Stranica 2 od 11 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 536

Tema: Mueller CC1 - III dio

  1. #51
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    sve je to OK, ali da si malo pročačkal po topicu videl bi da su glavna tema kozmetički i proizvodi za čišćenje, dok su prehrambeni samo 'kolateralne žrtve' naših dragih forumašica i njihovih želja za slatkim

  2. #52
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj Mercedes prvotno napisa
    Gdje je granica u pravilima reklamiranja proizvoda i prodajnog centra (pa onda svakog proizvoda koji se prodaje u centru)?
    Ovi topic izgleda kao plaćeni oglas, ali nije moja stvar pa
    Ova tvoja opaska bi mogla važiti i za H&M onda, a i ti tamo kupuješ zar ne ?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    sve je to OK, ali da si malo pročačkal po topicu videl bi da su glavna tema kozmetički i proizvodi za čišćenje, dok su prehrambeni samo 'kolateralne žrtve' naših dragih forumašica i njihovih želja za slatkim
    Da ali ja sam pitao dali u tom ducanu OPCENITO ima kaj za kupit da je made in RH.
    Odgovor je bio da nema...stoga...DOVIĐORNO...mogli su se bar potrudit i ponudit nekaj naše.

  4. #54
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    sve je to OK, ali da si malo pročačkal po topicu videl bi da su glavna tema kozmetički i proizvodi za čišćenje, dok su prehrambeni samo 'kolateralne žrtve' naših dragih forumašica i njihovih želja za slatkim
    Da ali ja sam pitao dali u tom ducanu OPCENITO ima kaj za kupit da je made in RH.
    Odgovor je bio da nema...stoga...DOVIĐORNO...mogli su se bar potrudit i ponudit nekaj naše.
    pa evo...netko je pred par postova napisao da ima neki naš med...

  5. #55
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    nemoj bit ljubomorna tessa...nisam ja kriva kaj sam se prva sjetila tu pisat o muelleru
    neću biti ljubomorna ako mi daš pola čokolade

  6. #56
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Tessa prvotno napisa
    Citiraj petarpan prvotno napisa
    nemoj bit ljubomorna tessa...nisam ja kriva kaj sam se prva sjetila tu pisat o muelleru
    neću biti ljubomorna ako mi daš pola čokolade
    paaaaaaaaa...razmislit ću....
    morat ćeš doprinjet još kojim postom...dobiješ i cijelu...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Tek ovaj vikend sam otkrila u Muelleru kozmetiku Essence. Naime, to je kozmetika koja u Njemačkoj, koliko sam čula, dobro kotira među mladima jer je cijenom prihvatljiva, relativno kvalitetna. Dio toga ima i u DM-u, ali samo dekorativni. Mueller ima i preparativnu i to mala putna pakiranja i zgodne blazinice za...ukratko-svašta obrisati. Sastav svakog preparata se može pročitati na knjižici na stalku, a i na webu. Kupila sam nešto od toga svojoj M. i jako je zadovoljna. Evo linkić na stranicu pa pogledajte:
    http://www.essence.eu/en/home-essence-get-it-on.html

  8. #58
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    I ja sam danas tražeći maskaru poslušala prodavačicu koja veli da su maskare Essence jako dobre i da ih puno prodaju.
    Kupila i ja, baš me zanima kakva je to maskara za 20 kn.

    Prije mjesec dana sam bacila Pupinu od 100 kn koja nije ništa valjala.

  9. #59
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,986

    Početno

    Molim hitan info!
    Ima li u Mulleru na Trgu njihovih pelena Beauty baby?

  10. #60
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Molim hitan info!
    Ima li u Mulleru na Trgu njihovih pelena Beauty baby?
    ne! bar nije bilo do prije nekih mjesec dana

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Znači coral za tamni veš moram kupiti. Spremam se ovih dana ići u nabavku. Kavu za esspreso isto jer je najeftinija i najbolja od svih koje smo probali. Da nije možda Dash opet na akciji? I možda ću probati onaj narančasti omekšivač na k...

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Tek ovaj vikend sam otkrila u Muelleru kozmetiku Essence. Naime, to je kozmetika koja u Njemačkoj, koliko sam čula, dobro kotira među mladima jer je cijenom prihvatljiva, relativno kvalitetna. Dio toga ima i u DM-u, ali samo dekorativni. Mueller ima i preparativnu i to mala putna pakiranja i zgodne blazinice za...ukratko-svašta obrisati. Sastav svakog preparata se može pročitati na knjižici na stalku, a i na webu. Kupila sam nešto od toga svojoj M. i jako je zadovoljna. Evo linkić na stranicu pa pogledajte:
    http://www.essence.eu/en/home-essence-get-it-on.html
    Nemojte kupovati njihov 2-fazni eye-makeup-remover ukoliko ste koristili slične od drugih proizvođača.

  13. #63
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj tinars prvotno napisa
    Citiraj mim prvotno napisa
    Tek ovaj vikend sam otkrila u Muelleru kozmetiku Essence. Naime, to je kozmetika koja u Njemačkoj, koliko sam čula, dobro kotira među mladima jer je cijenom prihvatljiva, relativno kvalitetna. Dio toga ima i u DM-u, ali samo dekorativni. Mueller ima i preparativnu i to mala putna pakiranja i zgodne blazinice za...ukratko-svašta obrisati. Sastav svakog preparata se može pročitati na knjižici na stalku, a i na webu. Kupila sam nešto od toga svojoj M. i jako je zadovoljna. Evo linkić na stranicu pa pogledajte:
    http://www.essence.eu/en/home-essence-get-it-on.html
    Nemojte kupovati njihov 2-fazni eye-makeup-remover ukoliko ste koristili slične od drugih proizvođača.
    ne valja?

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    ne da se smućkati. 2 faze ostaju razdvojene. ruka mi otpala pr jedinom dosadašnjem pokušaju. Mislim da će u smeće.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    pr=pri

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Jučer sam samo navratila u Mueller na Trgu tek toliko da vidim jel se nešto promjenilo i ima hrvatskih proizvoda koliko hoćeš. Zato TATA MATA što se tiče Trga srce ti može biti na mjestu.
    Ja bum ipak danas skoknula do CC jer za stranjske prizvode, koje moram kupiti hrvatska inačica il ne postoji ili meni ne valja ili su skuplji, a rađe kupujem stranjski original nego poljsku kopiju.
    Baš bih voljela kupiti hrvatske pampersice.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj filipova mama prvotno napisa
    Baš bih voljela kupiti hrvatske pampersice.
    RODINA PUSA !

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Molim hitan info!
    Ima li u Mulleru na Trgu njihovih pelena Beauty baby?
    meni prodavačica u toj drogeriji (kako li se sad već zove) pred Božić rekla da oni nisu više uopće Müller, nego neki xyz d.o.o. i da nemaju veze s Müllerom, i nemaju naravno ni Müllerove proizvode (jer ja to tražih).

    Jedino je još natpis na zgradi i ostatak vrećica s Müllerovim znakom

  19. #69
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Bok, Foška, nema te dugo na ovim prostorima!
    Inače, "Müller" na Trgu je apsolutno preskup. (meni)

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    ahoj, svima!

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Isprobala sam coral tekući crni na MM nogometnim dresovima jer njih kak' god da operem uvijek imaju onaj nekakav miris.
    Apsolutno sam oduševljena, a i crni veš nam sad lijepo miriši :D

    Da li su i onaj plavi i rozi coral isto tako dobri i lijepo miriše?

  22. #72
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj anne prvotno napisa
    Isprobala sam coral tekući crni na MM nogometnim dresovima jer njih kak' god da operem uvijek imaju onaj nekakav miris.
    Apsolutno sam oduševljena, a i crni veš nam sad lijepo miriši :D

    Da li su i onaj plavi i rozi coral isto tako dobri i lijepo miriše?
    Ja sam u Muelleru vidjela. između ostalog, i neki detergent baš specijalno za sportsko rublje koji upija mirise i bla bla...

  23. #73
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    Citiraj anne prvotno napisa
    Isprobala sam coral tekući crni na MM nogometnim dresovima jer njih kak' god da operem uvijek imaju onaj nekakav miris.
    Apsolutno sam oduševljena, a i crni veš nam sad lijepo miriši :D

    Da li su i onaj plavi i rozi coral isto tako dobri i lijepo miriše?
    Ja sam u Muelleru vidjela. između ostalog, i neki detergent baš specijalno za sportsko rublje koji upija mirise i bla bla...
    Ja sam ga probala,ali mi ima jako čudan miris,pa sam odustala. :/

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Tanči MM su dresovi uglavnom svi tamni
    i nakon godina istraživanja praškova,
    silnih namakanja preporodila sam se sa coralom
    i ima neki lijepi miris koji nije prenapadan,
    onako nekak bebasti kao bijeli lenor
    ma još puno ljepše, ne znam kako bi ga opisala.

  25. #75

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Amelie32 prvotno napisa
    Citiraj Mercedes prvotno napisa
    Gdje je granica u pravilima reklamiranja proizvoda i prodajnog centra (pa onda svakog proizvoda koji se prodaje u centru)?
    Ovi topic izgleda kao plaćeni oglas, ali nije moja stvar pa
    Ova tvoja opaska bi mogla važiti i za H&M onda, a i ti tamo kupuješ zar ne ?
    Pravila foruma sam shvatila na način da se smije dati informacija o proizvodima vezanim za klince, što je u H&M-u obleka, a i u tom slučaju nisam iznosila ni artikle ni reklamirala.
    U slučaju ovog topica malo je neobično što se topic ne zatvara nego ima nastavke, što se nabrajaju i ulošci, čunjići, štapići.. koji veze nemaju sa dječjim proizvodima, kao da unaprijed postoji plan koje artikle kad treba izreklamirati. Nema mi zašto to smetati, samo rekoh da je malo neobično.
    Nema druge nego pohitat u tom smjeru

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    9

    Početno

    Bok curke!Jedna lijepa vijest za one koje nose leće.Danas sam bila u Muelleru i slučajno vidjela da su dobili tekućine za leće(Kiara-eyeline).Stoje vam kod flastera na gornjoj polici.Cijena cca.25-40kn.

  27. #77
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno

    :D
    Eto čitaju oni forum, i poslušali!

    Nego, koji ono njihov deterdžent preporučate za platnene pelene, a da nije kao Ariel koji se nakuplja na tkanini? Znam da je bilo govora o tome, molim podsjetite me... Meni se Ariel sviđa jer pelene OK mirišu poslije, poslije tekućeg Dash-a su mi previše mirišljave, cijeli stan se diši DM- ove još nisam probala u prašku osim onog za osjetljivu kožu, taj mi pak ide na živce jer ga moja perilica obavezno ostavi u pretincu - nema dovoljno jak mlaz pa se on samo zgruda i ostane tamo. Eto vječito nezadovoljna

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Ne zaključavati topic!!!!

    Itekako ovo ima veze e roditeljstvom: pa ako roditelji znaju gdje kupiti neki proizvod manje će vremena i živaca potrošiti tražeći isti, ato znači da više nabrojenog mogu posvetiti klincima. Pišite i dalje. Ja za pola proizvoda ne bih znala, a idem u Mueller redovito, ali neke police jednostavno zaobiđem. Bez pročitanih informacija bi mi bilo teže. Ne, ne, ne zaključavati!!!!

    Btw, među dječjom hranom su zgodna pakiranja dječjeg kakaa u tetrapaku. Meni je to super ponekad dati M. za užinu u školi. Zamjenjuje čokoladno mlijeko protiv kojeg imam štošta za reći.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj vivian prvotno napisa
    Bok curke!Jedna lijepa vijest za one koje nose leće.Danas sam bila u Muelleru i slučajno vidjela da su dobili tekućine za leće(Kiara-eyeline).Stoje vam kod flastera na gornjoj polici.Cijena cca.25-40kn.
    Ima li koja dobra duša da mi to kupi ?????



    mooooooooooolim vas

    kaj se tiče plaćanja garancija mi je teddy, pitajte nju jel plaćam na vrijeme

  30. #80
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Btw, među dječjom hranom su zgodna pakiranja dječjeg kakaa u tetrapaku. Meni je to super ponekad dati M. za užinu u školi. Zamjenjuje čokoladno mlijeko protiv kojeg imam štošta za reći.
    Možda je glupo pitanje, ali što ti govori da postoji važnija razlika (u korist Mullerovog) između ta dva proizvoda?
    Pitam, jel moji neće ni Kraš ekspres ni Neskvik, uvijek piju Divku, ali kada kupim to čokoladno, iskape do zadnje kapi.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj mama Jelena prvotno napisa
    :D
    Eto čitaju oni forum, i poslušali!

    Nego, koji ono njihov deterdžent preporučate za platnene pelene, a da nije kao Ariel koji se nakuplja na tkanini? Znam da je bilo govora o tome, molim podsjetite me... Meni se Ariel sviđa jer pelene OK mirišu poslije, poslije tekućeg Dash-a su mi previše mirišljave, cijeli stan se diši DM- ove još nisam probala u prašku osim onog za osjetljivu kožu, taj mi pak ide na živce jer ga moja perilica obavezno ostavi u pretincu - nema dovoljno jak mlaz pa se on samo zgruda i ostane tamo. Eto vječito nezadovoljna
    Meni su ti najbolji Persilovi prašci i sve sam ih probala(tekuće i u prahu),a za bijelo mi je najbolji Persil Megapearls u velikoj kutiji od cca. 2,5kg koji u sebi ima formulu protiv sivila rublja.Postoji kod njih jedna dobra stvarčica,a to je soda za iskuhavanje rublja,a može se staviti i zajedno s praškom.Ja ju uvijek stavim kod pranja krpa i stvarno se lijepo operu.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj mim prvotno napisa
    Btw, među dječjom hranom su zgodna pakiranja dječjeg kakaa u tetrapaku. Meni je to super ponekad dati M. za užinu u školi. Zamjenjuje čokoladno mlijeko protiv kojeg imam štošta za reći.
    Možda je glupo pitanje, ali što ti govori da postoji važnija razlika (u korist Mullerovog) između ta dva proizvoda?
    Ako se nešto prodaje kao dječja hrana tj. proizvodi ga tvornica koja proizvodi dječju hranu onda mislim da takvi proizvodi ipak imaju malo više ispitivanja na čistoću i prisutnost aditiva nego obični prehrambeni proizvodi (barem se tome toplo nadam).
    Ako ti klinci ne vole kakao onda neće voljeti ni ovaj iz tetrapaka.

  33. #83
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    kaj se tiče plaćanja garancija mi je teddy, pitajte nju jel plaćam na vrijeme


    Ali istina je, M71 je uredan platiša.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    pa ti si mi najbolja preporuka, guru formuske burze :D

  35. #85
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa

    Btw, među dječjom hranom su zgodna pakiranja dječjeg kakaa u tetrapaku. Meni je to super ponekad dati M. za užinu u školi. Zamjenjuje čokoladno mlijeko protiv kojeg imam štošta za reći.
    Šta misliš da su ti zdraviji od ovih običnih čokoladnih mlijeka kupljenih u dućanu??? Čisto sumnjam... baza mu nije obično kravlje mlijeko već samo adaptirano :/ ... a čim vidim mlijeko kojem je rok trajanja pola godine meni dođe zlo...

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    Citiraj mim prvotno napisa

    Btw, među dječjom hranom su zgodna pakiranja dječjeg kakaa u tetrapaku. Meni je to super ponekad dati M. za užinu u školi. Zamjenjuje čokoladno mlijeko protiv kojeg imam štošta za reći.
    Šta misliš da su ti zdraviji od ovih običnih čokoladnih mlijeka kupljenih u dućanu??? Čisto sumnjam... baza mu nije obično kravlje mlijeko već samo adaptirano :/ ... a čim vidim mlijeko kojem je rok trajanja pola godine meni dođe zlo...
    Pa....ako biram što mi dijete povremeno popije za užinu radje da to bude adaptirano s kakaom nego čokoladno koje se radi od bugarskog mlijeka u prahu (Dukat). Budući da je ovo prvo napravljeno za zapadno tržište deklaracija MORA odgovarati sastavu, a i mikrobiološki mora biti ispravno.
    A pogle što ljudi misle o našem mlijeku:
    http://www.forum.hr/showthread.php?t=241213

  37. #87
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    a Mueller u Rijeci? Da li imaju namjeru doći?

  38. #88
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Citiraj emira prvotno napisa
    Citiraj mim prvotno napisa

    Btw, među dječjom hranom su zgodna pakiranja dječjeg kakaa u tetrapaku. Meni je to super ponekad dati M. za užinu u školi. Zamjenjuje čokoladno mlijeko protiv kojeg imam štošta za reći.
    Šta misliš da su ti zdraviji od ovih običnih čokoladnih mlijeka kupljenih u dućanu??? Čisto sumnjam... baza mu nije obično kravlje mlijeko već samo adaptirano :/ ... a čim vidim mlijeko kojem je rok trajanja pola godine meni dođe zlo...
    Pa....ako biram što mi dijete povremeno popije za užinu radje da to bude adaptirano s kakaom nego čokoladno koje se radi od bugarskog mlijeka u prahu (Dukat). Budući da je ovo prvo napravljeno za zapadno tržište deklaracija MORA odgovarati sastavu, a i mikrobiološki mora biti ispravno.
    A pogle što ljudi misle o našem mlijeku:
    http://www.forum.hr/showthread.php?t=241213
    Pa nije Dukat jedini proizvođač mlijeka u RH. Bugarsko mlijeko u prahu hm... i adaptirano je u prahu...
    Ali to nije tema ovog topica, stoga...

  39. #89
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ako netko ide skoro u Müller i kupuje tekućine za leće, jel' može škicnut ako ima tekućina za POLUTVRDE leće? Da baš ne idem bez veze..
    Iako ići u Müller nikad nije bez veze ..

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Ja bum danas škicnula jer i meni treba tekućina za polutvrde leće.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Nemoj te ubiti glasnika jer ne nosi leće

    Pogledala sam za tekućinu i ostale su dvije bočice za tvrde cca. 40 kn
    i dvije bočice 360 ml univerzalne tekućine za sve vrste leća cca. 25 kn

    Robu u Mulleru dobivaju utorkom i četvrtkom, danas mi je rekla
    ljubazna teta na blagajni i najbolje je doći tko može srijeda ili petak u jutro.

    Police su prije nekih par sati bile prazne,
    sve ste opustošile :shock:

  42. #92
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj anne prvotno napisa
    Police su prije nekih par sati bile prazne,
    sve ste opustošile :shock:

    da da sve su opustošile, ja lkad sam došla ostala je samo jedna tekućina za leće a nije bila niti jedna velika milka

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Jel ima kakvih kostima za maškare za melene? Ako da, cijena?

  44. #94

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Molim poznavatelje asortimana u Mulleru da mi pomognu .

    Kupila bih nekakvu ploču koja se može staviti na zid
    za crtanje flomasterima isl., super bi bilo i da ima magnetna slova ili nekakvu kombinaciju jednog i drugog.
    Čula sam da ima na stalku, ali pošto smo u malom prostoru i već smo zatrpani igračkama treba mi nešto slično gore opisanom.

    Kao što se vidi u potpisu, danas je rođendan mojoj djevojčici...

  45. #95
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    coral crni je zakon, kao što napominjem već neko vrijeme...ostali corali mi se nisu dopali kad sam ih pošnjofala, pa ih nisam ni kupila...

    nadalje, postoji i postojalo je milion topica, tipa onaj h/m...
    i mislim da je sve ok dok se ne spominju nazivom proizvodi kršitelja koda...

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    petarpan kao idejna začetnica sage o mulleru
    možda bi s obzirom na veliki broj ispisanih stranica
    bilo lijepo posložiti neku listu pa tko voli nek' izvoli

  47. #97
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    mim
    a da klinci probaju Alpro soyino čokoladno? nama je fino, još nam je finije s vanilijom a postoje i pakiranja od 2 dcl sa slamkom
    toga na žalost nema u Mulleru ali ovo je bila samo opaska za mim

    zadnji deterdžent iz Mullera mi je Frosch tekući za osjetljivo s Aloe verom (super je i super miriši) i tekući za šareno (taj mi baš ne miriši), zatim sve Frosch za kupaonicu, univerzalni deterdžent, za suđe, sve je super i nije agresivno, fino miriši po agrumima, za preporuku :D

  48. #98
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    i da, totalno razočaranje s dućanom na Trgu....od Mullera je ostao samo kat s igračkama (koji ooobožavamo)

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Bili jučer i uspjela zgrabiti pretposljednju tekućinu za sve vrste leća
    Softlan nisam našla, pa sam kupila Kusche...nešto omekšivač (narandžasti), zamjenske spiderman četkice za električnu četkicu za zube, kavu (blagajnica se čudila da imaju kavu. Rekla je da ona za pola robe ne zna jer ne stigne sve pogledati. ja sam joj preporučila da virne na rodine stranice i to je baš zgodno ispalo, a muž mi je bio već na rubu živčanog sloma jer em se nisam mogla odljepiti od polica s kozmetikom, a onda još čavrljam na blagajni) i Blink tablete za perilicu da isprobam.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa
    mim
    a da klinci probaju Alpro soyino čokoladno? nama je fino, još nam je finije s vanilijom a postoje i pakiranja od 2 dcl sa slamkom
    toga na žalost nema u Mulleru ali ovo je bila samo opaska za mim
    To većinom i pije, a i rižino s lješnjakom. I strašno mi je žao što i te proizvode ne drži Mueller jer su mi sumnjivi ovi koje kupujemo kod nas. Ako nas čitaju iz Muellera: PLIIIIIIZ, uvezite nam nešto od soje i riže u tetrapaku!!! Enivej, hvala ti.

Stranica 2 od 11 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •