Napravila sam danas kruh u pekaču. Voda, sol, brašno, kvasac i ispao je mljac, mljac. pomikaki prosvjetlila si me.
baš mi je drago
mina30 - ni ja nisam neki ekspert za pitanja dohrane, jedino što mi pada na pamet je također kvasac ali moguće i da se misli na aditive iz kupovnog kruha?