tko zna što je on radio od 14 do 17
tko zna što je on radio od 14 do 17
da, da/ne, da/ne (ovo dvostruko ovisi je li penetracija ili nije)
dok sam bila trudna libido mi bio oko stotke, O u snu nekoliko puta, a sad oko nule![]()
Kaže:metodom mjerenja otpora u sexualnom činu.mali karlo prvotno napisa
To te ja pitam, pa nek si mi sad mislimo.
Ali eto drago mi je da se bar preko mene malo ukljućio, kad se već ne želi ulogirati sam. Ali s vremena na vrijeme zapitkuje jel rode vole "veće" ili "manje"?
definiraj veće i manje
Joj nemrem sad, to je već filozofsko pitanje i zahtjeva da se dobro razmisli i ispravno iznese u javnost, a ja sad moram ići k djećici jer čekaju zločestu mamu da više pročita tu slikovnicu.maria71 prvotno napisa
Aj čujemo se kad razmislim.
kad elaboriraš pošalji na pp
laku noć![]()
http://www.vashiyoga.org/hr/teorija_tantra.htmmikka prvotno napisa
The "two-orgasm theory" (the belief that in females there is a vaginal orgasm and a clitoral orgasm), has been criticized by feminists such as Ellen Ross and Rayna Rapp as a "transparently male perception of the female body".[13] The concept of purely vaginal orgasm was first postulated by Sigmund Freud. In 1905, Freud argued that clitoral orgasm was an adolescent phenomenon, and upon reaching puberty the proper response of mature women changes to vaginal orgasms. While Freud provided no evidence for this basic assumption, the consequences of the theory were greatly elaborated, partly because many women felt inadequate when they could not achieve orgasm via vaginal intercourse that involved little or no clitoral stimulation. Freud's claims about this and many other biological subjects, were later largely proven false or based on supposition.[citation needed]jel sigurno postoje vaginalni i klitoralni? meni se to cini kao prica. necija. ja, kad dozivim, dozivim uvijek isti, ali ne znam koji
In 1966, Masters and Johnson published pivotal research about the phases of sexual stimulation. Their work included women and men, and unlike Alfred Kinsey earlier (in 1948 and 1953), tried to determine the physiological stages before and after orgasm.[14] One of the results was the promotion of the idea that vaginal and clitoral orgasms follow the same stages of physical response. Masters and Johnson also argued that clitoral stimulation is the primary source of orgasms.
Recent discoveries about the size of the clitoris - it extends inside the body, around the vagina[15] - complicate or may invalidate attempts to distinguish clitoral vs. vaginal orgasms. Recent anatomical research shows that there are nerves connecting intravaginal tissues and the clitoris.[citation needed] This, with the anatomical evidence that the internal part of the clitoris is a much larger organ than previously thought, could explain credible reports of orgasms in women who have undergone clitorectomy as part of female circumcision. The link between the clitoris and the vagina is evidence that the clitoris is the 'seat' of the female orgasm and is far more wide-spread than the visible part most people associate with it. But it is possible that some women have more extensive clitoral tissues and nerves than others, and so that some women can achieve orgasm only by direct stimulation of the external part of the clitoris.
http://en.wikipedia.org/wiki/Masters_and_Johnson
![]()
Zanimljivo, mama courage! Inače sam čula i o dvije vrste orgazma i od drugih psihologa - npr. autogeni trening. Izgleda da je Freud tu stvarno ostavio traga koji se teško mijenja.
Zanimljivo, mama courage! Inače sam čula i o dvije vrste orgazma i od drugih psihologa - npr. autogeni trening. Izgleda da je Freud tu stvarno ostavio traga koji se teško mijenja.
Kažu one koje imaju vaginalni orgazam da je malo drugaćiji od ovog drugog, ali neznaju objasniti kako.
Ja poznajem viže vrsta orgazma, sad dal su ovi ili oni, neznam.
Prvi je orgazam koji na samom vrhuncu traje neko malo dulje vrijeme, do takvog dolazi samo oralnom stimulacijom i nikako drugaćije.
Drugi je : 1,2 ili 3 orgazama za vrijeme jednog sexa, a dogodi se u situacijama kad sex traje malo duže.
Treći je orgazam onaj "jedan ali vrijedan" nakon kojeg najčešće kažemo:
"e tako, a ja sad odoh spavat".
Postoji sex i bez orgazma kad je to sasvim dovoljno i nekako svako dodatno stimuliranje samo smeta.
Postoji i orgazam izazvan mastrubacijom, a o kojoj me nije nimalo sram pisati, a to je često jako dobar naćin da se upozna svoje tijelo. Ženska mastrubacija se jako malo spominje, ne samo ovdje na forumu, već i inaće u životu, ali neznam zašto je to tako. Kad god sam s nekim od svojih prijateljica povela temu mastrubacije sve su se redom crvenile u licu i okretale temu na peglanje i pranje veša.
Uglavnom, za postizanje orgazma važna je kvalitetna i dovoljno duga predigra i vješt, a nadasve strpljiv partner kojem ste vi na prvom mjestu.
E veeeeeliki potpisrinama prvotno napisa
![]()
Još volim dodati svijeće, tihu glazbu i očekujem puuuuno....
Nama je prsten bio bezveze.
Veličina je bitna, ma koliko mi šutjeli o tome![]()
Da sretnem lika s malim, ne bih se mogla napaliti, kad bi skinuo gaće, to bi bio početak ili kraj![]()
Masturbacija je zakon, treba to s vremena na vrijeme.
Uglavnom imam klitorisne orgazme, a onaj vaginalni se doživi rijetko, ali je malkice boljši od ovog, nekako je dublji, valjda zato što je vaginalni![]()
Nitko nije ništa pisao o oralnom? Kako ste tu zadovoljne, tj. postižete li tako orgazme?
Netko je napisao da je bolji sex u tridesetima, pa s obzirom kako mi opada s godinama želja za sexom, posao, dijete, kuća i ostalo, ne znam kak će to bit u tridesetima, jedino da nađem novog partnera 8)
e vidiš mene duge predigre izluđuju i totalno gase u meni bilo kakvu želju za seksom (i nije stvar u kvaliteti - baš me ono nervira to odugovlačenje) pa stoga nema generaliziranja!rinama prvotno napisa
ali skroz mi je poznat problem o kojem mikka priča, trebalo mi je sto godina da se iskobeljam iz glupe poze (ispružene stisnute noge)
anima prvotno napisa
auuuuuuuuuu, meni je super i oralno svršit, to obožavam, a i mm isto.
On stalno broji koliko sam mu pušenja ja ostala dužna![]()
![]()
mali karlo prvotno napisa
a ja brojim koliko je on meni ostao dužan
![]()
recimo u trudnoći se nismo sexali 5 mjeseci![]()
još nije nadoknadio![]()
mene isto nervira predigra, preumorna sam za nju, ajmo obavit i spavat 8)
Baš razmišljam, Sun me pretekla, kako meni duga predigra nekako ubije želju. Ja volim da odmah pređem na stvar, a i onda ne volim da predugo traje (osim u nekim posebnim situacijama npr. hotelska soba, nepoznat grad, dva dana na raspolaganju...)
I ja nisam nikad pronašla vaginalni, klitoralni.... ima ih intenzivnijih i manje intenzivnih, ali definitivno najduže traje "oralni".
Masturbacija mi je jako bitna i prisutna u mom životu od kad znam za sebe skoro svakodnevno 8)
Iako sam inače romantična i emotivna, ne volim uvod sa svećama, večerom, muzikom (volim da nam svira muzika tokom seksa, ali nikako spori ritmovi, neki tehno najbolje). Ja volim spretno i konkretno, odmah na stvar, posle kockica čokolade a onda da se romantišemo...
Auuuuu dok sam ja sročila vi ste me sve pretekle.
ovdje je tulum ! živio topic !
moram potpisati imenajkinju. a odgovori su mivissnja prvotno napisa
da
da
ne
:shock:rinama prvotno napisa
kad ovo procitam pomislim da za mene nema nade
e, kako si se uspjela iskobeljati? meni, cim se pomaknem iz uklete poze, prestaje bilo kakav osjecaj koji bi mogao zavrsiti orgazmom. mislim, mogu se/moze me dirati i pet sati, 3 dana, ne bi se nista dogodilo.Sun prvotno napisa
aha, da-prije sam za vrijeme oralnog mogla komotno citati novine, gledati tv, spavati, jesti... toliko mi je znacilo![]()
sad je ipak mrvicu bolje, ali daleko od onog o cemu se prica.
mc, nisam bas detaljno citala tvoj post, ali stekla sam dojam da su dva orgazma, kao i jos neke stvari o zenama, ustvari "otkrili" nitko drugi do-muskarci![]()
mikka prvotno napisa
![]()
![]()
Drago mi je da je ova tema otvorena ... Ja sam tu slicna ostalima ... Jako volim sex, ali orgazam pomocu sex-a je vec druga stvar ... ponekad mi se ucini kao da ga imam, ali ocito je to samo da se priblizavam tome i onda taj feeling nestane. Bilo je par iznimaka, ali nazalost samo PAR ...
Ja volim i oralni, u pocetku se nisam mogla opustiti, a sad u tome uzivam cijelim tijelom i dusom. Za oralni mi je potrebna osoba koju cu voljeti i zeljeti se opustiti.
MD je jako strpljiv i vole dugi sex, a meni se u ponekad i ne da bas po sat i pol, dva. Vise me to umara, nego sto mi je gust. Ponekad mi cak i predigra ne pase jer me to previse uzbudi, a onda bi sex na brzaka.
evo da i ja dam svoj doprinos:
1. doživljavam orgazam i jako mu se veselim svaki put, a naročito sam vesela kad ih se nekoliko ponovi za redom![]()
2. ne, ne doživljavam ga svaki put, npr jutros nisam jer sam ga spopala dok je još spavao pa je momak zabrzao malo, hop cup i gotovo![]()
3. nemoram biti u nikakvoj posebnoj pozi, volim ih sve i prakticiram ih sve, ali mi je puno lakše doživjeti orgazam za vrijeme penetracje nego za vrijeme oralnog sexa.
eh sad, nije uvijek bilo ovako. zapravo je MM taj koji je od prvog dana uspio postići da se onaj kotačić u mojoj glavi pokrene kad treba, a hvala bogu i prije nego što smo uopće započeli vezu ja sam svršavala i curila po cesti kad bi ga vidjela, pa mi se mantalo u glavi, pa mi se tresle ruke....
sa bivšim sam bila u vezi 6 godina i u tih 6 godina sam možda 6 puta doživjela orgazam. a možda je to bilo i zato što sam tad bila i mlada, pa ne tako iskusna, pa svašta nešto....
slažem se da je većina toga u glavi, opuštenosti, ljubavi.....iako ni orgazmi za vrijeme casual sexa bez emocija nisu za bacit![]()
Slažem se da je sex u tridesetim bolji nego u dvadesetim 8) (više iskustva, više opuštenosti - ali još uvijek nedovoljno).
Vidim da se spominje i O u snu za vrijeme trudnoće. Ja sam to doživjela u ovoj kratkoj trudnoći 2 puta i ostala šokirana koliko je bio jak da sam se probudila. I tada su me više zabrinuli jer sam O dovodi do grčenja maternice što je riskantno u rizičnim trudnoćama.
Šteta što sad kad nisam trudna nema tih noćnih O.
Meni definitivno fali opuštenosti jer kad sam umorna onda bih i ja u toku sex-a mogla čitati novine. Nekad se popalim na brzinu a nekad bi mi trebao duuugi uvod što isto ovisi o odmorenosti.
I ja sam doživljavao O u snu dok je MŽ bila trudna![]()
MooverMoover prvotno napisa
mislim da je to kod muških češća pojava bez obzira na trudnu ili netrudnu ženu - naravno apstinencija čini čuda.![]()
...a kad u trudnoći iz nekog razloga zabrane sex, a snove ne možeš kontrolirati :/![]()
![]()
zato ga moj mm svako jutro ili večer baci u trans, sam naravnoMoover prvotno napisa
Potpisujem - ja bih predigru "ukinula"! Najviše volim na brzaka i ubrzavam, po potrebi. Tu sam definitivno "muško". Predigra se meni nekako odvije u glavi brzinom svjetla.Sun prvotno napisa
Isto. A propos predigre - ne treba mi, ali mi definitivno treba opuštenosti (vikend-seks tip). Preko tjedna, ako dođemo s poslova u 19h, budimo se u 7 h, teško da ću se opustit. Najbolje mi je vikendom nakon ručka, tad sam najopuštenija.uporna prvotno napisa
Istovremeni O je meni 0 bodova, a i simultani isto.... meni je puno je bolji 5 puta odgađani nego 3 za redom... želim uživati i u njegovom orgazmu a ne samo u svom i veselim se što je još puno vremena pred nama jer je sve ljepše i bolje. Moje najdraže doba je jutro![]()
Moover, legendo.
sad sam se sjetila da sam i ja u prvoj T dozivljavala O u snu. kakvo mrak iskustvo. mislim da mi se dogodilo dva ili tri puta, i bilo je jace nego ovak, valjda zato jer mi je mozak bio na pasi. jedino me cudi, mislim da sam u svim tim snovima imala-partnerice :?
da nisam prikrivena lezba?
1. da
2. ne
3. ne
Mene su isto u trudnoći "mučili" erotski snovi. Jednom sam doživjela O s Richardom Gereom (nije da se inače ložim na njega, ne znam od kud mi baš on) u snu.
Ok, sada mi više ništa nije jasno.![]()
Znači kada sanjam da imam orgazam ja ga to onda imam zapravo ili?![]()
Jao, tema kao stvorena za mene.
Doživljavam li ga? Da
Svaki put? Joooj, da mi je, ali nažalost....treba se pomučiti za to..
Posebna poza? Najbolje mi je kada sam ja gore, pa mogu kontrolirati...
Eh da, ovo mene zanima: da li se sjećate svog 1. orgazma? Ja da i nekako mi se čini da je bio puuuunooo intenzivniji i bolji nego svi ovi drugi.
I baš me u biti muči kratkoća orgazama koji su jedino klitorični, tj. mora ga se nadraživati.
Milslim, moj kako ti ga orgazmi traju nekoliko sekundi - npr. do 5 i to mi jako smeta, ja bih duže!![]()
Kad smo već kod seksa...oralni seks? Meni je to tako teško, tj. mogu reći komotno - ja ne znam pušiti! hahahahaha - imaju li kakve instrukcije?![]()
I još nešto - puno ga brže doživim samozadovoljavanjem, koji čak u tom slučaju i ne izostaje - jako rijetko, ali sa partnerom ... hm...
Pa zna se dosta toga naučiti i iz pornića, ali savjetujem probati uživo pa polako dan za danom naućiti nešto novo. I nek bude pri svjetlu da dobro upoznaš neprijatelja.Maslačkica prvotno napisa
Maslačkica, odvalila sam od smjeha.![]()
A neki specijalni savjet nemam, možda si si ufurala da ne znaš, pa ti se sada teško opustiti.
A da pogledaš koji film za odrasle?
a zašto lijepo ne probaš TM-u reći da misliš da ti to ne radiš dobro ali bi htjela i neka ti kaže što i kako mu paše, pa isprobavaj....njemu će biti gušt i uživat će i u tvom trudu i nastojanju.Maslačkica prvotno napisa
oko ovakvih stvari nema boljih savjeta nego onie koje ti TM može dati.
i oni su individualni kao i mi, i ne paše svakom od njih sve isto kao ni nama.
ja u dm-u i na polici kutija s nečim neobičnog oblika unutra. piše- masažer za žene. eh, a baš me bole leđa u zadnje vrijeme. cijena 289 kn. pa i nije tako strašno.
ali, onda sam skužila da stoji kraj durexovog vibrirajućeg prstena.odmah mi je postalo jasno šta masira
![]()
vibrator u dm-u, :shock: , ideeeeeš![]()
![]()
uvijek se sjetim jedne babine prijateljice ( i ona je pokojna ) i priče kako joj se zaglavio umjetni jelte falus( nije bio na baterije, već onako statičan pa ga je trebalo micati ).....pa je morala na Hitnu....
pa imam blagu averziju prema tome , kaj ja znam , da se ne zaglavi
To je preskupo... znam ja gdje ima mukte...sir_oliver prvotno napisa
8)
moover, a što ti misliš o ženskom orgazmu ?