-
Isto smo u trećem razredu i za sada samo primjećujem da tu i tamo u razgovoru spomenu drogu i vrste droge pa se malo prave važni. Meni se digne kosa na glavi i odmah slijedi informativni razgovor.
Ali šokiralo me je nešto drugo što sam čula od mame čije dijete ide u četvrti razred.
Naime djevojčice u tom razredu(navodno je od nijh počelo) bave se vrlo čudnom aktivnošću. Mrve gumicu za brisanje do sitnih sitnih komadića, tj. praha pa zatim to ravnalom raspoređuju u tanke trakice i onda- pogađate igraju se ušmrkavanja.!!!! :shock:
Sad ne vjerujem da baš ušmrkavaju ali i bez toga je prestrašno to što rade.
S tim je upoznata i učiteljica i navodno je odmah obavijestila roditelje.
Eto ,kad sve to čujem i vidim pušem kako se kaže i na hladno i umirem od straha .
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma