Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Sokovnik,štapni mikser...

  1. #1
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno Sokovnik,štapni mikser...

    Dali ima sokovnik za normalnu cijenu a da se može stvarno skroz dobro očistit :? rastavit oribat....
    i koji štapni mikser uzeti ili je to sve isto(jel se i s njim može dobro sok napraviti?
    Dali mi treba još koja zgodna i korisna spravica kad ču počet djete hranit(mislim s još nečim osim cicanja)

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Za sokovnik ne znam jer ga stvarno ne koritim. KOristim štapni mikser za sve. Imam štapni sa više nastavaka, ali u stvari najviše koristim onaj osnovni. To mi je za sve. Ne mogu zamisliti kuhanje bez njega. Čak i za ono za što mi prije nije trebalo, sad ga koristim

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    U stvari ti nisam odgovorila na pitanje
    Mislim da je sve ista stvar, ne možeš puno pogriješiti. Ja koristim i za sokove, za shakeove, ma za sve...
    Sretno s dohranom

  4. #4
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ma šta će ti sokovnik? Samo gnjavaža oko pranja. Ako baš hoćeš djetetu napraviti sok, naribaj jabuku/mrkvu/whatever i istisni sok kroz gazu/tetru. Taman toliko soka koliko dobiješ djetetu je dosta. Inače sokići samo napune želudac, a malo hranljive vrijednosti, zato radije daj cijelu voćku.
    A štapni mikser je dobra stvar. Ja imam neki Tefalov, sa tri nastavka i dvije brzine. Zasad koristimo samo osnovni (ima još i sjeckalica i ono za praviti šlag). Dobar je, i nije bio nešto mnogo skup (cca 100KM~50eura)
    Sretno sa dohranom

  5. #5
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Ma ja bi ipak sovovnik (koji se dobro pere) :? ako netko zna
    jer kad vidim one floroscentne :shock:
    A nekako uvijek dijeca sama osim vode i sokiče žicaju jer vide drugu djecu(imam ja još vremena) ali da se od početka navikne na taj okus bez dodanog šečera :/

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,557

    Početno

    Philipsov sokovnik. lako se pere, lako rukuje. Nije preskup, cca 500kn smo ga platili prije nekih pola godine.
    Braunov stapni mikser. Vec godinama u uporabi, za krem juhice, ma za sve...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    2,021

    Početno

    Ima neki štapni mikser u Metrou na akciji, mislim da za 100 kn, a ima onaj metalni nož koji se skida, posudu sa sjeckalicom, metlicu od miksera i visoku posudu. Mislim da se povoljnija cijena ne može naći.
    On ti, naravno, neće zamijeniti sokovnik .

  8. #8
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    I mi imamo štapni mikser i uopće ne znam za što ga koristiti. Može savjet?

  9. #9
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Je li možda koja od vas kupila štapni mikser "Thunder Stick Pro", kojeg su do nedavno nudili na TV-prodaji? Reklama mi se jako svidjela, samo bih voljela čuti iskustva iz prve ruke...
    Anyone?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    2,021

    Početno

    Ja sjeckalicu koristim za usitnjavanje luka, češnjaka, peršina... Također, bila mi je super za prve kašice. U njoj se mogu samljeti orasi, lješnjaci, bademi... Možeš napraviti i manju količinu paštete. Loša strana sjeckalice je što ne postoji poklopac koji ide u perilicu (ili ga ja nisam uspjela naći), pa se on mora prati ručno.
    Onaj štapni nastavak je super za milk-shake, za usitniti voće za pekmez, također možeš napraviti kašice. Može se napraviti i krem juha.
    Jako je bitno da se štapni nastavak može skinuti, jer je inače pranje gotovo nemoguće (a ima i takvih). Inače, cijene su tu negdje oko 200-300 kn, na akcijama se zna naći za malo ispod 200 kn, a ovo u Metrou je stvarno super prilika, dođe mi da ga kupim svima koje znam za slijedeći rođendan.

  11. #11
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Hvala

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,296

    Početno

    zanima me ima li tko http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...stapni-mikser/ , od sutra je u kauflaundu na 50% a moj neki noneme rikava, dal se ovaj isplati?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.05.2014. at 19:16

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,296

    Početno

    ništ kupila pa ću javit dojmove, ali na prvu ruku dva put je jači od ovog kaj imam doma

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •