Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 335

Tema: ODBROJAVANJE

  1. #151
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Hej nellyxy nema odustajanja i tmurnih misli. Zašto ne bi bilo upravo to to... Jedna je dovoljna za ogromnu sreću a sa ove 3 i teoretski i praktično možeš imati gužvu u kući. Da ih imaš 12 i onako bi ti vratili max 3....

    Polako... idemo vidjeti koliko će se oploditi... ~~~~~~~~~~~ za sve 3

    Nemoj tako molim Te.. a što je sa onima koji love JS iz prirodnog... naravno da očekuju (em) T iz toga.



    e sada ako mi netko može napisati čemu točno služi suprafact bila bi iznimno zahvalna...

  2. #152

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    nellyxy, i ja se slažem s Dodirkom. Što ako je jedna? Al' što ako je upravo ona baš ona prava? Ne poznajem te takvu, draga moja, barem si ti uvijek optimistična.

    Hajde, evo ti jedan veliki

  3. #153
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    nellyxy, na svakoj od stepenica nešto smo slabije, to je u većini slučajeva tako, ali za sada si još jaaaako u igri i zato ~~~~~~ za uspješan transfer.
    Kikica priča ti je za 100 :D
    Dodirko, ja sam koristila suprefact sprej i nigdje nisam vidjela da baš konkretno piše čemu služi, a da meni bude razumljivo. Nekako sam shvatila da on zaustavlja prirodni proces kako bi se pristupilo stimulaciji menopurom, gonalom i sl. Znači dr. nas lakše prati kad je stimulacija u pitanju, folikuli ne pobjegnu tako lako kao kod prirodnog IVF-a.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    nelly nemoj tako tmurno, znaš šta se kaže: jedna, ali vrijedna
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uspjeh

  5. #155
    nellyxy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    ma cure moje nisam ja tak pesimisticna, vise realna.
    Nije bas smak svijeta ako ne uspije, naravno da se nadam da ce bit ok, ali meni je nekako lakse bit ovako prizemljenija, manje me skrsi neuspjeh.
    Ajd saljem Vam

  6. #156
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Istina... svi bi mi htjeli kada smo u svom postupku da ih ima više... Naravno da su šanse veće....

    Stvarno bi voljela da vam uspije...

  7. #157
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    nellyxy draga ja sam u prošlom postupku imala jednu jedinu j.s koja se oplodila ali na kraju je završilo biokemijskom, a prijateljica isto tak sa jednom imala tak,tak embrij i sada ima prekrasnog sina koji je krenuo u školu. Ja ~~~~~~~~~~~~~ da se sve oplode i da nas uskoro obraduješ

  8. #158
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Dodirko, a kad ti startaš?

  9. #159
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    tiki_a upiknula si me u bolnu temu. Trebala bi u 2 mjesecu... prirodni IVF.

    Molim vas da me krivo ne shvatite. Ja bi radje na skijanje. Nije zato što toliko volim skijanje već zato što trebam odmor od svega i da me obuzme potpuna radost i smirenost a to može jedino ako se maknem u planine. Prošle godine nismo otišli na planinarenje ni ljetno ni jesensko (ili zbog operacije ili zbog postupaka ili zbog lošeg vremena). Treba im tjedan dana da gledam samo u vrhove, tražitm svoje granice izdržljivosti, smijem se sa MM i ne razmišljam. A zbog posla to pada baš u drugom mjesecu. Jednostavno baterije su mi prazne..

    Možda sam previše komotna ali iza mene je jedan težak period a i ispred... i hoću vrijeme malo za sebe. A i nadam se da ovo ljeto neću noći planinariti...

    Eto.. I sada prije nego što MM-u kažem svoj prijedlog što vi mislite o tome?

  10. #160
    pippi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    274

    Početno

    Nellyxy, ~~~ da ove dvije dobro napreduju u labu i bude transfera.
    Ne treba ti ni više od dvije - i one mogu napraviti čudo.
    i drži se.

  11. #161
    pippi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    274

    Početno

    Dodirko, i ja razmišljam kao ti.
    Ne mogu živjeti samo od postupka do postupka, potrebno mi je malo odmaka od svega i bavljenja sobom i mužem.
    Ne želim zanemariti naš normalni život, mala veselja, sitne radosti, sjaj u očima - sve mi je to jako važno. Ako to ne napravim, osjećam se prazno i kao da gubim svoj život.
    Ionako nam je teško, ako si još ne priuštimo male radosti, kuda nas to vodi?
    Jer, ja želim svim srcem da dobijemo još nešto što nemamo i toliko želimo , ali pritom ne želim izgubiti ono što imamo - nas i naše trenutke sreće.

    Kao i tebi meni je ventil skijanje :D i uspjela sam ugurati između postupaka.
    Držim ti fige da odeš na skijanje/planinarenje, da uživate, i onda puni energije i radosti u novi postupak.
    Sve će tada biti lakše.

  12. #162
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    nellexy biti ce sve ok,ne brini..~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nam javis veselu vijest o rezultatu nakon oplodnje..

    Sonja29~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za beturinu!!

    Ostalima~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i

  13. #163
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,904

    Početno

    Nellyxy nadam se da će ipak biti sreće!
    Dodirko, ima nas još: ja idem na skijanje krajem siječnja što znači, ako bih išla u prirodnjak ovaj mjesec, betu bih čekala na skijanju! :/ Nisam sigurna da bi to bilo pametno - taj tjedan sanjam još od prošle godine! I što je hladnije, mene obuzima sve veće nestrpljenje... hoću osjetiti ledeni vjetar na obrazu... treba mi da napunim baterije. A onda mogu na mjesec ako treba!

  14. #164

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    158

    Početno

    sonja29~~~~~~~~~~~~~~za betu

    nellyxy~~~~~~~~~~~~~~~da bude sve ok

    dodirko mislim da će ti skijanje, psihički odmor i relaksacija jako dobro goditi.

    Meni je konačno šestodnevni spoting prešao u pravu M.

    Svima ~~~~~~~~~~~ i

  15. #165
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Dodriko draga samo s ti iskijaj,dobro odmori a postupak neće nigdje pobjeći

    nellyxy još ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Curice moje hvala vam! Kod mene je za sada sve Ok,bolovi su prestali a u petak ćemo vidjeti što je i kako je.

  16. #166
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Dodirko, podržavam te sto posto jer ja sam radila drugačije, npr. ulazila u postupke taman kad moja firma ide na dobar besplatni izlet u inozemstvo. Pa izlet na more...dvije godine odustajanja od svega, čak i laganog planinarenja, želim se pokrenuti oko skijanja pa sam i na tom terenu napravila zastoj. Ovako ne valja, odustajem od svog stila, na prirodni IVF stvarno možeš skoro svaki mjesec i zato uživaj na skijanju :D

  17. #167
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Sonja29 za lijepu betu~~~~~~~
    nellyxy da bude dobar transfer~~~~~

  18. #168
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Hvala cure!!

  19. #169
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Nellyxy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  20. #170
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,848

    Početno

    Nellyxy za uspjeh je dovoljna i jedna oplođena pa prema tome kao što neko reče još si u igri.
    Drage moje skijašice (Dodirko, pippi, iva_luca i ine) lijepo se vi barem dva puta spustite za mene kad je meni ove zime to neizvedivo (baš vam zavidim na zimskim radostima koje vas čekaju) pa ću i ja moći reći da sam se odskijala .
    Inače točno se prepoznajem u svim ovim pričama oko propuštanja izleta i svih veselih zbivanja koja su sastavni dio života, zbog ganjanja postupaka, lovljenja ciklusa, doktora i samog sebe. Kod mene je to rezultiralo slomom kad sam zaključila da ne želim moje najljepše godine pamtiti po doktorskim čekaonicama već po trenucima koje smo MM i ja zajedno proveli te sam odlučila naučiti skijati (MM bi se okladio da ću odustati jer sam sve samo ne sportski tip) i uspjela (nisam još za slalom-osim kad izgubim kontrolu nad skijama ) ali ono nakon 5 dana padanja i laganog spuštanja, uspijem od MM dobiti zadnji dan i pohvalu tipa čisto ti dobro ide 8) , ali zašto ti treba 5 dana zagrijavanja :shock: . Jednostavno očigledno imam duugačak fitilj.
    Zato Dodirko ili uleti sa prirodnjakom u 1. na IVF-u pa odi na skijanje ako ništa ne uspije, i stigneš opet u 3. na VV ili bilo gdje drugdje. Snježne padine te zovu a moraš i napuniti baterije.

  21. #171
    nellyxy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    eto sve tri su oplodjene....imam se cemu nadati.
    Dogovor je da se ide na blastociste pa po cijenu i da propadnu sve tri.
    Dakle sad cekam cetvrtak i onda ako sve bude ok cekat cu i betu.
    Saljem Vam

  22. #172
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    nellyxy

  23. #173
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pozdrav drage moje!!!

    nelly, eto vidiš :D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za blastice
    Dodirko, napravi tako da se ti dobro osjećaš, nema smisla propuštati život da prolazi pored nas. svi se mi žrtvujemo i nije nam žao ničega jer nas vodi naš cilj, ali odreći se svega - stvatno nema smisla.
    zato sutra telefon u ruke i zovi ivf pa ili ćeš sretna ostati doma ili ćeš se zadovoljno skijati
    sonja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za betu

    tiki, rikiki, uporna, ZO, laky, zubica, iva_luca, bebomanka, sandra, belinda, wewa, fritulica, alec, MonaL. i sve ostale koje nisam spomenula ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i

  24. #174

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    nelly ~~~~~~~~~~~~~~~~
    Sonja29 ~~~~~~~~~~~~~~~

    cure ~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #175
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Nellyxy ~~~~~~~~~ za blastice
    svim curama

  26. #176
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Sonja29~~~~~~~ da nam javis veliku betu

  27. #177
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Nellyxy :D za j.s., bit će to sve u redu. Sretno u četvrtak!!

  28. #178
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    nellyxy odlično :D ... i ovo s blasticama, baš si mi utrefila u područje zanimanja, danas raspravljala o tome s mm, obzirom da je već 5 stimuliranih iza mene, moram probati i s blasticama, ali kao ne ide se na to ispod 5 embrija, kao ne isplati se. Ja bi slijedeći puta ipak u tom stilu - išla na blastice pa makar ne došla do transfera. Molim te, što ti je još rečeno s time u vezi? Neko dodatno obrazloženje?
    uporna super si mi motivacija za skijanje
    Ginger još malo pa start

  29. #179
    nellyxy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    tiki a nema nekog dodatnog obrazlozenja, dr. je to predlozio jer je ovo drugi put da se ovak desilo (estradiol pokaze da ima stanica, na kraju bas i nema a ono sto ima i nije bajno). Prosli put su isto bile onak a dosle su do 8-stanicnog 3 dan, dakle cisti rizik.
    Ja sam ga prihvatila, pa pod cijenu da transfera i ne bude, bar sam probala.

  30. #180
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,904

    Početno

    nellyxy bravo za sve tri!
    Sreća prati hrabre - nadam se da ćeš dobiti lijepe blastice!

  31. #181
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,904

    Početno

    Uporna draga moja, za tebe ću napravit po jedno spuštanje svaki dan! I fotkice ću ti poslati da ti srce bude na mjestu....

  32. #182
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Svima koji idu na skijanje ~~~~~~~~~ za ljepo vrijeme i puno snjega. Otkačite se žene , zaslužile ste!!

    Svima koji ne mogu ili ne žele na skijanje iz X razloga nek ima manje snjega da se možete šetati po friškom zraku!!!

    U svakom slućaju - živite punim plućima, jer samo je jedan život!

    Ja idem na sanjkanje pod lampama dok se sve nije otopilo!

    Čekalice, pikalice, trudnice i mamice - svima velika

  33. #183
    pippi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    274

    Početno

    Nellyxy, bravo za 3 oplođene.
    ~~~~ za blastociste do četvrtka.
    .

  34. #184

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,729

    Početno

    nelly ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za blastice
    Dodirko ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za odmor i punjenje baterija, pa uspješan prirodnjak nakon toga

  35. #185
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    nellyxy to je prekrasno! Stvarno dobro zvuči! ~~~~~~~

  36. #186
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,848

    Početno

    Citiraj iva_luca prvotno napisa
    Uporna draga moja, za tebe ću napravit po jedno spuštanje svaki dan! I fotkice ću ti poslati da ti srce bude na mjestu....
    Samo ne na crni spust. To nisam savladala, a bojim se da i neću. 8)

    Nellyxy bravo za sve 3 i da bu u četvrtak prekrasne blastice.

  37. #187
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Nellyxy :D :D :D super vijest

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    da sve tri postanu krasne blastice!

  38. #188
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    sonja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za betu
    nelyxy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za blastice
    zubica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za pikanje
    svim curama velika

  39. #189

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Ameli prvotno napisa
    sonja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za betu
    nelyxy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za blastice
    zubica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za pikanje
    svim curama velika
    ovo potpisujem i dodajem malo za tebe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    kuham na brzaka, vi uživajte, ja trčim na posao....ah što ja na volim ponedelek...

  40. #190
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    jutreko
    ZO - hvala na coffee
    nelly - super za blastice i vibram ~~~~~~~~~~ za četvrtak
    sonja ~~~~~~~~~~~ za betu
    riki - kakvi su planovi?

  41. #191

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    407

    Početno

    Evo me natrag. Malo sam se odmorila, malo putovala, a prisilno cu odmarati jos cijeli sijecanj. Mislila sam odmah u akciju, ali nema biologa do 13.01, taman kad bi mi trebao.
    Cekam veljacu, pa cu u polu-stimulirani (Femara + menopuri).

    Vibram za sve! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  42. #192
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    jutreko!

    ZO mmmmmmmmmmmmm kofiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    svima kolektivne, ja odoh raditi!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #193

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    24

    Početno

    Evo mene happy girl - vadila sam betu 13. dan od IVF-a (Vili), rezultata je 1700. :D - Čini mi se da je dosta velika beta!!?? Možda ih je više !?
    Jako jako smo sretni iako nam baš još nije jasno da sam sad trudnica.
    Idem u srijedu na kontrolu. Vjerojatno ću tek shvatiti i vjerovati u to kad mi dr. kaže da je sve ok. Jako se bojim da nešto možda nije dobro.
    Povremeno me zna probadati u jajnicima, to me malo mući.

  44. #194
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Keki, divna beta! :D :D

    Cure, gužva mi je velika, pa u rinfuzi svima od ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  45. #195
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    keki :D :D :D čestitam i ovdje!!!
    možda i jesu dvojčeki

    ajde otvori topic i napiši nam svoju priču kad stigneš!

  46. #196
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    keki - jeeeee :D :D

  47. #197

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,729

    Početno

    keki čestitam !!!!!!!!!!!! :D
    To je velika beta..................

  48. #198

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,729

    Početno

    I mene su bolili jajnici u početku ! To mi je bio jedini simptom trudnoće

  49. #199
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    keki čestitam :D :D
    ZO fina ti je kofi
    Cvita super da si ponovo s nama
    Sonja29 za lijepu betu~~~~
    nellyxy za et lijepih blastica~~~~~
    alec, rikikiki, Ginger, bebomanka, Maya, MonaLisa, ostale cure za nove akcije~~~~~
    Posao opet zove, baš pišem u grču.

  50. #200
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    keki :D :D :D Prekrasno!

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •