-
~~~~~~~~~~~~~
-
Drzi se garfi. I ja sam se borila sa visokim tlakom pred kraj, izdrzi jos malo, puse
-
-
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
-
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
-
Garfy, vibre do neba!
~~~~~~~~~~~~~
-
Draga Garfy~~~~~~~
-
-
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
-
-
Garfy puuuuuuuno vibrrrrrrrica za tebe i tvoje andjele, drzi se ti to mozes.
-
~~~~~~~~
~~~~~~~~
za mrvice!
-
Puno vibrica za mamu i bebice
-
~~~~~~~~~~~~~~~~i od mene
-
-
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-
Evo još malo viiiibbbrrrraaaammm
-
-
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
-
-
-
-
Garfy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-
-
evo
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-
-
-
posto je garfy bila na citu ( a i ja planiram ici) skoknula sam malo na topic o citu, i zakljucan je :?
sto to znaci? zasto je zakljucan? to je bila jedina prilika da razmjenim iskustva sa curama koje su u postupku gdje planiram ici
-
vibrrrrrram ~~~~~~~~~~~~~
-
-
-
-
Šaljem puno vibrica
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
da se tlak smiri!
-
-
-
-
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
Curke
-
-
Garfy i curice, od sveg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-
Čula sam se sinoć s Garfy. Tlak je konstantno visok, ali ostali nalazi su u redu. Dobro se drži unatoč (normalnoj) dozi straha.
-
-
da bude sve u redu
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
-
-
~~~~~~~~
evo tjedan smo izvukli, ajmo malo
-
-
-
Danas su je odveli u predrađaonu na dan-dva, pokušat će joj skinuti tlak, ako ne bude išlo, onda carski za dan dva.
~~~~~~~~
-
Garfy neka sve prođe u najboljem redu,mislim na tebe i curice
-
Garfy drži se!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tebe i male curice
Da sve prođe u najboljem redu!
-
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma