-
za cure iz bosne
Pitanje za sve koje znaju! Kako se krecu cijene tetra pelena, gaza, duda, podloga za prematanje i inih stvari u Bosni. Jel jeftinije nego u RH?
-
Ne znam ti tacnu cijenu, ali je sigurno jeftinije...
-
ja imam informaciju samo za tetra pelene - 10 kom je oko 6-7 eura.
-
ako su tetra valjda je i ostalo
-
Ma mislim da ti je to vrlo relativno, ako ti je cilj da ti neko donese iz BiH, pa da ćeš tako uštediti. Možda tetre nađeš nešto jeftinije (ali slabije kvalitete), ali dude, prematalice i takve stvari zavisno od kvalitete, mislim da koštaju isto. A ima i u HR Kineskih radnji
. Ja sam kupila pakovanje tetri 10kom-10KM (5Eur), i svima su im sad poderani rubovi, a kupovala sam u Merkatoru neke duplo skuplje na komad i sad su ko nove, nakon toliko otkuhavanja u mašini. Nisam sigurna da ćeš nešto značajno uštedjeti.
-
ma frendica bi da idemo a ja nemam kaj kupovati osim za bebu...
-
-
negdje blizu granice
ma treba ,i par flasica (ne duda) za svaki slucaj dok me ne bu doma
-
Što se tiće cijena, to će ti biti približno isto, ali ti svejedno možeš kupiti ono što misliš da će ti trebati, a možeš i samo šetati po beby radnjama, šetnja je dobra za trudnice
. Ma zaputi se svejedno, ako se dobro osječaš i nije ti hladno, promjena uvijek godi.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma