Pokazuje rezultate 1 do 46 od 46

Tema: Whirlpool - iskustva?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,023

    Početno

    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,466

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.
    Moj stari ima Whirpool frižider, pola - pola. Koštao je 15,000+ ali ja ne vidim nikakvu razliku prema mojem koji je koštao 1900 (Gorenje) osim kaj je njegov veći i izgleda svemirski naspram mojeg koji izgleda obično.

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,974

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moj stari ima Whirpool frižider, pola - pola. Koštao je 15,000+ ali ja ne vidim nikakvu razliku prema mojem koji je koštao 1900 (Gorenje) osim kaj je njegov veći i izgleda svemirski naspram mojeg koji izgleda obično.
    pa velika je razliak Cathy u cijeni ovisno jel hladnjak veći ili manji, plus dodaj dizajn. Naravno da je veći, skuplji.

    Mi imamo Whirlpool 6th sense perilicu rublja, odlična je nikad s njom nikakvih problema, imamo je već 9 godina, ko nova, a naprala sam se veša u njoj s dvoje male djece možeš mislit i sad je vrtim barem 3x tjedno.

    Uvijek bih ponovno uzela tu veš mašinu.

    vidiš mi imamo loše iskustvo s jednim Beko uređajem (u podstanarskom stanu) i nema šanse da bi ga više kupila.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.07.2014. at 14:54

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.
    u stanu su nam svi kuhinjski uređaji Whirlpool, osim veš mašine koja je Candy i nape koja je Faber. Sve Whirlpoolove stvari i nakon 8 godina rade savršeno (frižider, pećnica, suđerica, ploča za kuhanje, mikrovalna). da opet trebam uzeti neki uređaj, sigurna sam da ne bi uopće dvojila.

  5. #5
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.
    im od whirlpoola imamo veš mašinu i sušilicu već 6 god. i nemamo nikakvih problema s njima za sad

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •