Stranica 6 od 8 PrviPrvi ... 45678 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 361

Tema: ODBROJAVANJE

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    i danas sam 12 sati na poslu..... sigurno ću dobit veću plaću

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    407

    Početno

    Nesto nam je tanak popis trudnica za 11. mjesec. Imamo jos dva dana za podebljati ga. Uma, Bocka, ajmo cure, mora biti pozitivno!

    skandy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude sve u redu danas.
    leda ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za turbo tulum!
    Roze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude pozitivan test sutra.

  3. #3
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,563

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa
    i danas sam 12 sati na poslu..... sigurno ću dobit veću plaću
    i ja a već mi dosadilo ...juče na obuci danas posao.....

  4. #4
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj Cvita prvotno napisa
    Nesto nam je tanak popis trudnica za 11. mjesec. Imamo jos dva dana za podebljati ga. Uma, Bocka, ajmo cure, mora biti pozitivno!

    skandy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude sve u redu danas.
    leda ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za turbo tulum!
    Roze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude pozitivan test sutra.
    Baš, ajmo cure, dobre vijesti nam trebaju, želimo slaviti s vama!
    Potpisujem Cvitu i dodajem za nju

    Svima želim prekrasne ovulacije ili uspješne i čvrste implantacije, i da što prije ovdje kukate kako vam se bljucka i da ne želite jutarnju kavicu jer vam odjednom baš ne sjeda dobro na želudac i da ne znate što vam je...

  5. #5

    Početno

    Mislila sam još malo čekati ali istina je da su još dva dana ostala pa da ipak popunimo taj 11.mjesec .... JA SAM TRUDNA !!! :D :D :D

  6. #6
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    :D :D :D

    Čestitam!

  7. #7
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    (Cvita, vidiš li ti ovo... trebalo je samo napisati curama da hitno želimo nove trudnoće... 8) )

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    44

    Početno

    Jeeeeee .... :D ... daj nam ispricaj kako se to dogodilo

  9. #9
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    ima svašta, cestitam :D :D

    shanti, morat ces ti cesce to trazit
    ovo se zove lijepa vijest za dobro jutro!

  10. #10
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Supeeeer! :D :D
    Da čujemo priču!

    Meni danas 2. dc, od sutra po klomifenima (po dva komada) i u utorak prva folikulometrija

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    382

    Početno

    Ovo je stvarno dobro jutro!!! :D
    Čestitam i ja !!

  12. #12
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    ima svašta wooow koje iznenadno iznenađenje! Nakon ovih iščekivanja ovo je stvarno PREKRASNA vijest. ČESTITAM!!!! :D

    Ginger, trunčicabalunčica~~~~~~~~~~za folikulometrije

    leda javi koliko ih je preživjelo tulum.

  13. #13
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    čestitam :D

    Starno je odmah sunce svanulo ... i magla je nestala


  14. #14

    Početno

    Evo ovako to izgleda kroz prizmu brojeva:
    7 godina braka
    5 AIH
    1 IVF
    1 izgubljena bebica ( 2. AIH )
    Spremanje za 2. IVF u 11/2007
    ___________________________
    Prije 2. IVF napravim briseve i papu , imam bakterije i otpada IVF , to je bilo u 10. mjesecu , M mi kasni 9 dana , radim test i nisam trudna .

    U 11. mjesecu ponovo kasni , ali sam ja sebi to sve povezala s antibioticima i bakterijama pa se ne nadam previše ali 38 .dan ciklusa nešto mi nije dalo mira i zbrišem u ljekarnu ( na poslu rekla da idem po gablec) , vratim se, napravim test u WC-u na poslu i test je pozitivan , nisma mogla vjerovati , skoro sam se srušila u WC-u .

    Uglavnom , malo sam zabrinuta jer imam te glupe bakterije i pijem antibiotike .
    Sutra idem doktoru pa ćemo vidjeti .

    Ja sam vam još uvijek izvan sebe i mislim da sanjam i da to nije istina ali me u zadnja tri dana redovite mučnine podsjete da sam trudna (ili jako bolesna ).

    Ne znam možda sam nešto i preskočila ako vas zanima pitajte.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    44

    Početno

    Ove iznenadne trudnoce su najdraze :D

  16. #16
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    Prvo hvala svima na vibrama.Jako su mi trebale.Jutros sam se prva nacrtala ispred ordinacije.Doktor nezna od kuda je to krvarenje ali sa plodom je sve u redu.Čak je čuo i srce.Sad sam se opustila,ali ne mogu do kraja,jer kako se ono kaže ko se jednom opeče puše i na hladno.Sinoć sam stvarno mislila da je kraj.Cure,divne ste!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    čestitam :D

  18. #18
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,847

    Početno

    ima svašta čestitam :D
    skandy bitno je da je sve OK

  19. #19
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    skandy, jesam ti rekla da ce biti sve okej! super za malo
    ima svasta :D

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    ima svasta :D , prekrasno, cestitam.
    takve su trudnoce najsladje kad se najmanje nadas.
    skandy, jupi da je sve u redu :D
    rikikiki ~~~~~~~~~~~~~~

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    384

    Početno

    čestitam cure! popravile ste nam dan!! :D :D :D

  22. #22
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Divne vijesti za moje kasno buđenje!
    Čestitam :D

  23. #23
    leda avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    341

    Početno

    ima svašta :D
    meni su se oplodile 2 jajne stanice i sutra je transfer
    svima ostalima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #24
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    o,znači nočas je bio pravi turbo tulum u labu.Super!
    Sada malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za transfer

  25. #25
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,847

    Početno

    Leda bravo.

  26. #26
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    ima svasta :D Mi smo iskreno zajedno sretne sa tobom!
    Čestitam!

  27. #27
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Žurim pa ne stignem čitati što je novog - zato svima ~~~~~~~~~~!

    I na brzinu da prijavim - na UZV:
    ljj - 17mm
    dj - 20mm
    endom. 12/I

    Što će reč- sutra vjerojatno štoperica, a tulum počinje u nedjelju!! :D
    svima

  28. #28
    LO avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    341

    Početno

    ima svašta, čestitke na mrvici
    skandy, super vijesti

  29. #29
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    ima svašta :D :D cestitam

    leda, sandra-zvrk, skandy :D :D

  30. #30
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    ima svašta , bravo, čestitam :D , uljepšala si mi ovaj tjedan
    skandy ~~~~~~~~~~ drago mi je da si se riješila sumnje
    leda~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za tvoje dvije mrvice da se lijepo prime
    sandra-zvrk~~~~~~~~~~~~~~~~za bezbolnu punkciju i plodan tulum u nedjelju


    Svim ostalim čekalicama, hrabricama, trudnicama i budućim trudnicama ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  31. #31
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    ja idem u utorak u dr da dobijem više informacija o prošlom postupku i pokušam dogovoriti prirodni dok čekam termin u Petrovoj.

    Gazim dalje do cilja

  32. #32
    paola avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    296

    Početno

    ima svašta ,čestitam od

  33. #33
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ima svašta :D :D čestitam!!!!!!!!!!!!

    skandy :D za srčeko

    leda ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za transfer i veeeliku betu!

    zeljka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za konzultacije

    sandra-zvrk bravo i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    svima puuuno kolektivnih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  34. #34
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,353

    Početno

    Ima svašta, čestitam :D !

    Skandy, super!

  35. #35

    Početno

    Cure , predivne ste , puno mi znače sve vaše čestitke i baš ste me sad raznježile.

    Želim vam svakoj da što prije dočekate svoje mrvice i ovu sreću koja jednostavno tjera čovjeku suze na oči . Nakon toliko godina čekanja još je slađe , volim vas sve

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    kako danas ovdje ima lijepih vijesti :D :D
    uporna, ima svašta čestitam!!! :D
    skandy :D

  37. #37
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    skandy, super :D za malo
    leda ~~~~~~~ za sutrasnji transfer

  38. #38
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    ima svašta - čestitam :D
    skandy - bit će sve ok
    leda, mislim na tebe sutra - za 2

  39. #39

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,729

    Početno

    ima svašta - čestitam :D

    skandy

  40. #40
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    curke bok

    koliko sam uspjela škicnuti na brzinu, vidim imamo novu trudnicu - zato :D .

    ja sam manje više u horizontali. čuvam svoju blasticu, a beta je 10.12..
    svima šaljem brdo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ rikikiki, shanti, enya,ZO, tiki, Ginger, Željka, MonaLisa, bijeli ljiljan, LO.....

  41. #41
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    ima svasta :D cestitam!
    leda ~~~~~~~~~~~~~~
    alec ~~~~~~~~~~~~~~~

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    192

    Početno

    Ima svašta Čestitam :D ....da sve bude savršeno do kraja!

    Skandy....za malo

  43. #43
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    ima svašta~~~~~~~~~~čestitam :D

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    ima svašta, :D

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    114

    Početno

    Ima Svasta :D prekrasno ,cestitam :D :D :D
    Skandy :D :D
    Leda~~~~za tvoje mrvice da se lepo ugnezede
    Sandra -Zvrk ~~~~~~~za bezbolnu punkciju i kvalitetne JS
    Zeljka ~~~~za konsultacije
    Uporna ,Tiki_a ,Doirko ,Mu , Rebeka,Miss Piggy ,Dorice ,Ankara ,Rikikiki,Shanti,Cvita ,Zo ,Bebomanka ,Sekice ,Ginger ,Bijeli Ljilian,Paola,Zisi,Iva_Luca,Tia ,Enya,Bocka,Firtulica ,Laky,Alec,Andiko,Fjora,Ina33,Lo,Miki....i sve koje nisam nabrojala

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Lijepih li vijesti!!! :D

    Ima svašta, čestitam od !
    Skandy, i tvoja vijest je super!!! :D

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve!!!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    114

    Početno

    Uporna evo i tu za tebe :D

  48. #48
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    pa stvarno ima svašta
    :D :D

  49. #49

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    407

    Početno

    Eto, samo je trebalo pitati i trudnice se javljaju....

    ima svašta, bravo za domacu radinost. Jupi! Cestitam! :D
    uporna, koje iznenadjenje! Cestitam, cestitam, cestitam! :D

    skandy, bas se veselim sto je sve u redu.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    St
    Postovi
    422

    Početno

    Skandy, radujem se s tobom da je sve u redu :D
    Ima svašta, ovo je stvaaarno super iznenađenje, čestitam :D

Stranica 6 od 8 PrviPrvi ... 45678 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •