-
Znojenje
Do prije poroda nikad nisam imala nekih problema sa znojenjem ili osjećajem vrućine, čak sam bila poprilično zimogrozna. No otkad sam rodila, prije sest dana, ja bi mogla izgorit, stalno mi je vruće, znojim se ludo, imam osjećaj slabosti tada a i ludo mi lupa srce.. Jel to znojenje i vrućina normalno?
Pretpostavljam da mi srce lupa i da se osjećam slabo zbog umora i iscrpljenosti al ova vrucina me ubija :/
-
tako je i meni bilo u pocetku.budila sam se "u vodi" a plahtu i spavacicu sam mogla cjediti ali je brzo proslo,ne znam za koliko ali nije dugo trajalo.
-
Meni je to znojenje (ali bez lupanja srca) trajalo dokle god sam dojila. Ovo tvoje tako liči na klimakterij, pa je vjerojatno zbog hormona. Iako bi lupanje srca moglo biti i od anemije. Jesu li ti u rodilištu radili krvnu sliku?
-
nisam vadila krv.. a mozda bi trebala..
Tnx na odgovorima, vidjet cu kak ce dalje bit, al da me hormoni pucaju to je sigurno! :/
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma