Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 294

Tema: Pokloni za predstojeće blagdane

  1. #201
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    Dobit ce Igru zivota (osim ako me netko od vas ne uvjeri da se ne isplati i da je skroz koma igra)
    ja sam to prije nekih 25 god jako voljela igrati :D

  2. #202
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nasla sam link sa super igrackama
    http://www.zubic-vila.com/

  3. #203

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj Ivana2 prvotno napisa
    Kod nas je prosinac mjesec darivanja.
    1. prosinca je dobio adventski kalendar, ove godine Lego City pa ako ništa drugo dnevno dobije jedno malo iznenađenje. .
    gdje si ga nabavila?
    što ima po danima?
    svaki dan figurica?
    Budući da kod nas sve do 15. 11. nigdje nisu znali reći hoće li imati Lego adventske kalendare, naručila sam preko familije iz Njemačke, koji su to naručili preko interneta još početkom studnog. Bilo je Lego City za dečke i Lego Bellvile za djevojčice. Lego City ima temu putovanja - svaki treći dan figurica čovjek, a između razna nosila, koferi, usmjerivači prometa i sl. Uglavnom sve što treba slagati. Za djevojčice je jednostavnije ali šarenije - purica, čaše, vila, stol i sl. što ide uz kraljevsku blagdansku večeru.
    Mislim da se to više ne može kupiti ni vani jer se sve rasproda preko interneta i tjedan prije 1. prosinca. Možda se ipak može još negdje naći.
    Prošlih godina smo imali Playmobil adventske kalendare i bili su fenomenalni, ali mi se ovogodišnji nije svidio.
    Ja počinjem to planirati početkom studenog i samo sam jedne godine uspjela nabaviti u Hrvatskoj, prije tri godine u Crtiću.

  4. #204
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    naš lego od prije par godina je bio na temu zime i božića: sanjke, darovi, borić, deda mraz- svašta.

    Ja sam u Grazu bila zadnji vikend u studenom i bilo je adventskih kalendara svih vrsta pa i lego, i nisam imala pojma da je to neka frka za nabaviti, jer ih vidim svake godine.

    Meni je za curice jako sladak Clicktis. E da ima i Baby born - uglavnom , ponavljem, sve veće marke igračaka imaju svoj adventski kalendar

  5. #205

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,154

    Početno

    Citiraj Ivana2 prvotno napisa
    Bilo je Lego City za dečke i Lego Bellvile za djevojčice. Lego City ima temu putovanja - svaki treći dan figurica čovjek, a između razna nosila, koferi, usmjerivači prometa i sl. Uglavnom sve što treba slagati. Za djevojčice je jednostavnije ali šarenije - purica, čaše, vila, stol i sl. što ide uz kraljevsku blagdansku večeru.
    Ovo mi zvuči fenomenalno! Možda neke od sljedećih godina...

  6. #206

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    nasla sam link sa super igrackama
    http://www.zubic-vila.com/
    Super super super!
    Predivne su!

    A je li tko otvarao račun kod njih, naručivao, gdje su uopće, ne piše ništa ..

  7. #207

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Ja sam danas naručila i neka ljubazna gđa me nazvala da se dogovorimo oko dostave, koji dan mi odgovara, imaju super igračke... :D

  8. #208
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Stvarno su super!! (Da sam prije znala (ali bit će za drugi put!)

    Što se tiče konja, znam sve što ima Schleich, ali me zanimaju druge stvari. Svojedobno su u CC1 imali prekrasne kompletiće s konjima, džokejima i opremom za konje, ali nisam ih vidjela kad sam zadnji puta bila. Je li netko to negdje vidio?

  9. #209
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Stvarno su super!! (Da sam prije znala (ali bit će za drugi put!)
    jesu, i mene sve svrbi...

  10. #210
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Stvarno su super!! (Da sam prije znala (ali bit će za drugi put!)
    jesu, i mene sve svrbi...
    Ja bih najradije sve one kucice strpala pod bor, a tek dvorac...!

  11. #211
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i sve s popisa edukativnih... jer su edukativne pa je neplanirana šoping-manija opravdana...

  12. #212
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    nasla sam link sa super igrackama
    http://www.zubic-vila.com/

    ma super su fotke, ali nema detaljan opis proizvoda.
    pa ne kužim kaj se one kućice slažu ili kaj? kaj se dobije sve potrebno unutra ili?

    Lily222

    kolko je dostava?

  13. #213

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Kako si naručila, mailom, telefonom ?
    I kolika je dostava, koje su veličine kućice?

  14. #214

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Naručila sam mailom, dostava je oko 30 tak kuna ako sam ja dobro shvatila dostave ti, jer mi je gospođa rekla da se možemo dogovoriti za vrijeme dostave.

  15. #215
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Jooj kako je dobra stranica :D , cijelo vrijeme tragam za takvim igračkama i eto ih i to još naručim iz fotelje, ma, oduševljena sam!!!

  16. #216
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ukoliko netko planira kupiti igracke u SuperKonzumu: danas od 18h imaju akciju sve u 50% cijene.
    Katalog je [url=http://www.konzum.hr/images/KATALOG/11_igracke_mj/11_katalog.html[/url], tu su redovne cijene.

    Upravo listam katalog, vidim da imaju i Pepu Prascica.

  17. #217

  18. #218
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Danas sam se razocarala: htjedoh joj za sv. Luciju (da nadje kad dodje kuci iz vrtica) kupiti Winx glitter flomice i biljeznicu, znam da bi ju to neizmjerno razveselilo. I dodjem u ducan, i - nema ih, prodane.

    Tako da se lista poklona malo izmijenila + nadopunila sam sitnice za ove 'manje' praznike kada se isto daruje.
    - sv. Lucija: Winx visoke carapice na Stellu (ajde, to barem necemu sluzi, za vrtic su joj super jer kod nas jako griju i nije dobro djecu dovoditi u stramplicama) + Kinder cokolada + mandarina
    - Bozic: zasada imam puzzle, ostalo jos nisam kupila
    - NG: Winx visoke carapice na Bloom + jos malo slatkisa i voca, mozda uletim s jos nekim poklonom
    - Befana: talijanska edukativna slikovnica/bojanka + nesto malo slatkisa + voce

    Pitanje: gledam sad u Konzumovom katalogu (ovaj na kojeg sam stavila link) ovaj 'Winx kovcezic' (strana 9), no kad zumiram uopce ne vidim sto pise, zna li netko sto ima unutra? Mislila sam izmedju ostalog i to za Bozic, ali ako je neka glupost (a postoji velika vjerojatnost da jest) onda radije ne bih ... Zna li tko sto je unutra?

  19. #219
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Ukoliko netko planira kupiti igracke u SuperKonzumu: danas od 18h imaju akciju sve u 50% cijene.
    Katalog je [url=http://www.konzum.hr/images/KATALOG/11_igracke_mj/11_katalog.html[/url], tu su redovne cijene.

    Upravo listam katalog, vidim da imaju i Pepu Prascica.
    ne kužim kak danas kad na katalogu piše od 15.12. :?
    da li je popust na ove cijene koje su u katalogu ili su to cijene već s popustom?

  20. #220
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Citiraj Suzizana prvotno napisa
    Citiraj Elly prvotno napisa
    Ukoliko netko planira kupiti igracke u SuperKonzumu: danas od 18h imaju akciju sve u 50% cijene.
    Katalog je [url=http://www.konzum.hr/images/KATALOG/11_igracke_mj/11_katalog.html[/url], tu su redovne cijene.

    Upravo listam katalog, vidim da imaju i Pepu Prascica.
    ne kužim kak danas kad na katalogu piše od 15.12. :?
    da li je popust na ove cijene koje su u katalogu ili su to cijene već s popustom?
    povremeno Konzum ima akcije da spusti npr. sve cijene igračaka za 50%. Tako smo mi jedne subote profitirali.

    To je valjda to, ali je trajalo jučer od 18-20 sati. i obično to nije po svim dućanima, nego samo nekim

  21. #221
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj Suzizana prvotno napisa
    Citiraj Elly prvotno napisa
    Ukoliko netko planira kupiti igracke u SuperKonzumu: danas od 18h imaju akciju sve u 50% cijene.
    Katalog je [url=http://www.konzum.hr/images/KATALOG/11_igracke_mj/11_katalog.html[/url], tu su redovne cijene.

    Upravo listam katalog, vidim da imaju i Pepu Prascica.
    ne kužim kak danas kad na katalogu piše od 15.12. :?
    da li je popust na ove cijene koje su u katalogu ili su to cijene već s popustom?
    povremeno Konzum ima akcije da spusti npr. sve cijene igračaka za 50%. Tako smo mi jedne subote profitirali.

    To je valjda to, ali je trajalo jučer od 18-20 sati. i obično to nije po svim dućanima, nego samo nekim
    ja i dalje ne kužim :? kaj mogu?
    pa post je stavljen danas, kak je onda bilo jučer, a u katalogu piše da je od preksutra.
    NanoiBeba
    to znam da konzum ima povremeno akcije, ali mislim konkretno na ovaj katalog i ove cijene. da li su u katalogu već snižene cijene ili na njih ide 50%?

  22. #222
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    nisam skužila datum. Onda valjda danas.

    U katalogu su normalne cijene i onda na to ide 50 %.

    Mi smo tako kupili Playmobilovu skupu igračku. Išao je MM i rekao da je bila strašna gužva. Tada je akcija bila samo u Superkonzumu.

    Ak je danas, i meni bi trebalo. Moji hoće one glupe rakune za koje ja nedam 100 kuna.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    nakon 18 sati?

    Onda idem stanem u red uskoro.

  24. #224
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ovak, ja sam to shvatila na nacin da je to DANAS (13.12.) u 18h, na sve ono sto je u katalogu ide popust od 50%.
    I mislim da je isto samo u Superkonzumu.

    Ja ne idem (jos sam u inozemstvu ), ali poslala sam popis frendici da pogleda ona ako bude isla.

  25. #225
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    nisam skužila datum. Onda valjda danas.

    Ak je danas, i meni bi trebalo. Moji hoće one glupe rakune za koje ja nedam 100 kuna.
    Pa katalog je od 15.11. Gdje pise za popust?

  26. #226
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    nisam skužila datum. Onda valjda danas.

    Ak je danas, i meni bi trebalo. Moji hoće one glupe rakune za koje ja nedam 100 kuna.
    Pa katalog je od 15.11. Gdje pise za popust?
    Nema veze od kada je katalog - akcija popusta od 50% na cijene i asortiman iz kataloga je danas u 18h u Superkonzumima.
    Pa vrtjeli su reklame na TV-u cijeli ovaj tjedan, ja sam to tako shvatila.

  27. #227
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Dobro, evo idem, u niskom sam startu. Ciljam Pepu u autu.

  28. #228

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,154

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Moji hoće one glupe rakune za koje ja nedam 100 kuna.
    Kakvi su to glupi rakuni

  29. #229
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bila. U strasnoj guzvi izborila se za Pepu Prascica auto na daljinski. To mi je bio cilj. I naravno, onda jos: djecja kolica za shopping i neka igra Nahrani vjevericu.

    Inace, nije bilo puno kvalitetnih igracki, uglavnom no name kineska roba. Ja sam mislila da su i slikovnice snizene, ali nista od toga. Prodavacica me educirala da "slikovnice su knjige gospodjo, ne igracke".

  30. #230
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    bio popust i u maxi konzumu. kupila šašave gusare i leteću picu.

  31. #231
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Moji hoće one glupe rakune za koje ja nedam 100 kuna.
    Kakvi su to glupi rakuni
    To su ti nekakvi plišanci za kolima su poludili svi klinci. jesu slatki , al su skupi. Pred Nikolu je kolegica s posla pretražila grad da ih nađe.

    Sada moji isto hoće jer reklama ide svako jutro.

    Uglavnom - MM je jučer bio u čak dva Konzuma. rakuni su bili razrabljeni, a veli da su po dućanu ljudi hodali s kolicima prepunim igračkama. valjda niš drugo nisu kupovali.

  32. #232
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    [quote="Suzizana"]
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    nasla sam link sa super igrackama
    http://www.zubic-vila.com/

    ovo mi je odgovorila žena na mail iz "zubić vile" odnosno Adora toys, pa će možda nekoga zanimati

    Dostava je organizirana preko City Expressa. Od danas smo dobili još povoljniju cijenu tj. 25 kn po pošiljci. Rok dostave je oko 5 radnih dana ovisno o vašem prebivalištu. To znači da je za Zagreb moguće dobiti isporuku u roku od 3 dana, a za manja mjesta u koja City Express vozi 2 ili 3 puta tjedno do 7 dana.
    Plaćanje je za sada bankovnom doznakom ili pouzećem, a početkom sljedeće godine omogućiti ćemo i plaćanje karticama. Nažalost uvjete plaćanja možete odabrati tek prilikom izrade narudžbe.

  33. #233
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Ivana2 prvotno napisa
    Bilo je Lego City za dečke i Lego Bellvile za djevojčice. Lego City ima temu putovanja - svaki treći dan figurica čovjek, a između razna nosila, koferi, usmjerivači prometa i sl. Uglavnom sve što treba slagati. Za djevojčice je jednostavnije ali šarenije - purica, čaše, vila, stol i sl. što ide uz kraljevsku blagdansku večeru.


    stereotip...

  34. #234
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    može nekaa ideja što kupiti dječaku od 8 godina? ja znam poklon za svoju curicu ali za nećaka stvarno nemam ideja

  35. #235
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    kupila sam vlak - u ikei
    nadam se da ce madam biti zadovoljna, meni se bas dopada

    ostaju mi jos neki mali pokloncici za necake (donna, suosjecam - ni ja ne znam kaj bi svojima, uzela sam im majice, al me mm uvjerio da bi trebali jos neku sitnu igracku, idem danas u one2play pogledati nesto)

  36. #236

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    marko je dobio geomag

  37. #237
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    marko je dobio geomag
    znači M će maminim stopama?

  38. #238

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    valjda

    već slaže strujne krugove

  39. #239
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    valjda

    već slaže strujne krugove
    za kolko su godina ti strujni krugovi,kako se meni čini,ni mojeg neće geni promašit

    inače,za DM smo zemili dječji laptop i lego duplo veliki paket.
    Nisam luda za ovim laptopom,al M je to vidio kod rodice i zaljubio se,štaš,nek dijete uživa

  40. #240

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    za 8 razred ja kemijam s priručnim materijalom za posao

    žice ,baterija i žaruljica u grlu

    pa 2 žaruljice...... itd

  41. #241

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Ivana2 prvotno napisa
    Bilo je Lego City za dečke i Lego Bellvile za djevojčice. Lego City ima temu putovanja - svaki treći dan figurica čovjek, a između razna nosila, koferi, usmjerivači prometa i sl. Uglavnom sve što treba slagati. Za djevojčice je jednostavnije ali šarenije - purica, čaše, vila, stol i sl. što ide uz kraljevsku blagdansku večeru.


    stereotip...
    Istina. A M. je za sljedeću godinu naručio kalendar za djevojčice i bio je malo razočaran da je za dečke tak monotono a za curice šareno. Pokušala sam odmah nabaviti ali nema više.

  42. #242

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    Luc dugo nije dobio nove igračke, pa će mu ovaj mjesec biti pravi mjesec darivanja: za svoj imendan dobio je Pirate-kockice (dva mini-kompleta) i baš nam je fora igrati se osvajanja blaga, dobio je drvene kockice od kojih se sastavlja grad (šarene su pa ih on zove Baltazar-grad )i Hitnu pomoć s čovječuljkom i opremom.
    Za Božić će dobiti slikovnicu, od Habe šperploču u koju se ukucavaju čavlići i drvenu kuhinjicu (možda i krpene lutkice s kojima bi se mogao igrati u takvoj kuhinjici).

  43. #243
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Joj,mahima,da mi je čitava ona kuća iz koje Luc ima kuhinju

  44. #244
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj mahima prvotno napisa
    za svoj imendan dobio je Pirate-kockice (dva mini-kompleta) i baš nam je fora igrati se osvajanja blaga
    kakvi su to Pirati?

  45. #245
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Informirane mame, dajte mi savjet što da kupim svojoj najdražoj 2,5-godišnjoj nećakinji. To pametna (pomalo star-mala) curica sa hrpom igračaka. Željela bih joj neku edukativnu igračku, ali jednostavno ne znam kupiti igračku (čak ni svom djetetu, već sam više puta promašila nakon pomnog biranja, jednostavno nemam tu sposobnost). Koju god pogledam čini mi se da nije dovoljno zanimljiva ili da je prekomplicirana, vjerojatno gledam kroz svoje šareno stakalce ... ne njezino.

  46. #246
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sam zaljubljenik u lego i mislim da s lego duplo kompletom ne možeš faliti
    u toj dobi moja cura je jako zavoljela lutku, onu kao novorođenče, ali bez ikakvih funkcija, i kolica za lutku

  47. #247
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Kupila sam na kraju i mikrofon, ali imam novi problem - nemam ga kam uštekati :? :/ . Gurnula sam ga u maltene svaku rupu na svim uređajima koje imam doma (dobro, nisam u mikrovalku, frižider i vešmašinu ) i ništa. Gledala usput po gradu ima li gdje kakav jeftini kazić a da ima činč za mikrofon, ali sam se skoro posvadila s prodavačicom u Nami koju sam zamolila da isproba (jer nije niti ona znala ide li ili ne ide ), a na kraju ništ od toga... Preskupo mi je kupovati nekakva pojačala i sl. (u biti, sve što je skuplje od 200 kn otpada). Jooooj! :/

  48. #248
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Ja sam mislila da su i slikovnice snizene, ali nista od toga. Prodavacica me educirala da "slikovnice su knjige gospodjo, ne igracke".
    Ajme

    Popust je bio na sve iz djecjeg kataloga, u kojemu su bile i islikovnice. Tako su to reklamirali.
    Bas je prodavacica ... ma necu se zestiti i kvariti si blagdansko raspolozenje.

    I na kraju, akciju nisam ulovila, frendici se malac razbolio pa nije isla.

    Na kraju smo u subotu obavili sve zadnje shoppinge, zadovoljna sam jer ce dobiti i ono sto je trazila u pismu DM-u (a sama je napisala pismo,pametnica moja ) i ostalo sto se nama cinilo da ce joj se dopasti.
    I sad sam mirna, imam sve poklone odavde do Befane, i za nju, i za sve ostale, i mogu odahnuti.

  49. #249
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Gdje kupiti Lego? Cini mi se da ga vise nema u TL-u, bar kod nas.

  50. #250
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj sanja74 prvotno napisa
    Citiraj mahima prvotno napisa
    za svoj imendan dobio je Pirate-kockice (dva mini-kompleta) i baš nam je fora igrati se osvajanja blaga
    kakvi su to Pirati?
    Mozda sanja74 misli na Pirate s Kariba.

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •