Lydia, pa uzimajući u obzir sve ono što sam sama pročitala, a potom i preporuku pedijatra i ortopeda, smatram da bi ove bez uloška bile bolje za razvoj stopala i pravilan hod beba.

Al nisam ih našla ni u Froddu, ni u Babmiju, ni u Cicibanu, Naturino ste pisale da ne opravdava cijenu, a Pitarello, Borovo, mi nekak ne zvuče baš primamljivo, možda predrasude