Kako se boriti protiv nerazumijevanja?
Meni je jako teško jer sam lako zapaljiva. Zbog svog mentalnog zdravlja trudim se da ne ulazim u rasprave sa neistomišljenicima (naravno kad se radi o temama koje su meni jaaaaaako važne). Pročitala sam samo par postova na tom forumu i

Zato skidam kapu Rodama koje uspeju da ostanu "na nivou" i bore se za pravu stvar. Nije sve za svakoga, a za mene definitivno nije borba protiv nerazumevanja. Pokušala sam na nekom forumu da objasnim nešto o dojenju, na kraju je sve otišlo u pravcu: bacila mi svekrva crnu magiju, zato ne mogu da dojim.