-
Lydia, pa uzimajući u obzir sve ono što sam sama pročitala, a potom i preporuku pedijatra i ortopeda, smatram da bi ove bez uloška bile bolje za razvoj stopala i pravilan hod beba.
Al nisam ih našla ni u Froddu, ni u Babmiju, ni u Cicibanu, Naturino ste pisale da ne opravdava cijenu, a Pitarello, Borovo, mi nekak ne zvuče baš primamljivo, možda predrasude
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma