ovakoMaja prvotno napisa
![]()
***
i ja nisam jos mama (ali naravno da jedva cekam da dojim) i sve sto znam o dojenju ucim od Rode, LLL i ostale web site-ove. Ono sto je vazno na ovoj temi je da uvijek bilo i bice ljudi koje ne zele talasati, koje zive onako kako zive i kada ima neko ko zna gdje ide i sta radi, uvijek ce se naci neko da to okalja. Ja u Makedoniji naveliko promoviram ono sto je uradila RODA za Hrvatskoj i iskreno se nadam da ce imati odjeka. Ali da mi je poznato misljenje (kao na taj forum.hr) nazalost poznato mi.
***
i slazem se sa Anchie76
Ne mozete educirati nekog tko ne zeli biti educiran - nikad to nemojte zaboraviti.




