-
Pozdrav budućim mamama
Pozdrav,ja sam nova ali vas dosta dugo pratim.Tako ste mi sve drage i kao da vas poznajem osobno.Zanima me dali je neka od vas kod dr Vlašića?Koliko vidim većina vas je kod Vlastelića ili nekoga drugoga.Naručena sam za 23 na folikumetriju,po prvi puta i odmah mi je rekao da će inseminacija vjerovatno biti 25????? :?ne kužim ništa kako on to misli.Inače obavila sam sve pretrage osim šta nisam vadila hormone,hsg,kojim su mi utvrdili da je desni jajnik neprohodan,doc me odmah naručio za laparoskopsku dijagnozu koja je potvrdilo isto,kod MM sve super i više nego dobro,i sada 3 mj.nakon laparo.odmah inseminacija.Bezbroj pitanja mi se vrti u glavi,za poludit :? OPROSTITE ŠTA SAM VAS UDAVILA SVOJIM OPŠIRNIM PISANJEM,ali vi stemi jedina nada i snaga da sve to izdržim,nakon 2 god neuspjeha prirodnim putem.Pusa svima[/list][/list][/quote][/url]
-
Pozdrav, dobrodošla i čim prije o'šla (standardan "rudarski" pozdrav ovog podforuma! Odakle si? Rijeka pretpostavljam - zbog reference na dr. Vlastelića? Postavi ovo pitanje na KB Rijeka ili zamoli moderatorice da ga tamo prebace. Sretno!
-
Da,okolica Rijeke,hvala na savjetu,ne snalazim se baš u ovom pisanju
-
Topic ti je gore na vrhu ovog podforuma, stickan kao važno "Potpomognuta u KB Rijeka" - okuplja svu ekipu iz Rijeke i okolice.
-
Morat ću ih zamolit da maknu onu temu,ali za sad bitno da sam uspjela pronać foru za koji je i bilo namjenjeno pitanje,neznam kako sam ga uspjela ubaciti tu di jesam :? :?
-
Dobrodošla nataly i čim prije ostala trudna !
-
nataly-x dobro došla
-
nataly dobrodošla
-
nataly-x dobrodosla i sto prije se preselila na trudnice!
-
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma