jednom u dva tjedna, i to samo potkoljenice

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    no, vječno ću biti zavidna svima koji se briju jednom u dva tjedna, i to samo potkoljenice
    Ja sam jedna od takvih ,al samo dok se brijem a to je sad u trudnoći.Inače depiliranjem izdržim i dulje jer su mi dlake tanke i malo ih je. :D

  42. #42

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Citiraj lailah prvotno napisa
    Citiraj alexxx prvotno napisa
    meni je palenta bolja s medom. i ulje stavim da se ne moram ni mazat poslije. :D na mokru kožu.
    Ajde reci omjer. Čega koliko staviš pa bih isprobala.
    1 žličica palente + jedna žličica meda (ako imash male noge) a za velike vrecu palente i kanister meda shalim se naravno

  43. #43
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno


  44. #44

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj mimoza prvotno napisa
    Citiraj anki prvotno napisa
    no, vječno ću biti zavidna svima koji se briju jednom u dva tjedna, i to samo potkoljenice
    Ja sam jedna od takvih ,al samo dok se brijem a to je sad u trudnoći.Inače depiliranjem izdržim i dulje jer su mi dlake tanke i malo ih je. :D
    evo na, baš si se mooorala javiti, je li?
    ja imam frendicu kojoj uopće ne rastu dlake, čak ni ispod ruke :shock: koža joj je sva ful lijepa, glatka...a inače je tamnoputa crnka :?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Potpisujem sorciere.

    Balea gel za brijanje, jednokratna britvica.

    2x tjedno i to samo potkoljenice :D :D :D

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    ja imam frendicu kojoj uopće ne rastu dlake, čak ni ispod ruke :shock: koža joj je sva ful lijepa, glatka...a inače je tamnoputa crnka :?
    Hm,vidiš,i ja sam tamnoputa .Možda i to ima neke veze :? .

  47. #47

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    a vidite meni je sad poslje operacije super nemogu se sagnuti pa ni nemam dlaka po nogama itd. MM kaze da ima al mu nevjerujem ja nevidim pa kontam da ni nema

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Thanks Gejsha! :D

  49. #49
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    I ja sam tamnoputa crnka a dlaka ko u priči

  50. #50
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj alexxx prvotno napisa
    meni je palenta bolja s medom.
    jesu ovo recepti il depilacija?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •