Meni je opadala strašno, pa sam se ošišala na kratko.![]()
Imaš u svakoj ljekarni šampona protiv ispadanja, ja uzimam i dodatne vitamine (centrum).
Meni je opadala strašno, pa sam se ošišala na kratko.![]()
Imaš u svakoj ljekarni šampona protiv ispadanja, ja uzimam i dodatne vitamine (centrum).