-
Kahna,hvala na trudu i savjetima.Sve što si napisala radim, redovito koliko god mogu (po noći baš i ne, stvarno sam lijena),ono što mi definitivno zvoni u cijeloj ovoj priči je ukidanje slatkog, jer to je jedino što još dosad nisam napravila. kao smanjila jesam, ali od tog ništa, ako se ozbiljno ne primim posla.tnx za "dijetu" s Harnijeve stranice.
Kad smo već kod toga, postoji li neki "opravdani" razlog zašto nakon poroda jedem abnormalne količine slatkog, jer inače stvarno ne jedem niti sam ikad bila taj tip?Čula sam još od nekih cura da su nakon poroda imale takvu "fazu". 
Što se posljedica netretiranog soora tiče sam čitala, samo sam počela već dvojiti ne pretjerujem li ja oko brige, a možda i nije tako strašno. U biti me brinulo da ne bi ispalo da bebi više šteti dugotrajnija upotreba Daktarina nego soor. Mislim, bebač djeluje skroz ok, jedino mi se stolica čini nekak pretečna stalno. Možda tako treba biti, ali sam počela "brijati" da je to od gela.
Anyway, idem u petak ped., pa ću vidjeti. Javim.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma