Citiraj Mihaela :) prvotno napisa
...nadam se da ce nas se vise javiti jer smjesno je od svih tih razglabanja sve po svuda koliko nas zapravo malo u stvarnosti ima :?
bas se i ja cudim zasto su svi topici o hiperaktivnosti zamrli?
moja djevojcica ima 3 god. i 4 mj.
i mi smo kod TS, sa dvojnom dijagnozom: nadarenosti i adhd.
vec sam se javila na topic o darovitoj djeci pa ima tamo detaljno.
pozdrav svima, i nadam se da ce se jos netko javiti da razmjenjujemo iskustva.