nemam vremena listati pa vas molim da me uputite gdje da procitam nesto o tome!

Mislim da sam napravila gresku(glupaca ja)kad sam popila litru gorke limunade(inace moje omiljeno pice),beba stara samo 7 dana predrecala je dan!Grcila se i plakala cak i na cici!na mahove bi joj bilo lakse pa bi zaspala ili sisala..Joj kak mi je bilo krivo..ali nisam znala i jos uvijek neznam sta treba izbjegavati i kako se hraniti.

Hvala unapred!