lakse mi je kad znam da nas ima toliko cs :D
lakse mi je kad znam da nas ima toliko cs :D
Spavamo zajedno, iako Kristina ne doji više već dugo. Doduše, tata se preselio na kauč.S tim da je meni pomalo već dosta tog aranžmana, jer ona nekim čudom uvijek uspije zabiti svoje nožice meni u leđa, i iako imamo veliki krevet, stalno mi je prišmajhlana.
Svako jutro se budim zgurana u krajičak kreveta, samo što ne padnem, njene noge meni u leđima, a dvije trećine kreveta zvrji prazno.![]()
Velika je maza, usred noći se probudi i kaže "mama, grliti se", pa onda se onda grlimo, pa je onda premjestim na drugi kraj kreveta, ali ujutro se opet budim zgurana :shock:
Htjela bih se više ispružit i raširit ko čovjek.![]()
M. i ja spavamo u svojoj sobi, MM u drugoj. M. se po noci budi i ide piskiti pa mi je tako lakse. Jos uvijek sise po noci, ali i to sve rjedje. MM spava u drugoj sobi jer je njemu tako lakse![]()
Potpis.kloklo prvotno napisa
Ima svoju sobu i svoj krevet u kojem nikada nije spavala.
Čekamo da sama dobije želju za selidbom![]()
spavamo svi troje skupa, makar nije tako bilo od početka. sad nas dvoje, mm i ja, balansiramo na rubovima kreveta, hladimo bubrege jer se šefica ne da pokrivati - čim osjeti pokrivač baca noge u zrak dok se ne oslobodi. pa nategne cicu koji put, pa se okrene u koso i bubeta tatu nogama, ili se rola i nabacuje između nas ili plače u snu... pa ja šiznem, pa se svi okrećemo, pa opet zaspimo. i onda eto budilice... ali osjećaj toplog djeteta u krevetu, taj pogled i zagrljaj koji dobijemo svako jutro sasvim su dovoljni da odustanem i od pomisli da ju prebacim u kindač![]()
MM, Mihael, ja, Matej- tim redoslijedom spavamo (imamo 2x2 bračni + 1x2 Matejev), s tim da smo pred jutro najčešće svi nagurani na našem krevetu, a Mihael bude okomito između mene i MM, koji jadan završi na rubu...
Spavali smo svakojako, ja s bebom u boravku, MM sam u boravku, ali sve je to bezveze, ovo nam nije nikakav bed- najviše stoga što znamo da je privremeno.
Meni je puno veći problem stalno buđenje (koje je s vremenom ipak sve rijeđe), nego to što spavamo svi zajedno.
Al da se veselim vremenu kad ćemo opet MM i ja biti sami u sobi, veselim se![]()
Dio noći spava u svom krevetiću- čim nanjuši da smo i mi legli zove da je prenesemo kod nas...