Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: neće jesti - štrajk dojenja ili?

  1. #1
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,827

    Početno neće jesti - štrajk dojenja ili?

    Ispričavam se ako ovo pitanje ne spada ovdje i molim administratore da ga u tom slučaju premjeste. Dakle, Evica je sad stara 5 mjeseci i tjedan dana. Ovaj tjedan je imala crijevnu virozu, povraćala, bez temperature. Već dva dana nema nikakvih simptoma, ali jako slabo jede. Isključivo je dojim od rođenja. Evo, danas još uopće nije jela, samo nešto malo noćas. (Inače cica često, svaka dva sata otprilike ili još češće; po noći 1-3 puta). Jučer je jela malo, s razmakom između podoja i od 5-6 sati. Ja se tu i tamo izdojim da održim proizvodnju mlijeka. Pokušala sam joj svoje mlijeko dati na žličicu, ali baš i nije htjela. Zvala sam pedijatra, kaže da je pustim, da će tražiti kad ogladni. Zanima me koliko često bih se trebala izdajati, onoliko često koliko mi ona inače sisa ili...?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    375

    Početno

    draga laumi, nažalost ti ne znam pomoći iskustvom i savjetom al ti želim brzo ozdravljenje za tvoju Evicu i da počne opet dobro papati

  3. #3
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,827

    Početno

    Švedica, hvala!
    Kaj nitko nema nikakav savjet ili svoje iskustvo za podijeliti?

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,414

    Početno

    evo, evo...

    laumi, ja se ne bih uzrujavala; normalno je da nakon crijevne ili neke druge viroze beba odbija hranu. probavni sustav je iziritiran, crijevna flora narušena... daj joj vremena da se to oporavi, pa će se Evica vratiti na staro.

    Što se izdajanja tiče, idealno bi bilo simulirati bebino dosadašnje dojenje, (pogotovo bi bilo dobro održati to jedno noćno), ali ako ti je to prenaporno, izdajj onoliko koliko možeš.
    Malena, najvjerojatnije, neće ni početi dojiti "kao da ništa nije bilo", iz sve snage... pa će organizam imati dovoljno vremena da proizvede onoliko koliko će ona "navlačiti".

    Ja vjerujem kako će sve biti u redu, samo se opusti.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    404

    Početno

    Nisi jedina,moj ima 10 mj od prije 3 dana pobrao neki virus,bio sav promukli,nos zaštopan pun šlajma u plučima, danas smo dalje na antibiotiku ,i drugim lijekovima.Slabo jede već 4 dana ćak i tekućinu odbija pa smo većinom samo na ciki.Ja se nadam da će to proći kao i tebi,sreća je ta što dojimo

    _________

    D 1998.
    I 2007.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •