Stranica 20 od 28 PrviPrvi ... 101819202122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1364

Tema: DNEVNI MENI VAŠE BEBE

  1. #951

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Ja bi se samo ubacila kao padobranac.

    Proso, amaranth,quioja i ostale "pahuljice" su stvarno loseg okusa.. ove rizine pahuljice koje je zhuta prokuhala su obicna presana riza koja (btw) ima okus po starom brasnu. Kada smo mi kretale u dohranu sa tim namirnicama , nismo puno hrane odjednom mjesale tipa krumpir riza ovo ono. Nikada vise od 3, a najcesce su to bile dcije namirnice. Od svih tih ekspandiranih zitarica koje sam probala nikada nisam uspjela dokuciti koje imaju najgori okus. A kad sam tek shvatila da zapravo se te zitarice fakat brzo skuhaju nisam vise ni kupovala te "pahuljice"

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  2. #952

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Btw , moja jede sama jos od pocetka dohrane.i stvarno lijepo jede. Nikakvo nutkanje i sitnice nisu dolazile u obzir, dojila sam do dvije i pol godine. Krutu hranu je pocela odmah jesti a dohranu smo krenule sa 7 mjeseci jer (iako su me svi forsali) ona zaista nije bila spremna. No zato kada je krenula,krenula je polako i sigurno odmah sa jednim komadicem butternut tikve kuhane na pari. Kuhajte na pari,jer je stvarno najbolje sto mozete napraviti. Trebat ce vam svaki taj mineral kad krenu u jaslice, jer je to strahota kada krenu bolesti.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  3. #953
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Šta vi mislite?
    On je danas kuhao, junetinu i povrće, baš za sutra. Ostat će i za prekosutra.
    Ne vidim problem u tome. Pokvareno nije, a hranjivih sastojaka ima.
    Znam da je jednom netko naglasio da uvijek kuha svježe, ali to su principi. Mislim da ne postoji realan razlog da se obavezno uvijek mora kuhati svježe.
    Takva podgrijana hrana je i dalje bolja od miješanja petit keksa sa mlijekom, čokolina i sl. grozota.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.04.2016. at 03:49

  4. #954
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Citiraj cleaning-lady prvotno napisa Vidi poruku
    Kuhajte na pari,jer je stvarno najbolje sto mozete napraviti.
    Imaš ono drveno što se stavi na lonac ili metalno?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.04.2016. at 03:52

  5. #955
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mi podgrijavamo hranu tako da bih ja dala juhu. Ali moje dijete uglavnom nije jelo posebno kuhane stvari, vec ono sto i mi.

  6. #956
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Mom je tati jednom pozlilo, dosla je hitna i dr. je rekao da se vjerojatno otrovao podgrijanom rizom. Mislim da ako se misli podgrijavati da se jako mora paziti da se ulazi u rizu iskljucivo cistim sudjem. Japanci pak cijeli dan drze rizu u rizomatu.

  7. #957
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Jucer sam skuhala proso popodne. Ajme uzasno mi je to. Slici mi po teksturi na kesten pire, a nema mi gore hrane. Onda sam pred kraj bacila na vrh zitarica tanke snitice butternuta da malo popravim okus (to je na pari onda ). Premalo se popravilo, pa sam naribala malo jabuke i stavila malo cejlonskog cimeta. Malo se popravilo, al meni jos nije valjalo. I nista, probam mu dati, odglumim ushicenje kako ce dobiti nesto fino i on je to veselo jeo

  8. #958

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš ono drveno što se stavi na lonac ili metalno?
    Zepterrr ali ima u ikei taj metalni kao moj a imamo i kuhalo za rizu
    Citiraj Christine prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer sam skuhala proso popodne. Ajme uzasno mi je to. Slici mi po teksturi na kesten pire, a nema mi gore hrane. Onda sam pred kraj bacila na vrh zitarica tanke snitice butternuta da malo popravim okus (to je na pari onda ). Premalo se popravilo, pa sam naribala malo jabuke i stavila malo cejlonskog cimeta. Malo se popravilo, al meni jos nije valjalo. I nista, probam mu dati, odglumim ushicenje kako ce dobiti nesto fino i on je to veselo jeo
    Haha.. joj. A koji proso si kuhala? Proso kombiniraj sa rajcicom, samo mislim da rajcica ide tek od 8 mjeseca dohrane, s obzirom da sam padobranac nemam pojma koliko su vam djeca stara. Razlog zasto sam kombinirala proso sa rajcicom jer nema boljeg nacina da djetetu nadoknadite zeljezo nego izmiksati rajcicu i na malo kokosovog popirjati malo luka na skroz laganoj vatri,odnosno ja bih prvo narezala sitno luk pa ga na jakoj vatri samo jako zagrijala poklopila i maknula sa vatre dok ogulim rajcicu i smiksam ju stapnim mikserom,proso sam za to vrijeme na suhoj tavi przila kratko dok ne pobijeli i hop rajcicu u lonac pa proso i kuhala 20 minuta. Nikada se nije desilo da nije pojela tu juhu.

    Kod te hrane koja se truje,nije dobro jesti ribu piletinu i krumpir podgrijano. Riza se fakat brzo skuha i nema mi smisla to kuhat dva put. Za svako dijete je oko 40 grama rize(neskuhane) cist dost u ibtok. Mi smo kuhali basmati ili onu sparovu mjesanu integralnu. A poceli smo sa slatkom rizom koja se kuha 40 minuta. Nju smo kroz metalno sito utiskivali zlicom jer je dosta jos ziva kad se skuha. Sada naravno znam da sam mogla i stapnim mikserom to izmiksati ali tada mi je jedna cura dala savjet kroz sito i ja sam to tako :p

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  9. #959
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    To nešto za rižu specifično, ili? Prvi put čujem.
    Meni je proso fenomenalan. Radila sam si ovo, ali s prosom:
    kako to divno miriši!!!

  10. #960
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,593

    Početno

    proso je dobar sam sa sobom treba dodati malo soli, tek tad ispliva iz njega sve dobro koje nosi, da je po ladyevom, moji nikad ne bi jeli proso.

    zuta ajde to napravi i klinki

  11. #961
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    To planiram. Doduše, nisam sigurna za tofu.

  12. #962
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Nemam pojma je l to bas samo za rizu, al dr je rekao da imaju cesto trovanja rizom kad si netko onako usput iz rajnglice uzme pa vrati bakterije iz usta u rajnglicu pri drugom grabljenju.

    Imam oguljeni proso od Gardena. Je l ima tu kakva finta koji je bolji? Morat cu se dobro potruditi oko pripravljanja prosa za nas jer mi je zbilja jedna od gorih stvari sto sam ikad probala. A probala sam svasta, prije bebe sam puno putovala i volim jesti. Al sigurna sam da cemo pronaci modus operandi

  13. #963
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Zuta, volim takva jela
    A i kus kus. Prvi put kad sam ga probala pred 12tak godina mi ga je Alžirac pripremio doma. On ima neko sudje za to pa krpe neke, a umak - mmmmm. Uz vino (Arap ateist )

  14. #964
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Ako ti je tako grozan nemoj forsirati. Imaš od pšenice prerađevine tipa kus kus i bulgur. Ovo drugo danas kuham uz junetinu. Imaš heljdu, pir, amarant, quinou, zob. Meni je eto recimo amarant grozan. Stvarno ga ne mogu smisliti.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.04.2016. at 12:12

  15. #965
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Zelim jer je dobar za zeljezo i diuretik, a oboje mu treba.

  16. #966
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,593

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    To planiram. Doduše, nisam sigurna za tofu.
    mislila sam na princip ne na sastojke, ali očito nisam recept pročitala do kraja, stavi malo običnog sira na to, ili još bolje bez ićega

  17. #967
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Možda si samo pikla krivi recept. Meni je bio ukusniji kad bih ga zapekla na maslacu, pa onda dolila vode i skuhala. Maloj tako još nisam radila, jer ono, jede ga i ovako rado.

  18. #968
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    On je danas kuhao, junetinu i povrće, baš za sutra. Ostat će i za prekosutra.
    Ne vidim problem u tome. Pokvareno nije, a hranjivih sastojaka ima.
    Znam da je jednom netko naglasio da uvijek kuha svježe, ali to su principi. Mislim da ne postoji realan razlog da se obavezno uvijek mora kuhati svježe.
    Takva podgrijana hrana je i dalje bolja od miješanja petit keksa sa mlijekom, čokolina i sl. grozota.
    U načelu se slažem s tobom iako mu svaki dan kuham svježe. Al juhu od jučer ću mu dati danas i baš sam se čula sa patronažnom vezano za nešto drugo i usput je pitala to i rekla je da mu slobodno mogu dati ako je bilo u frižideru, a naravno da je.

  19. #969
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Sinoć sam pročitala Sarino pitanje pa sam išla proguglati zašto ono kao ne valja podgrijavati krumpir i naišla i na objašnjenje za rižu. http://www.mirror.co.uk/news/uk-news...heat-8-6374909

  20. #970
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ja sam proso samo prvi put kad smo ga uvodili u dohranu dala onako samog-da vidim hoće li biti kakve reakcije..kasnije sam ga konbinirala sa voćem najčešće...kvinoju isto tako...amarant još nismo probali..S obzirom da imaju dosta željeza i minerala obavezno ih kombiniram uz nešto (pogotovo jer još nisam dala meso).
    Jutros sam stavila malo cimeta na jabuku i kvinoju..malo se namrstio ali je isto pojeo. Za ručak je jeo muškatnu tikvu sa purom.
    Posljednje uređivanje od bebeto : 14.04.2016. at 14:52

  21. #971
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Jučer je bilo:
    D: zobena
    R: junetina, mrkvica, bulgur, vrhnje
    malo jabuke

    Danas:
    D: sir, vrhnje, žganci
    R: ko i jučer
    V: možda banana, ili griz, ako ne ode rano spat

  22. #972
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    D: zobena s bananom
    R: proso na rajčici po receptu cleaning lady
    V: isto to

  23. #973
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Probali smo jucer popodne batat na jedan nacin, danas na drugi, oba su mu fina. Meni to isto kao buca. S malo vocne arome. Netko je spominjao navikavanje (nas odraslih), tu ne vidim na sto bi se trebali naviknuti. Batat ko batat

  24. #974
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Preko vikenda smo bili na putu bez kuhinje pa smo petljali s gotovim kašicama i žitaricama (imali smo kuhalo za vodu). Nije htio jesti jednu kupovnu. To me zacudilo jer mi se cinilo da nije izbirljiv. Krumpir i tikvica - to nije htio. A i meni grozan okus. Drugo sve je jeo. Imao je tvrdi stolicu. Meni se cini od prosa sto smo ga u petak jos kod kuce jeli. U nedjelju popodne kad smo se vratili dala sam mu zlicicu maslinovog uz obrok, uz ostale kapi koje uzima (brusnicu i D vitamin). Nije se uopce mrstio. Normalno je progutao. Nekad mi ga bude žao kako je dobar

  25. #975
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    I da, konacno mu je jutros proradila probava kako treba. Mozda mu je i to sjedenje u autu 2,5 sata doprinjelo zastoju.

  26. #976
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Da, i meni je ko buća. On prvi put pripremao to nama neki dan. Spekao ga ko obični krumpir.

    Jučer
    D: banana
    R: proso, junetina, mrkvica, vrhnje

    Danas:
    D: zobena s bananom
    R: mislim da ću skočiti po pile
    V: ako je bude, griz
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 18.04.2016. at 12:42

  27. #977
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Promjena plana.
    R: uzela patlidžan, izdubla rupe nožem, popikala češnjak i spekla ga na 200 C pa ogulila. Pomiješala s bulgurom i vrhnjem. Prošlo je.

  28. #978
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj Christine prvotno napisa Vidi poruku
    Preko vikenda smo bili na putu bez kuhinje pa smo petljali s gotovim kašicama i žitaricama (imali smo kuhalo za vodu). Nije htio jesti jednu kupovnu. To me zacudilo jer mi se cinilo da nije izbirljiv. Krumpir i tikvica - to nije htio. A i meni grozan okus. Drugo sve je jeo. Imao je tvrdi stolicu. Meni se cini od prosa sto smo ga u petak jos kod kuce jeli. U nedjelju popodne kad smo se vratili dala sam mu zlicicu maslinovog uz obrok, uz ostale kapi koje uzima (brusnicu i D vitamin). Nije se uopce mrstio. Normalno je progutao. Nekad mi ga bude žao kako je dobar
    Normalno da nije htio jesti kupovnu kašicu kad su grozne, užasne zapravo. Ja sam svom isto jednom pokušala dati povrtnu kupovnu kašicu kada nismo bili kod kuće skoro cijeli dan, al na prvu nije htio okusiti, bome i meni je stvarno ružna, a kuhano inače sve jede šta mu spremim. Kupovne povrtne kašice i svježe skuhano su razlika nebo i zemlja. Ja sam ih nekoliko kupila da imam u kući još prije nego smo počeli saq povrćem, vjerovatno će dočekat rok trajanja jer mu ih ne namjeravam davat. A kad ne budemo kod kuće, ima kombinacija za jelo.

  29. #979
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć sam pročitala Sarino pitanje pa sam išla proguglati zašto ono kao ne valja podgrijavati krumpir i naišla i na objašnjenje za rižu. http://www.mirror.co.uk/news/uk-news...heat-8-6374909
    Ne zabrinjavam se oko toga jer, kao što sam već napisala, svaki dan mu kuham svježe, to sam juhu samo jednom sutradan dala i smatram da od toga neće biti ništa kao što nije ni bilo.

  30. #980
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Jučer
    D: patlidžan, bulgur, vrhnje
    R: banana
    V: proso, vrhnje

    Danas:
    D: zobena s bananom
    R: pokušat ću piletinu
    V: ako je bude, ako ostane od ručka, ili voće

  31. #981
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Jučer:
    D: voće, i ostatak kašice od dan ranije
    R: proso, heljda, riža, junetina, vrhnje
    V: griz na mlijeku

    Danas:
    D: ponudila je kajganom i šparogama, nije htjela, pa sam smješala žitarice od sinoć s vrhnjem,
    R: pokušat ću tikvu nekako, nešto, ne znam
    V: ili tikva, ili griz

  32. #982
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ajmo malo ponoviti gradivo. Sto vase bebe klopaju doma tj koliko obroka imaju kroz dan? Sto im nudite? Ja sad radim pa doji tek navecer i nocu i imam osjecaj da nekako malo jede... Dob : godinu i mjesec dana

  33. #983
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Što joj nudim imaš onako na zadnjih 10 str.
    Sve osim chilli paprika, jačih začina i svinjetine.
    Tjestenine gotove ne kuham jer to zamjenjuju žitarice.
    Nula soli, šećera, hidrogeniziranih masti i keksa.
    Ima tri obroka dnevno (10 mj) ako ne zaspi.

  34. #984
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Al doji izmedju?

  35. #985
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Da.

  36. #986
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Nekako mi je malo da dok me nema pojede samo dorucak i rucak pogotovo sto za rucak pojede niti tri zlicice ponekad

  37. #987
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Kuzis...kad sam bila doma nije me bilo briga jel jede il ne kad je dojio stalno...

  38. #988
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Pa kako stoji s masom?

  39. #989
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    D: zobena s bananom
    R: mrkva, bulgur, junetina, vrhnje
    V: puding od tapioke na mlijeku s vanilijom

  40. #990
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    D: žganci sa sirom i vrhnjem
    malo jabuke
    R: junetina, ko i jučer, ali je slab apetit imala
    malo banane
    V: opet ponudila od ručka, ali slabo išlo
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 25.04.2016. at 00:02

  41. #991
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Mi počinjemo sa mesom od danas, baš kuham juhu od teleće koljenice i povrća pa kad se probudi slijedi ručak sa mesom po prvi put. Moj ima 8,5 mjeseci. Ima 3 obroka već neko vrijeme, ujutro voće, popodne je dosad bilo povrće, al ja uvijek radim neke kombinacije, ne samo jednu vrstu već npr. tikvica sa mrkvom i krump, blitva s tim, pa ubacim žitarice sa povrćem, npr. proso, zob, rižu itd. Od ručka obično ostane i to mu ponudim predvečer ili navečer, a ako ostane voćne kašice to mu ponudim za međuobrok prije večere. Uvest ću i jogurt i puding, al moram kupit od (kršitelj koda) za djecu. Isto ga dojim. Ujutro je prvo dojenje, a po danu su dva spavanja i uspava se na siki dojeći i onda predvečer i navečer i ponoći 2-3 put dojenje.
    Inače, utvrdila sam da moj ne voli ove instant stvari tipa rižine pahuljice, 3 vrste žitarica u prahu, radila mu i sa vodom i sa mojim mlikom i sa ostatkom od ručka, voćke, ma nikako neće, a kuhano i voće hoće što mi je bolje.

  42. #992
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Sara, puding planiras uvesti iz nekog posebnog razloga?

  43. #993
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Mislim, da me ne shvatis krivo, ako ces ga dati u trenutku kad ti je to eto bas prakticno- ok, ali planiranje uvodenja pudinga mi je bas neobicno.
    Tipa, planiram uvesti smoki...

  44. #994
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Jučer smo imali:
    D: zobena na banani
    R: junetina s bulgurom

    Danas
    D: zobena na banani
    R: junetina, riža, mrkvica, češnjak, vrhnje
    V: puding od chia sjemenki. Ovo je prvi i zadnji put. Ljepljivo je, a u kontaktu s kožom kao superfiks. Jedva s male oprala, još joj dopuštala da tura rukice i igra se. Fućkaš omegu i željezo, od sad samo mama jede čiju.

  45. #995
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zuta, zasto stavljas vrhnje s junetinom?
    mlijecni proizvodi smetaju apsorpciji zeljeza iz mesa
    imam dvije anemicne pa mi upalo u oko
    ako ti taj dio nije vazan, onda nema veze...

  46. #996
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    odnosno, kalcij smeta...

  47. #997
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Kaj tak drastično? Neće jesti meso ako nije s vrhnjem.
    Važan mi je. Bolje anemiju spriječiti, nego liječiti.

  48. #998
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa trebalo bi se konzumirati s razmakom od koja 2 sata
    moje su pile (jedna opet pije, unazadila ju bolest) preparate i dr mi uvijek to naglasi
    a pise i u uputama
    al ako ne jede, kaj ces onda?
    ja pazim za preparate uvijek, a za jelo ponekad zaboravim
    al velim, mojima je to dosta bitno...dugotrajnu borbu imamo

  49. #999
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Moja je prije mjesec dana kompletno odbijala meso. Pile, riba, junetina.
    Onda sam počela vrhnje dodavati i sada jede sve, osim ribe.
    Neki dan sam radila bez vrhnja, i zamijenila ga paradajzom i bučinim. Pokušat ću opet tako, pa ako bude dobre volje nastaviti.

  50. #1000
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Mozda nije prava tema pa me prebacite di treba...uglavnom vrag polako uzima salu pa mi treba savjet...mala ce za koji dan 10 mjeseci,a ja i dalje sve miksam iz svog bolesnog straha od gusenja...sve sam proucila o bwl-u,znam da je neophodno da nauci zvakati i sve to.,ali svaki moj pokusaj davanja komada banane ili jabuke ili stagod zavrsi panicnim tjeranjem da ispljune i odustajanjem...ne znam kako da pobijedim taj strah...u biti najvise me strah sto ne znam sto bih napravila da se krene gusiti posto bih izgubila od panike razum..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •