-
Podižem ovaj topic:
Mislim da moja bimbolina i ja imamo soor, ali nisam 100% sigurna. Bebica na desnima ima dvije bijele flekice, puno slini i slina je sjaja. Meni su crvene bradavice, povremeno osjetim bol kod dojenja i nakon dojenja bockanje.
Bili kod pedice koja je ustanovila da nema soor jer nema "bijela zrnca" u ustima.
Odmah sam izbacila slatko iz prehrane i pojačala unos jogurta.
Što dalje?
Da li da u ljekarni sama kupim gel i da krenem s lječenjem? Može li bebi štetiti ako nema soor, a mažem je gelom?
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma