Citiraj Maja prvotno napisa
Ja vjerujem da je potrebno ustrajno, čvrsto i strpljivo ići u jednom smjeru (naravno, ne zadrto, imati uho sa strane ali se ne mijenjati kako puhne) i da će rezultati doći.
ovako

***
i ja nisam jos mama (ali naravno da jedva cekam da dojim) i sve sto znam o dojenju ucim od Rode, LLL i ostale web site-ove. Ono sto je vazno na ovoj temi je da uvijek bilo i bice ljudi koje ne zele talasati, koje zive onako kako zive i kada ima neko ko zna gdje ide i sta radi, uvijek ce se naci neko da to okalja. Ja u Makedoniji naveliko promoviram ono sto je uradila RODA za Hrvatskoj i iskreno se nadam da ce imati odjeka. Ali da mi je poznato misljenje (kao na taj forum.hr) nazalost poznato mi.
***
i slazem se sa Anchie76
Ne mozete educirati nekog tko ne zeli biti educiran - nikad to nemojte zaboraviti.