Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Smijem li nositi bebu u ovoj nosiljci? BECO baby carrier

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    47

    Početno Smijem li nositi bebu u ovoj nosiljci? BECO baby carrier

    Drage moje, molim vas za pomoc. Moja beba ima 3 mjeseca i tjedan dana i prosli tjedan nam je stigla nosiljka koju smo narucili, BECO baby carrier (spada u skupinu soft structured nosiljki). I nosimo se mi vec tako tjedan dana, ponekad mi i zaspe u njoj, ali danas sam isla pitat pedijatra jel ju smijem u tome nosit i on je odgovorio SAMO ZA NUZDU. Ja velim: Pa nosim ju 2-3 sata dnevno u njoj, nekad mi i zaspe. A on veli NE. Samo za nuzdu ali bolje ne. I sta da sad radim? Na uputama pise da moze od rodjenja.Nosim ju onako da joj nogice budu jako rasirene, skroz oko mog struka. Sta vi kazete na to? Evo saljem vam link na sliku, to je ova nosiljka u sredini.
    http://farm1.static.flickr.com/176/4...94b953ef_o.jpg
    Pa kako onda nose djecu u ovim klokanicama i svim ostalim nosiljkama, nije mi jasno...

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    aaaaaaaaaaaaa kako lijepa fotka

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    dobro je što su joj nožice raširene. no, je li tijelom potpuno priljubljena uz tebe ili sjedi na guzi? kad zaspi, može li se sva iskriviti ili ostaje naslonjena na tebe? ova nosiljka mi izgleda prikladno za djecu koja već mogu sjediti, kao mei tei npr. za razliku od njih, u marami ili slingu beba ne sjedi i ne visi pa su prikladne od rođenja.

    (a klokanicu nikome ne bih preporučila)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    47

    Početno

    Ako dovoljno pritegnem kopce onda je skroz uz mene i moze zaspat na meni. Iako joj to poneked smeta jer se ne moze okretat kako bi htjela a sve ju zanima okolo. Kad joj otpustim kopcice onda se zna malo savit u neki polozaj koji nije skroz uspravan a meni izgleda tako spokojna kao da joj pase, pa mi ju zao dirat....

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ne znam - govorim samo iz svojeg iskustva, bebu koja još ne sjedi ne bih nosila tako da ona zapravo sjedi na guzi. možda se javi netko tko je koristio takvu ili sličnu nosiljku.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    47

    Početno

    ps. zato nisam ni uzela mei tai jer kazu da je on od 6 mjeseci, a ova kaok moze od rođenja... ne znam. A nemap gdje setat s kolicim jer smo na jako prometnoj cesti bez plocnika, onda ju mogu stavit u tu nosiljku i prosetat po livadi i sumarku. A i u stanu mi se brze smiri u njoj.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    47

    Početno

    Ok, svejedno hvala na savjetu i pomoci

  8. #8
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    jel beco dolazi s nekakvim infant insertom? to obicno pomaze s manjim bebama.
    ali iskreno, mislim da se ne trebas brinuti. tvojoj bebi je ocito u njoj lijepo i udobno. i beco i ergo (kao i mnogi MT, a za razliku od Ellaroo mei hipa) se deklariraju uz bok marami i slingu, dakle od rodjenja.
    mi ga imamo i bas je super.

    a sto se tice stava vaseg pedijatra - pitaj ga za maramu i sling, dam se kladit da ces cuti isti odgovor ja se na to ne bih osvrtala, isto kao i sto se ne osvrcem kad mi kazu da s 4mj pocnem dohranu...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    47

    Početno

    Moze se kupit taj umetak, ali ona ima vec skoro 7 kila, tako da mislim da joj vise ne treba.... Nije non stop u toj nosiljci, ponekad prodje dan da ju uopce ne nosim, tako da se nadam da ce bit ok.... Jer navikla se na ruke dok je imala grceve i sad joj je lijepo.... A i prije je non stop zeljela bit uz mene..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •