evo već smo očajni, pitam se kako je došlo do krivog tumačenja, odgoja itd. da dijete od dvije godine, koje nikad nitko nije fizički zlostavljao ni u najblažem obliku, iz čista mira ogrebe dijete po licu ili, još gore, ugrize za lice ili glavu. Nije to često ali svaki put propadnem u zemlju od srama i ispričavam se, D. dotle gleda i čak se nekad zna i smiješiti. Kao da ga to zabavlja.Kad poslije o tome razgovaramo (mislim razgovor kakav može biti s dvogodišnjakom) pričamo kako je to ružno, da se ne smije itd. a on uporno govori da to nije ružno i smije se :shock: .
MM ga više ne želi voditi na igrališta da opet nekog ne zgrabi. Nije velik, ali najčešće zgrabi nekog tko je pomalo prestrašen (čak i stariji od njega) ili manji/mlađi od njega.
Zašto je nastao krivi spoj da on misli da je to fora i da ga to zabavlja? ne gledamo TV uopće da je mogao vidjeti neko nasilje.
kako dalje?
help!!!!