zanima me koliko ću ovaj mjesec dobiti naknade jer mi je sa 20.11.izašlo prvih 6 mjeseci i počela naknada za drugih 6 mjeseci(znači sa 4250 kn na 2500 kn),zvala sam u mirovinsko ali oni to naravno ne znaju izračunati a ja sam po nekoj zvdravoj logici došla do cifre od 3 500kn.jel možda netko imao sličan slučaj,ili zna kako oni to ra čunaju?