Sa mnom su u rodilištu bile mlade žene koje su dojile tj. učile dojiti i super im je išlo, ali nisu vjerovale da je ono malo kolostruma bebama dosta te su inzistirale da ih sestre nahrane. Sestre su ih dobro "naprašile" i nije im palo na pamet da dohranjuju bebe. Što su te mlade mame radile kad su došle iz rodilišta - ne znam, ali evo primjer kako strah, neupućenost i nesigurnost dovode do hranjenja formulom pored zdravih majki punih mlijeka.