bas se i ja cudim zasto su svi topici o hiperaktivnosti zamrli?Mihaela :) prvotno napisa
moja djevojcica ima 3 god. i 4 mj.
i mi smo kod TS, sa dvojnom dijagnozom: nadarenosti i adhd.
vec sam se javila na topic o darovitoj djeci pa ima tamo detaljno.
pozdrav svima, i nadam se da ce se jos netko javiti da razmjenjujemo iskustva.




Odgovori s citatom