[quote="ms. ivy
i molim te da mi navedeš kad i gdje je udruga nastupila agresivno, grubo i neprijateljski prema ženama koje ne doje.[/quote]

eto, i ja mislim da nije ali zašto mnoge žene koje ne doje tako osjećaju? zbog vlastitog osjećaja grižnje savjesti? mislim da ne