Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 297

Tema: Prvi zubići...

  1. #151
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    kod nas danas nosić manje curi. dobro je jeo i bolje spava. jedinica je potpuno provirila, pa to valjda znači da će jadničku biti lakše.

    svima

  2. #152
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    :D ,bas mi je drago sto su djecica dobro.....

  3. #153
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Evo mi jucer dobili prvi zubic, bez puno frke :D ...Kada bi tako i ostali izrasli!!!

  4. #154
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    super!!!
    blago vama!!! :D

  5. #155

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    VUKOVAR
    Postovi
    75

    Početno

    prosli cetvrtak nam je drugi zubic izvirio....gornji nam naviru samo da nebudu bolni ko ovaj drugi donji....imali smo teperaturu tri dana nakon sto nam je izbio drugi donji zubic..... :D :D :D

  6. #156
    pam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa
    Citiraj rvukovi2 prvotno napisa
    Mene zanima kako izgledaju desni kad dođe vrijeme za izbijanje zubića, mislim kako vi prepoznate da će izbiti zubić?
    to jutro smo ležali u krevetu i on je uzeo moj prst i stavio ga usta, kao: Gle šta imam!!! ja sam prvo mislila da je neka mrvica , jer sam skroz zaboravila da bi mogao dobiti zub! a onda vriska kad sam skužila da je dobio svoj 1 zubić! to je bilo prije 14 dana, a drugog još nema...

    Iata stvar je bila kod nas M. mi je uzeo prst u igri i gurnuo u usta (kao i sve ostalo sto gura) i prvo sam mislila da mi je nokat puknuo jer sam se napiknula na nesto u njegovim ustima, a kad ono pogledam bolje a tamo mali siljkic . IMa 5.5mj i to mu je prvi zubic, ima ga vec 10 dana i nista se ne mice, jos je skroz mali zubic. Zanima me koliko mu treba da skroz naraste? :?

  7. #157
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    mom su tako 2 sa isto 5,5 mjeseci!!!! hehehe

  8. #158
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    moja srečica ima skoro 8 mjeseci i 8 zubića. prva dva su stigla s 4 ipo mjeseca, a ovih 6 nedavno sve jedan za drugim.bilo nam je stvarno užasno. kad su izbili svi par dana se situacija smirila, jeo je i spavao, sve bilo super a ja sam bila uvjerena da nakon jedinica i dvojki gore i dolje ide neko razdoblje pauze.

    no od jučer ista situacija samo još gore čini mi se.
    Je li moguće da idu i drugi tako brzo i koje zubiće bi sada mogla očekivati.? help

  9. #159

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    65

    Početno

    paid i kod nas je situacija vrlo slična.
    Mojoj princezi su također prva dva zubića (jedinice) izašle s 4 i pol mjeseca, s 8 mjeseci izašlo u par dana još 5 komada ( dvojke, trojke i jedna četvorka), a neki dan ( 10. mj.) nam se pridružio i 8 zubić (četvorka) da osmijeh bude savršen !
    Ne znam jel gore da svaki izlazi posebno ili ovako kad svi krenu u isto vrijeme, pa nervoza i bolovi, a tu nema baš neke pomoći!!!!!
    I meni se stalno čini da tu više nema pauze, jer i ona nema mira, stalno nešto trlja po zubima i grize.
    Sad su valjda na redu donje sedmice......ili gornje osmice....... ma tu nema baš nekog pravila! Ima ih još 12 komada koji moraju izbiti van i tu više nije važno kojim redom već kako ćemo to preživjeti :/ !

  10. #160

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Swiss
    Postovi
    80

    Početno

    M. je prvi zubic dobio sa 8,5 mjeseci a nakon tjedan dana odmah i drugi.
    Od 4.-tog mjeseca su mu desni bile natecene a donje jedinice su se jasno vidjele u desnima,cinilo mi se svaki dan sad ce. Jako mu tesko izbijaju zubici, svaki zub se namucimo posteno. Inace imamo 4 :D

  11. #161
    pam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    91

    Početno zubici

    Izbio nam je i drugi zubic. M. ce za 5 dana 6mj...

  12. #162
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    stvarno treba ovo izdržati.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    39

    Početno

    mome s 4,5 mjeseca donje jedinice, pa s 5 gornje dvojke, a s 8,5 gornje jedinice i donja dvojka - dakle 7 ukupno, a sudeći prema nervozi i balenju i griženju svega čega se dohavti još par ih je krenulo na put - da, treba preživjeti, sad mi postporođajna depresija izgleda nešto sasvim light

  14. #164
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    evo i nama provirio prvi zubic u noci s nedjelje na ponedjeljak. :D
    misonja nam je malo nervozan i razdrazljiv ali bar spava po noci.
    dal da mu mazem zubno meso onim gelom?

  15. #165
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Gelovi za desni nisu za preporučit niti baš puno pomažu. Što manje kemije to bolje. Po meni bacanje novca, a i naša pedica je rekla da to ne treba.

  16. #166
    Leeeaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    252

    Početno

    Noćas nam je provirio prvi zub . Zanima me kolko treba da naraste do normalne veličine, sad viri neka 2-3mm

  17. #167
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj Leeeaaa prvotno napisa
    Noćas nam je provirio prvi zub . Zanima me kolko treba da naraste do normalne veličine, sad viri neka 2-3mm
    Nama je bio cijeli za 10 dana. Kao da smo ga zalivali. Uglavnom jako malo treba.

  18. #168
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Evo nakon dvije donje jedinice koje su izisle jedna za drugom, sada, nakon skoro 2 mjeseca izrasla je gornja dvojka. Je li to normalno, da dvojke nicu prije jedinica? A i desni kod gornjih jedinica i druge dvojke su kao graskici, sve joj je nateceno. Losije spava, i malo losije jede, to su jedini simptomi...

  19. #169

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    5

    Početno

    Kad smo već kod zubića.
    Imam curicu od godinu dana.
    Ima osam zubića i to je sve proteklo u najboljem redu, bez plača, bez temperatura, bilo je malo cviljenja isve stavlja u usta.
    Ali zanima me da li je istina kada kažu da djeca imaju crvenilo oko guze kad im rastu zubi.
    Kod nas se uvijek tako nekako i poklopi, ali ona puno i kaka i to u velikim količinama pa ne znam od čega je od zubića ili od kakice.
    Da li je možda koja od Vas čula nešto takvo ili imate iskustva što se tiče toga.
    Unaprijed hvala!

  20. #170

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Swiss
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj mrgudica prvotno napisa
    Kad smo već kod zubića.
    Imam curicu od godinu dana.
    Ima osam zubića i to je sve proteklo u najboljem redu, bez plača, bez temperatura, bilo je malo cviljenja isve stavlja u usta.
    Ali zanima me da li je istina kada kažu da djeca imaju crvenilo oko guze kad im rastu zubi.
    Kod nas se uvijek tako nekako i poklopi, ali ona puno i kaka i to u velikim količinama pa ne znam od čega je od zubića ili od kakice.
    Da li je možda koja od Vas čula nešto takvo ili imate iskustva što se tiče toga.
    Unaprijed hvala!
    cula sam ali i mene zanima isto, jer isto se i nama desava,crvenilo i tak to.

  21. #171
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Bok mame! Mi smo novi na ovom topicu. Lara trpa ruke u usta od 4. mjeseca, slini i stavlja svašta igračke, gume u usta. Danas imala normalnu stolicu u 11, nakon 2 sata rijeđu a oko 18 sati opet rijetku skoro malte proljev. Od 19 sati kuri eto ima 38,5 temperaturu slabije je jela al se dojimo i sad je zaspala na ciki. Nema zubića al joj se bijele desni ima mjesec dana. Malko me uhvatio strah jer nam sve daleko na Plitvicama idemo za sve u Korenicu il u Gospić. Nadam se da su samo zubići. Zato skoknula da pročitam vaše boljke eto valjda su i nas stigle. Već sam sebila uhvatila čitati uputstva za lupocet čepiće al joj još neću davati. Kad se probudi okupat ću je pa leći s njom. Daj bože da se ne muči. Eto da vam se i ja malo pojadam. mame

  22. #172
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Sinoć temperatura 39,5 stavila sam joj ćepić u guzu i okupala u mlakoj vodi. U 03 sata u noći 37,1 i kakala je malo mekše. Ujutro u 07:10 temperatura 39,1 i opet ćepić i guzu o kupanje zaspala je i ja sam u međuvremenu zvala bolnicu u gs i pitala rekla mi pedijatrica da ju dovedem da ju pregleda. Kad se probudila spala temperatura na 37,5 i spremili se i otišli u bolnicu. Nakon puno muke jer joj pedijatrica stavljala vrećicu da joj uzme urin tako je plakala i ritala se da smo ju i ja i tata držali svaki za jednu nogu i onda sam trebala paziti da se vrećica ne odljepi da ne uđu bakterije. Nije mogla piškiti jer je bila malo dehidrirana i sva se uplašila. Ja se sagnula nad nju jer je ležala na krevetu i dojila je pa je podigla ne ležećki da je smirim malo sam pomogla i nakon više od pola sata konačno je piškila. Sestra joj skinula vrećicu ja je obukla i došla druga sestra da joj uzme krv opet plač. Ustanovljeno je nalazom krvi da ima upalu a nalaz urina je uredan. Nakon pregleda vidljivo je malo crvenilo u ušima ali dr. nije htjela prepisati terapiju jer je crvenilo neznatno. Kad sam upitala dal može biti od zuba rekla mi je da temperatura preko 39 ne moža biti od zuba. Da napomenem da je Lara jutros u 07 i kakala zeleni proljev. Eto sad smo kod kuće a sutra idemo na kontrolu da ju opet pregleda. Ujutro joj izbio vrh tj. ćošak gornje jedinice i tako stoji a Lara i dalje ima zelene proljeve sluzave. Temperatura je spala i neide dalje od 37,6 za sada. Trebam joj dati puno tekućine i normalno je hraniti plus dojiti. Nismo dobile terapiju jer dr. ne zna što je točnu dijagnozu al pretpostavlja da je gastroente nešto ne vidi se do kraja riječ jer je tipkala na mašinu. Znači, ne znamo što je, Larica se igra, iznenada zaplače, malo je podbuhla ispod očiju, dajem joj vodicu i siku i papa kašicu. Nadam se da to što god jest da će brzo proći. A jesu li zubići ipak u pitanju javim vam kad saznam. Pusa od nas

  23. #173
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    lasada,

    evo mi vec imamo 4 zuba. dolje 2 jedinice, gore 2 dvojke - tak da mishonja izgleda ko vampir vide se i jedinice gore, samo sto nisu probile, sto znaci da nam nece biti ni ova noc laka...

  24. #174
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Mici, već 4 zuba? Mi nemamo još nijedan

  25. #175
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    da. vec 4. a za koji dan ce ih biti 6 jer vidim da se jos 2 bijele ispod koze.
    i meni je bilo cudno jer je dosta rano, al navodno sam i ja s nekih 5 mj kao beba dobila zubice. kaj je najgore, meni su mlijecni ispali tek u 7.razredu pa si mozete zamisliti kak sam ja izgledala dok su moje curke iz razreda vec decke ganjale

    jedino nam je sad problem kaj jako grize. fakat su ostri zubici. i ja najvise nastradam od njih 8)

  26. #176
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Ah, lažna uzbuna ajme jučer virio vrh gornje jedinice a danas nema ničega :shock:
    Vidjeli zub i MM i svekar i svekrva a danas ga nema bit će da se sakrio. A lara ima ipak virozu danas nema temperaturu i bolje je al ima još jak proljev. Papamo rižu i pije sluz, vodice puno, bananu, dojimo se i papa kašice, dobro jede. A u usta trpa sve. Javim kad probije zub curke drage od nas bez zubatih

  27. #177

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    I mi smo plačljivi od jučer popodne...miš plače u navratima neutješno i bolno, pa cvili, pa se malo smiri pa njurga, pa se nosa po rukama...užaš. Mislim, izdržat ću ja ali njega mi je jako žao. Jeste li vi uvijek koristili čepiće kod ovakvih situacija? To mi jedino pomaže da prestane plakati...

  28. #178
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    peso
    Ne znam koliko ti je beba stara i dal ga muče zubići nas izgleda i muče i zubići i viroza. Ćepići samo za temperaturu iznad 38,5 u guzu i to svaka 4 sata. Mi smo stavili do sad samo 3 puta, sad nema temperaturu. A zbog zuba cvili nosila bi se stalno i uvrijedi se sa svim što trpa u usta.

  29. #179

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Ima 7,5 mj. Nosić curi, kašljuca, ima česte stolice, a i temperatura se jutro pojavila (37,5 rektalno). Koliko znam ta rektalna temper. se uvijek malo umanjuje tako da nije strašno...ja isto mislim da je kod nas kombinacija viroze i zubića jer od viroze ne bi tako cvilio i plakao u navratima, a između plača je ok volje.

  30. #180
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Da znam i ja mislim da je ipak od zubića al nam je temperatura u četvrtak bila 39,5 pa drugi dan 39,1 zato smo išli u bolnicu na pregled, vađenje krvi i urina. Još nije izbio zubić a Lara nema više temperaturu samo slini, trpa sve u usta i cvili non-stop. Još ima mekanu stolicu jede normalno i ciki i dajem joj sluz od riže pa je ta stolica malo gušća nije više proljev. Sinoć jedva zaspala oko 23 sata a po noći smo se stalno dojile inače ciki po noći od 3-6 puta a sada još češće. Malo smo odspavale prijepodne od10:30 do 12 :D
    Jako je muče ti zubići sve joj se bijele jedinice gore i dolje a nikako van da probiju a sve se nazire da će svaki čas. Moramo durati svi zajedno!

  31. #181
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    ja bi savjetovala paracetamol sirup-najmanju dozu i calgelom namazati. barem malo smiri da mogu malo zaspati.
    tkđ. uzmite čistu tetra pelenu na prst i istrljajte desni često. to spašava. vjerujte mi ja sve probala. nama je prije 2 mjeseca nicalo 6 komada odjednom.
    sada ih imamo 8 i bojim se iduće ture.
    nama je najgore bilo što apsolutno ništa nije htio jesti.
    bebama i mamama da izdrže

  32. #182

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    359

    Početno

    mislim, Nini je jučer izbio prvi zub, donja desna trojka?!? :? :? :?

    kako je to moguće?

    Luki su mi jedinice prve izbijale :?

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    s ponistre se vidi Šolta...
    Postovi
    73

    Početno

    To se i meni dogodilo prije 2 mjesesca! Napipala sam joj nešto kao zubić, i to baš donja desna trojka, bila je bijela točkica. Tako par dana i onda nestala. :?
    Još nema ništa na vidiku, ni jedinica ni trojki...

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    s ponistre se vidi Šolta...
    Postovi
    73

    Početno

    prije 2 mjeseca

  35. #185
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Paid
    Dok vama niknu skoro svi nama će tek krenuti za sada još ništa osim navedenih simptoma

  36. #186

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Napipala sam donju jedinicu...oštro pod prstima ali se još ne vidi :D . Kada će proviriti da mu se smijemo? Inače, zadnjih par dana je bio pakao. Temper., nosić, kašalj, plač, nervoza i tako od petka bez stajanja. Jedino je apetit ostao ok. Zašto uvijek ovo ide u kombinaciji sa rastom zubi? Je li djeci padne imunitet pa im se svašta nakači? Ako ovako bude svaki put ....

  37. #187

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj imela prvotno napisa
    To se i meni dogodilo prije 2 mjesesca! Napipala sam joj nešto kao zubić, i to baš donja desna trojka, bila je bijela točkica. Tako par dana i onda nestala. :?
    Još nema ništa na vidiku, ni jedinica ni trojki...
    nu, zato nama osim te trojke, danas izbila i donja lijeva jedinica :D

    na žalost, trljanje šake upravo se premjestilo na gornju čeljust :/

    znači, ima ih još

  38. #188
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,845

    Početno

    Mojoj Slatkici izbijaju petice već par tjedana, a zadnjih pet dana joj stalno malo krvari zubno meso koje je rastrgao zubići i ima par puta dnevno (nadam se zbog toga) zadah iz usta. Ima li kakav gel koji bi ubrzao zacjeljivanje?

  39. #189
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    R ima 4 zuba...prvi mu je zub izbio kada je napunio 6 mjeseci, drugi sutradan, a treći i četvrti prije dva mjeseca... ali sada su krenuli problemi. Doduše ne znam jel viroza ili prehlada ili pak zubići. Bila sam sigurna da je prehlada jer je slavio rođendan pa sam mislila da je pokupio od nekog djeteta, ali primjećujem da puno bali. Uz to je od jučer nekoliko puta imao temperaturu (najviša je bila 38 u guzi), curi mu nosić, ali ono što me buni je što kašlje... možda se slina skuplja. Da nije kašlja ne bih dvojila da su zubići, ali ovako :/

  40. #190
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,219

    Početno

    istovremeno dok smo "odradjivali" trodnevnu groznicu, izbijala su mu prva dva zubica.. 4 dana prije navrsenih 6 mjeseci

  41. #191
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Mislim da se i kod nas nešto poklopilo jer pretpostavljam da kašlje zbog prehlade, a obrazi su mu crveni, bala mu curi iz usta, a to je vjerojatno zbog zuba... nadam se da će brzo proći.

  42. #192
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Citiraj lasada prvotno napisa
    Paid
    Dok vama niknu skoro svi nama će tek krenuti za sada još ništa osim navedenih simptoma
    A izgleda da je tako. kad je imao 7 mjeseci imao je ovih 8 zubića. više zubića nego mjeseci. ma samo da to što lakše prođe.


    što se tiče ovih virozica i prehlada u vrijeme zubića to je sasvim normalno jer u vrijeme izbijanja pada imunitet.

  43. #193
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Eto nas!
    Konačno ima Lara zubić vani ali donja jedinica desno, a lijevo je bijelo ko da je u nekom mjehuru i sve otečeno. :D Onaj gore vrhić je prekrio natečeni desni slabo se vidi al se vidi. Ne znam dal je to uobičajeno jer je crijevna viroza prošla al ju pere neko cviljenje i cendranje i samo bi se nosila ili nekako da ju zabavimo da ne misli na zube. Valjda je tako. Inače temperaturu nema ali ima do 37,9 dok inače zna imati 36,9 znači nema turu nego malo povišeno što se niti ne računa. Onu temperaturu od 39,5 smo preboljeli kao i proljev ima već tjedan dana što smo prošli glavno da nije bilo od zuba. sad se idemo boriti sa izlaskom drugih zubića, meni je ovo kao i Lari novo iskustvo jer nam je prva beba i to je toliko njene nervoze da niti ja ne znam što bi joj mazala, dala da strpa u usta ili što već.
    mame!

  44. #194

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    s ponistre se vidi Šolta...
    Postovi
    73

    Početno

    Izašao nam je prvi zubić :D , donja jedinica lijevo, a i gornji se naziru....

    Bez problema, ako zanemarimo curenje nosića zadnja 2-3 dana .

  45. #195
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj imela prvotno napisa
    Izašao nam je prvi zubić :D , donja jedinica lijevo, a i gornji se naziru....

    Bez problema, ako zanemarimo curenje nosića zadnja 2-3 dana .
    Ne kužim, hoćeš reći da curenje nosića ima veze s izlaskom zubića ili si to spomenula nevezano uz zubiće? Jer i mi smo iznimno šmrkavi već 2 dana...

  46. #196

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    s ponistre se vidi Šolta...
    Postovi
    73

    Početno

    Ja mislim da je to nevezano za zubiće, ali sam spomenula jer vidim da su ostali virozni, sa proljevima i temperaturama...
    Nisam još očekivala zubić, možda se curenje nosa slučajno pogodilo a možda je pad imuniteta. Ko zna...

  47. #197
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Roku je nos curio oba puta kad su mu izlazili zubići, oba puta su izašla dva zajedno i oba su mu se puta žarili obrazi. Curi mu i ovaj put, ali je sada riječ o prehladi, a uz nju nam se pojavio i peti zub, a šesti samo što nije. Možda i je slučajnost, ali ne znam kako onda potrefi svaki put. Isto kao što kažu stomatolozi da baljenje nema veze s izlaskom zuba, da je to podudarnost, a oni svejedno bale kod izlaska svakog zuba.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    moj bebač je prekjučer dobio prvi zub.nervozan je za poludit, slabije jede, spava dobro-za sad. budući da sa prvim nisam imala nikakvih problema za zubićima, zanima me kolko će ovo trajati, otprilike, jer je iz dana u dan sve gori i ja sam na izmaku snaga. dali sad ta nervoza znači da i drugi izbijaju ili šta??

  49. #199
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Pitanje.
    Sa 5 i pol mj. dobila je dvije donje jedinice. I sada ima skoro 10 mj. a ostalim zubosima ni traga. Kada su vaše bebe dobile ostale zube?

  50. #200

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    nenaa, nema ti pravila što se toga tiče, bar je tako kod nas bilo

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •