ja imam proso iz bio&bio i ništa ne namačem. kuham 40-45 minuta u puno vode (da mi ne ispari), pa zgnjeckam žličicom i to je to. ne znam za taj alnaturin :/
ja imam proso iz bio&bio i ništa ne namačem. kuham 40-45 minuta u puno vode (da mi ne ispari), pa zgnjeckam žličicom i to je to. ne znam za taj alnaturin :/