nama uvijek pedijatar kaze da ako tockice nestanu pod pritiskom, da je nebitno; a ukoliko ne nestanu da se mora odmah ici na pregled. Iz prakticnih rasloga ja pritisnem s casom, i ako vise nema tockica sve je super... preporucam!