Tea jede sarmu od godinu i pol negdje. Jedemo ju recimo jednom mjesečno, s domaćim kupusom i uopće mi nije palo napamet da si razmišljam o tome kao o lošoj hrani. Nakon što sam sve to ptočitala, još uvijek živim u uvjerenju da je zdrava.
Ja inače, dok sam bila mala, nisam jako dugo htjela jesti sarmu, al baš ni probati, jer sam mislila da je riža u sarmi masno meso. Mami nisam jako dugo rekla zašto ja to neću jesti, a njoj nije palo na pamet da sam si ja to tak zamislila. Otkad sam saznala da je to zapravo riža - mljac!