nisam friško rodila, ali mislim da ti je rok 60 dana
jer mi nismo nikako mogli smisliti ime, i kad smo došli 30.ti dan i rekli da smo došli jer je zadnji dan, inače da se još ne bi odlučili za ime, rekli su nam da smo imali još 1 mj. fore
sad dal su se zezali ili ozbiljno mislili, nisam provjeravala