Ja cu samo reci da otkad sam otkrila da moje mlijeko moze djetetu u nos, zivot mi se proljepsao....![]()
Evo kak je to izgledalo kod nas prije par dana...
- Lima se probudio ujutro - nakon par sati nos curi kao da je netko otvorio slavinu![]()
- Tata javlja da obavezno dodjem na rucak doma da treba mlijeka za nos![]()
- Kapala mu za rucak, i oni jos jednom popodne (izdojim malo u zlicicu i iz zlicice ulijem u nos)
- Kad je poslije rucka isao spavati - slijevalo mu se iz nosa![]()
- To popodne mu je prestao curiti nos :D - jos je bio zacepljen, no nije curio :shock:
- Tu noc prije spavanja sam mu jos jednom stavila mlijeko i po noci sam stavila crveni luk (narezani) ispod njegovog krevetica (Litalin recept) - on spavao izvrsno CIJELU noc :shock:
Sljedeci dan mu isto vise nije curio nos... malo je jos bio promukao... jednom smo kapali.. i to je to.... Nos dosao na svoje u rekordnom roku![]()
Bas sam sinoc razmisljala, "sta cu kad prestane dojiti?!?"... pa zakljucila da bih mogla odrzavati malu proizvodnju samo za ovakve slucajeve![]()
![]()




) - on spavao izvrsno CIJELU noc :shock:
Odgovori s citatom