Podižem ovaj topic:

Mislim da moja bimbolina i ja imamo soor, ali nisam 100% sigurna. Bebica na desnima ima dvije bijele flekice, puno slini i slina je sjaja. Meni su crvene bradavice, povremeno osjetim bol kod dojenja i nakon dojenja bockanje.
Bili kod pedice koja je ustanovila da nema soor jer nema "bijela zrnca" u ustima.
Odmah sam izbacila slatko iz prehrane i pojačala unos jogurta.

Što dalje?
Da li da u ljekarni sama kupim gel i da krenem s lječenjem? Može li bebi štetiti ako nema soor, a mažem je gelom?