Da podignem temu !
Jel netko uspio odjaviti TV prijemnik po proceduri koja je sad na snazi -
dakle, izjava kod javnog bilježnika i potpis na sve što se tamo traži?
Da podignem temu !
Jel netko uspio odjaviti TV prijemnik po proceduri koja je sad na snazi -
dakle, izjava kod javnog bilježnika i potpis na sve što se tamo traži?
Nama je inkasator sam odjavio u stanu u kojem smo prije živjeli (sad su tamo podstanari). A nismo to ni tražili niti smo išta potpisali. To je on napravio samoinicijativno. I naša pretplata je odjavljena prije dva mjeseca, provjerila sam u HRT. Sada su podstanari prijavili sebe za pretplatu na HRT.Jel netko uspio odjaviti TV prijemnik po proceduri koja je sad na snazi -
dakle, izjava kod javnog bilježnika i potpis na sve što se tamo traži?
evo ja sam to napravila prije 2 mjeseca i više mi ne dolaze uplatnice; kvaka je u tome što u tom zahtjevu svojim potpisom jamčiš da ćeš pustiti HRT inspekciju da provjere jesi li prodao/poklonio/uništio TV prijemnik ; pitala sam JB o tome a on mi je naveo neki zakon gdje stoji da je dom nepovrediv i da se u njega može ući samo sa važećom ovrhom, što u ovoj situaciji nije slučaj; nije mi jasno da smo svi tolike budale i da plaćamo posjedovanje TV prijemnika ??!!
E, pa to ni meni nije jasno!!!
Hvala ti puno !
Da je dom nepovrediv piše u Ustavu.
A onda, hop - u toj izjavi kod javnog bilježnika moraš jamčiti da ćeš pustiti HRT inspekciju u stan (dom).
Molim te, još jednu stvar.
Odjavila si, kažeš prije 2 mjeseca.
Koja je zadnja uplatnica koju si motala platiti da bi mogla odjaviti?
Mjesec prije ili tekući mjesec?