ajd da ja kazem,ja spremam jednom mladom paru stan,uzimam 10eura po satu(njemacka) ostanem 2,5h,stan je mali i sredim ga za cas posla uz to imam i kljuceve mogu da dodem kad ja hocu,za bozic ili rodendan dobijem uvijek 50eura i neki poklon.uz to imam i pravi posao radim od pon-pet,kod njih idem subotom tako mi pase i jos imam svoj stan,dijete i muza